Prijava

ZATO STE I ČETVRTI U AZERBEJDŽANU NEFČIJE JER SKIDATE GAĆE!

NAJNOVIJI INFO
ACA INFORMACIJA SLAGO IGRAČE NEFČIJA DA NAPADAJU NA SVOJ GOL

pobedićemo ih i tamo. u nefčijO.

SLEDI ZANIMLJIVIJI DEO PROGRAMA U VIDU NECE I SIME

on me ceka on me uvek cekaa na vratima jedna njuska mekaa

Kako smo samo jadni..... 1 gol smo utrpali ovim pacerima, pa jebotesunce....

NISMO IH TOLIKO JEBALI KOLIKO SU SE SAMOZADOVOLJAVALI!

Mi smo im bili poput senzacije koja ih je uzbudila.

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/dzigi-besan-hvala-jugu-a-ostali-neka-nam-i-dalje-zvizde-191633.html

omg ova mala pickica prica nesto. kako ga nije sramota ne kapiram, nije znao nista govno malo

strasna tekma,jedni ne znaju da ga daju,a drugi ne znaju kome da ga daju,pa sutali gde god su mogli.drugi auto gol je vrhunski,da das tom coveku 5 puta da tako zbomba u protivnicki gol iz indenticne situacije,pitanje da li bi jednom dao.

Pa daobro nije baš toliko loša utakmica bila, ne preterujte. Brdo šansi, 5 golova, svakako kvalitetnija utakmica od svih iz JSL koje sam do sada pogledao.

'Ma, neka zvižde, i treba da nam zvižde, oni su 'dresirani' ljudi koji kod kuće ne smeju ni da pisnu svojim ženama. Neka dolaze i dalje da nam zvižde, i kad gubimo, tako nas motivišu. Hvala Jugu, on nas uvek bodri'', poručio je Ninković.

Kako se posrao po stoci sa zapada

Posrao se po sebi. To samo može da izjavi jedna mala prljava seljačina i govno od čoveka, koje nadam se igra svoje poslednje minute u Partizanu, posebno nakon te izjave.
Tačno se vidi da je malo, poremećeno, iskomplekisrano đubre.