Prijava

pa radim nesto drugo za kompom a pustim klip u offu.

buraz prvi put da neko javno iznese stanje u partizanu, mislio sam da je bilo vredno saslusati.

cek, sad da krenu da nabrajaju kome to zvezda duguje 50 miliona ne bi te interesovalo da pogledas? kapiram da strimuju dogadjaj imalo bi vise pregleda no sama utakmica.

Ja bih ustao 4.5 sati ranije, i snimao osmočasovno Terzino saopštenje, i posle gledao opet, za slučaj da nešto nisam upamtio!

Inače, ni popa grobara ne možete da nađete l O O l
http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/271933/Otkrivamo-ko-je-otac-Ilarion-zvezdas-u-ulozi-duhovnog-vodje-Partizana

cek, sad da krenu da nabrajaju kome to zvezda duguje 50 miliona ne bi te interesovalo da pogledas?

pa to je objavljeno brate bilo danima po novinama

Ako ne lazu naravno ali delovalo je realno

ja budala gledam koliko duguje moj klub umesto da pratim sa kime se jebe bojana i ko je otac ilarion.

Naše dete nosi Bojana.

Dakle ja se stvarno trudim da ispoštujem veru i koliko je to u mogućnosti živim hrišćanski, ali Bože moj , zašto moraš da me sablažnjavaš s ovim duhovnicima koji mi vode voljeni klub. Ko se i malo razume u veru zna da i ako te stvari radiš, ne treba u svim novinama da objaviš... I nek se Otac Ilarion posveti Liturgiji i nejači i ubogoj sirotinji a ne ovima što su puni love...

ae bre spc profitirala ove godine 130 mil eura lol. malo reklama, malo novine i tv. a ovamo "dajte neki ske da obnovimo crkvu u donjoj zapizdini"

faul u 16 mazic nista. igranje rukom- mazic nista. naravno video je da je gol iz ofsajda ovo ne vidi...

I ovo padanje kojića sad, i uklizavanje pre ovoga onog igrača spartaka, ne znam kako ih nije sramota, 4 penala nisu svirali, i još poništili čist gol.

Edit: ušmrćkao je ustagajebem rumena.

Edit2: a ne pljuješ mažića sad kad nadoknadi 3 minuta, da je bilo 0:0 bilo bi šes'.

Mažić je najciganskiji sudac ikada.

Kojic je vrhunski igrac. Lool

Nego majku im hoce opet da uniste Valjevsku pivaru... :(((
Zvezdi sponzor u kosarci Partizanu u fudbalu, jasno je znaci da je neki "politicar" naredio...

srecan put u drugu ligu spartace.

kojic je debilcina

kojić rupetina
žao mi spartaka jbg

spartak imo premije 1000 za x
2000 za pobedu btw

Jel Čovke finansirao?

ma jok neko ukrao andreju vucicu novcanik izgleda