Prijava

I molim te Nikoliću izvedi Sašu Markovića i pošalji ga u Teleoptik. Njima možda može da pomogne, mada mi se čini da imamo tamo neke 15-ogodišnjake koji su duplo bolji od njega.

Koja je to budala. Znači čovek je toliko loš igrač da ja ne verujem da on mora da igra. Mislim verovatno mora i neko je rekao da mora, jer nemoguće je da fudbalski stručnjak bio on dobar ili loš ne može da vidi kolika je to budaletina.

Ali koliko su Sale i Drinčić dobri igrači, strašno. Škuletić je Kojić koji je pustio malo bradu i ofarbao kosu.

OPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
http://youtu.be/rqQqvRIR1Zk

EDIT: Ali ako ne damo makar još jedan ovi će nam dati neki ili glup gol ili gol kola.

Bože koliko je i ovaj Škuletić loš.

ахаххаах је л' ово коментатор штуцнуо као оне бабе од 70 година сад? :Д

I meni se učinilo lololo

Svakako bolje od Dražine slike s obzirom da znamo ko ga je ubio.

A pazi Jagodina nije čestito prešla pola celu utakmicu, ali ako ne damo gol, tripujem da će nam dati i da ćemo opet kao protiv Vojvodine početi uskoro da blejimo po terenu.

Jagodina vas je sabila, celo prvo poluvreme VI niste presli pola do zadnjih 7min.

Dok ste u drugom vidno bolji, otud i gol...

ја гађао гг3+, очекујем да сад они усрано некако утерају један, па онда ви тамо у деведесет+. :)
да се не шегачимо, остаје овде 1:0, сад ће да се игра класичан српски фудбал.

Jagodina vas je sabila, celo prvo poluvreme VI niste presli pola do zadnjih 7min.

Jeste. Stvarno je bilo zajebano u nekim momentima. Tako ćete i vi da nas sabijete.

Evo ga počeli smo da seremo.

IDEMO OFARBANI KOJIĆ DAJE GOL!!!!!!!

Ajde još jedan, pa da gol razlika bude na našoj strani posle Derbija.

Е добро, сад само јагодина један почасни, сад ће да вас стисну!
Добро скочио шкулетић, добро.