Prijava

Au bre mali pa nisi mogao bolju poziciju da imaš.

EDIT: Ako neko ima neki normalan strim neka baci

Taj sam i ja nagazio. Nema bolji ipak izgleda.

Ne računajući prvih 10 minuta gde smo ih stisli i gol je visio u vazduhu, prešli smo ponovo u čuvenu "Partizanova jalova inicijativa mod".

Kakva šutina Drinčića.

Ne trudimo se dovoljno. Bolji smo, ali bez efekta.

Nego da ne jurim sada po netu, je l' na kraju odlučuje gol razlika ili međusobni duel?

Gol razlika, pa ko je vise dao golova, pa tek onda medjusobni valjda.

Gol razlika, pa ko je vise dao golova, pa tek onda medjusobni valjda.

Pazi kad nemam pojma, valjda se neće ni pričati sve do Derbija o tome jer nije ni bitno sada to toliko, a neće ni biti bitno ako odigramo ovo ovako.

Inače sve što Sale i Drinčić urade razgradi Saša Marković koji ne postoji na terenu i igrač je manje. Neupotrebljiv lik skroz.

Inače ako se gleda gol razlika još sramotnija igra Partizana, jer nam treba najmanje 3-0 kako bi pobeda u Derbiju imala smisla.

Johnny Kurajber
Nego da ne jurim sada po netu, je l' na kraju odlučuje gol razlika ili međusobni duel?

www.sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/251018/Da-li-ste-znali-da-prvaka-Srbije-u-fudbalu-moze-da-odredi-i--zreb
ево џони. ако је број бодова исти, гол-разлика иста, међусобни сусрети исти (ви нас бијете 1:0 у предстојећем дербију), играмо ваљда две утакмице како се сећам. ако и ту буде изједначено, онда толе жреба и извлачи звезду :Д

Znači gol razlika. Utom gora igra Partizana danas.

Već drugi put prvo mali Živković, pa onda Škuletić ne dodaju Saletu. Brate lik od 37 godina istrči dve kontre i oba puta bude u savršenoj poziciji i ne dodaju mu.

Dajte bre titula je izgubljena od kad je CeSid objavio preliminarne rezultate, mene brine sto igramo odvratan fudbal.

Ako ostane +3 za Zvezdu do derbija i vi nas dobijete, mislim da ce mec Sloboda-Zvezda odluciti prvenstvo. Sumnjam da mozete imati bolju gol razliku od nas, ako se uzme u obzir da igramo protiv Rada i Radnickog na Marakani.

A poslednje kolko protiv voše u gostima što igramo?

Bez obzira ovse su trebali da iskidaju i onda ako pobede Derbi da imaju i gol razliku i sve u svojim rukama. Ovako, igramo loše, dosadno i neubedljivo. Mislim bolji smo od ovih bugerana, ali nije ovo igra sa žarom i makar mrvicom umeća.

Neće Vučela da dozvoli da se izgubi titula u poslednjem kolu :)

Bože koliki je Sale majstor, a kolika je Marković drvendara glupa.

Каква је будала овај марковић, овде сам се чак и ја изнервирао како ово не може да погоди слепац, иако ме заболе поштено, ал' свеједно је дегенерик.

дегенерик.

Užas. Bolje bilo ko drugi da igra....dobro ne Gulan. Bilo ko drugi.

Dve vrhunske šanse, dva odlična šuta iz daljine, dve polušanse i dve vrhunske situacije koje nisu prosleđene Saletu.

Ružan fudbal igramo. Još jednom se pokazuje da imamo par igrača koji su ispod proseka i par vrhunskih. Nedostaje žar.

Jagodina ne postoji na terenu.