Prijava

Nisam uspeo da gledam danas, ali sramna je odluka da u zemlji Srbiji braniš navijačima jednog kluba da uđu u neki grad.

Meni je utisak meča ona livada blatnjava, jebeno živo blato, kad ste primili gol znao sam da nećete da izjednačite, i konjina vođa navijača Pazara koja se dere sa megafona ili čega već 90 minuta, više se čuje on nego komplet tribina.

Meni i dalje nerealno da imate samo 4 boda više od Zvezde

Meni i dalje nerealno da imate samo 4 boda više od Zvezde

+1

Da i meni isto. Smešna razlika s obzirom na situaciju u Zvezdi. Kiksamo i mi kao budale, gde stignemo.

Partizan koristi priliku sto zvezda ne moze da ubode vola u dupe i pobedi nenamestenu utakmicu kako bi popravio odnose sa svojim filijalama poklanjajuci im po koji bod kako bi imao pravo preceg otimanja dece koja ce stasati u cuvenoj omladinskoj skoli

Malo karikirano al to vam je

Ajse kladimo da uzimamo titulu.

Ajde se kladimo pičko ako smeš.

Ajde siso. U 3 meseca nošenja pogrdnih poruka na račun svoga tima. I da nam Djoni nešto odabere ko pobedi.
SASTAVI TEKST. KO PREKRŠI DJONI GA BANUJE 100 DANA BEZ ODBANA. ZNACI TI NOSIS PICKE GROBARSE, GROBARI PEDERI.... A JA VASE PORUKE.

Aide pičko, al ne smeš ti to.

Ajde ako smeš zovi Djonija da se dogovorimo.
znaci onaj ko uzme titulu natera drugog da nosi uvredljive parole sa derbija 3 meseca= 90 dana, a ako ispadne picka djoni ga banuje 100 dana. I onaj ko pobedi djoni mu odabere nesto.

ahahahaha slušaj ovog internet huligana kako jede govna ko po običaju ahahahahahaha

Ne obraćam pažnju na postove manje inteligentnih bića od majmuna.

Jes ti prirodno retardiran ili se samo tako ponašaš ovde?

Ajde pali mali degenriku. Vidiš da ja i pako oćemo da sklopimo dogovor.

Aide pičko, organizuj opkladu ako smeš.

De de šta se kurčiš tu svataš li da te ne uzimam zdravo za gotovo samo mi nisu jasni tipovi koji krenu da seru nekome onako iz čista mira.

ZNAČI:
UKOLIKO FK CRVENA ZVEZDA OSVOJI TITULU PRVAKA SRBIJE U SEZONI 2014/2015 TADA PAKO JUGA NOSI NA AVATARU POGRDNE PAROLE SA DERBIJA NA RAČUN GROBARA U PERIODU OD 90 DANA. A AKO NE ISPOŠTUJE DOGOVOR NA SCENU STUPA DJONI KURAJBER I BANUJE GA 100 DANA. UKOLIKO FK PARTIZAN TAHIROVIĆ STOLARIJA TELEKOM VIP MOBIS OSVOJI TITULU U SEZONI 2014/2015 RASNI NOSI UVREDLJIVE PAROLE NA RACUN DELIJA 90 DANA. A AKO NE ISPOŠTUJE DJONI GA BANIRA 100 DANA.
DJONI ĆE POBEDNIKA NAGRADITI I ODABRANIM SADRŽAJEM, A IMA PRAVO I DA SE NAPIŠE OPKLADA NA AVATARU.
DJONI PRESECI!

Videćemo šta Džoni kaže u vezi toga.

I da, ovo se odnosi samo na fudbal.

Da samo an fudbal. Za kosarku vec znate da ste ispusili.