Prijava

jok
neko od njihovih iz kluba

Jos jedna pobeda i titula. Sto je najvaznije, cista kao ciganska suza... Nije nam bilo potrebno tipa 67 uzastopnih pobeda kao nekima.

S obzirom da se i vaterpolo vraca kuci, dan koji vraca veru u bolje i ispravnije, nemutirano i nefuzionisano sutra.

Crno beli svet! ;-) Samo da prodamo Koju i ojačaćemo FK... Počinje da igra u rangu Šćepović braće...

scepovici su virtouzi za njega, kojic bi voleo da igra na njihovom nivou. znaci ZNAO sam da ce i luka i kojic biti promasaji, smeo sam u po zivot da se kladim, koji ce ti kurac 2 matorana iz usranog rada i cija je genijalna ideja da se oni dovedu uopste mi nije bilo jasno.

Nemoj da si neznalica da izjednacavas Luku i Kojica jbt. Luka je Leo Mesi za Kojica.

Titula titula, slavice se titulaaaaaaaaaaaaaaaa

Opaaaaaaaaaaaaa

Uzalud trud, džaba vam sve...

Gledao pregled kola na areni-ja sam mislio da je onaj nas parker preskup dzak govana ali kad sam video sta radi kojic smirio sam se malo. Jebote spicevi beogradske lige iz onih sansi daju minimum dva komada i to kad prepiju vece pred tekmu

Mojne Koju da mi blatiš! Treba to sad da se udomi negde dalekooo od PFC!

Pa udomice se negde svakako na neku preporuku ili nesto. Svaka cast njegovom menadzeru mogao sam i ja biti profesionalni fudbaler

Cestitke franjevci na tituli. Osim ako Vucic ne naredi da ne izlazite sledece 3 tekme na teren.

Sa ovom ekipom, ukoliko se ne pojacate na jedno 5-6 pozicija, bicete topovsko meso svima u kvalifikacijama za LS.

Ja bih vam rado cestitao ali posto ste cele godine pricali kako je prvenstvo namesteno a ja nemam razloga da vam ne verujem onda je glupo da vam cestitam namestenu titulu. Ako sl godine posteno osvojite naravno da cu cestitati.

Ahahahaha pseto pa prošle godine bilo regularno a?! Nego ste u tolkim govnima da vam ni tri Vučića ne mogu pomoći. Realno ovaj naš tim , pogotovo prolećni, je težak krš. A tek vaš .... Al jbg kad sam zaražen pa volim crno belo makar znao da je krš...

Pamtim mnogo timova vaših. Imali ste ih za pohvalu. Realno ko bi iz sadašnje postave ciganske mogo da bude i rezerva eto recimo timu iz 2007 ili 2008? Ne mora dalje da nabrajamo unazad...

Cekaj, ako sam razumeo tvrdis da je prosle godine bilo namesteno a ove nije? Ili sta? Aj samo se izjasni za ovu godinu da li je namesteno ili ne jer da znam kako da nastavimo normalan razgovor?

Timovi su totalni skart uz po nekog perspektivnog klinca koji ce propasti ako ne ode.

Penzos izgleda otisao pa evo da pitam svakog grobara koji zeli da mi odgovori na prosto pitanje tj seriju pitanja na koje je dovoljno odgovoriti sa da ili ne:

-da li je ovo prvenstvo namesteno?

a) ako je odgovor "da" zasto se radujete namestenoj tituli i kako ste imali hrabrosti da pre 6 meseci kazete kako ste namestili?

b) ako je odgovor "ne" zasto koje picke materine serete godinu dana da jeste i da li vas je bar malo sramota sto ste ispali imbecili(oni koji se pronadju u ovome, ne mogu da imenujem sve)?

Timovi su totalni skart uz po nekog perspektivnog klinca koji ce propasti ako ne ode.

pa ako uzmemo da ste od 11 pozicija jedino na poziciji golmana jaci od nas ja ne bih stavljao ta 2 tima u isti kos.

opet kako po neki klinac mi imamo saponjica, andriju zivkovica, brasanca, petrovica, pantica...

sto se tice tvojih pitanja

1. prvenstvo nije regularno jer vi ne bi trebali uopste da igrate u njemu.
nije regularno jer svaki derbi sudi navijac zvezde.
nije regularno jer imate domacinsko sudjenje bilo gde da igrate.
nije regularno jer drzava daje pare zvezdi a partizanu nista.
nije regularno jer nemate legitimnu upravu, a ovu koju imate je puna osudjenih kriminalaca.

bolji tim ce osvojiti titulu i tu je sve kristalno jasno.