Prijava

a kako je prso kad ga je udario onaj lik, na foru "gde sad da me povredis pred lacio"

nisam ni video ko nosi traku, verovatno danko

Traku nosi Voja kad Sale nije u igri, tako je od početka sezone. Voja kapiten jedan je Voja kapiten!

ahahah opet autogol

Stvarno prodajemo Voju. LEPTEJEBO šta napravi kapitenska traka od lošeg igrača...

JEBAĆEMO NEFČIJU.

Inače možda je i ovo ta utakmica, ali postoji ozbiljna priča da se Zabranjeni vrću nazad na Jug.

Neka crknu i zabranjeni i nezabranjeni.

Dabogda niko i ne doso

Odakle 7 miliona? - Obrenovcani caste, zna se da ljubav prema svetinji greje bolje nego krov nad glavom!

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2014&mm=08&dd=18&nav_id=889573

http://www.mozzartsport.com/vesti/stankovic-definitivno-u-laciju-partizan-doveo-cirkovica-kao-zamenu/82953
Evo da vas obradujem, upravo ste utrostručili svoje šanse za titulu :)
Mada ste izgubili drugog kapitena, kućete sad, kuku majko kuku oče.

Stvarno ne verujem kolko je Lacio prso... :-) A ova mu zamena(Vojina- Ćirko nesretni iz Rada) odma podgrejala navijače više nego optimističnom izjavom NISAM DUGO TRENIRAO!!! Pojačanja ima da dovodimo u vidu nekih paraolimpijaca... Ne bi me iznenadilo da sledeći koji dođe izjavi da će dati maksimum na terenu ako mu kupimo novu protezu za nogu jer ga stara žulja...

Pazi kakav god da je ovaj Čirković, nije gori od Stankovića.

Зашто би се плаћеници из значкатраза одрекли свог дела колача...пуца им бобан да бојкотују, док им лопови из управе плаћају. Прво њих требате отерати како знате и умете, јер вам реално Југ никад смешнији није био, па после тек управу. Смеши вам се наша судбина ако Ђура и компанија остану.

I prošli put su bile plaćene vođe pa se krenulo u bojkot. Dođe momenat kada više toliko silno svi to žele i toliko je jasno sve, da moraju da propuste kintu i pridruže se svima. Tako će i ovaj put. A nema šta da nam se smeši, meni se čini da smo već tu stigli.

Kao što rekoh, samo čekam dan kad će da se smeni vaš UO i cela ta garnitura, da dođu novi i kažu: "U govnima smo do zavrat, preko trijespet miliona duga". Mada se čini da jeste to već sad tako, a ovi to vešto kriju i zato im se i ne silazi, a možda onima iznad njih i odgovara da ih tu drže.