Prijava

1:1 pu jebem ti ženo maiku

samo sto sam upalio stream primamo glol. al evo ga drugi

SAŠAAAAAAAAAAAA ILIIIIIIIIIIIIIIIIIIĆ
BOMBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

kojicu treba noge prebiti. kako ga nije sramota da ovako igra

MILINKOVIĆ DEBITOVAO POPLAVOM

AIDE MILINKOVITCU OSMEH NA LITZE, NEMOJ DA IZGLEDAO KAO ZRTVA OBRENOVACKE POPLAVE

edit: Debitovao pobedom, ne poplavom.

e da, bila ona situacija kad je pogodila lopta onog naseg u ruku, nzm ja bih sudio penal za ono. nema namere al jbg ruka je ruka

Čestitam na tituli braćo.

ma koja crna titula ima tu jos da se (ne) igra. u najboljem slucaju bice +2 za nas pred derbi.

Jeste bio penal ali taknuto maknuto, koliko su nas puta sjebali na taj način prošle i ove sezone???

Janpi ako je to što kaeš istina onda igraju za kladionice.

Ko se još kladi na boraniju. Uzimaj titulu, otimaj, ćapaj i begaj"!!!!

pa sutao igrac radnickog van 16 i na metar od njega bio nas igrac i udarila ga u ruku. sad jbg znas koliko je jak sut kada sutne van 16 i koliko lako moze da te napuca. ali udarila ga je (bar meni izgleda tako)

da ne palamudim mnogo okacice neko klip sigurno "da li je radnicki ostecen protiv partizana"

Brate oštećen je ali koga boli kurac. HOĆEMO TREĆU ZVEZDICU NA DRESU ŠTO PRE

Ne kontaš. Sad treba da se isprate 3 kola protiv Partizana sa po 50 evra. Jedna uleti. Puko si 150, 200 dobar si 600 fazon

Ovogodisnje prvenstvo nema takmicarski znacaj, jer je Zvezda udaljena iz Evrope na dve godine. Ali koliko Kojic nije za Partizan, to je necuveno. Ne pljujem momka, on jednostavno ne zna, nije cak ni za prvu ligu, a kamoli Partizan.

Jos od Gorana Obradovica nismo imali cemernijeg napadaca.

ja smem u po glavu da se kladim da bi sasa ilic na poziciji napadaca dao vise golova od kojica . mada dace i na ovoj poziciji.

opet utakmicu sam gledao od 65 minuta pa nisam video mnogo ali bandalovski je odlican potez ko god da ga je doveo. mada to vise govori o nasoj ligi nego o njemu, kad bugari ovoliko krcaju.

Kao da će za sto godina nekoga da boli kurac kakvo je bilo prvenstvo u sezoni 14/15, samo titule se računaju, zato je važno!!!

Nadživeće Partizan i Zvezda sve nas, samo se nadam da su cigani više malodušni pa ih trenutno zabole za titule u "nevažnom prvenstvu".

Slazem se za ovog beka bugarina