Prijava

Хахах па то му је посао, боли њега курац и за Партизан и за играча. Битно му је само да заради на њему. Што је он крив што је управа прихватила његову понуду од пола милиона? То ти је исто као и са ликовима који тргују по кванташким пијацама и откупљују робу. Нпр. ја имам тону паприке. Одем на кванташку пијацу и лик ми понуди цену од 30 динара по килу. Ја прихватим, узмем 30 сома. Он је сутрадан прода за 80 динара. И сад је он испао лопов, шта ? лоло

ma oni to mogu sa bilo kojim menadzerom, zasto bi okretali 2 u krug? jer imaju dil sa njime da podele svi tih njegovih 50 posto

Zvizde mu jaja da deli sa njima svojih 50 posto

ma oni to mogu sa bilo kojim menadzerom, zasto bi okretali 2 u krug? jer imaju dil sa njime da podele svi tih njegovih 50 posto

Ne mogu, jer ne može svako da ima svoju fondaciju. Čak ni Lemići nemaju svoju fondaciju. Zahavi i Ramadani od ovih što ja znam. Informiši se Janpi, pitaj tu decu što im skidaš dresove kako se osniva privatna fondacija i koliko para treba da se ima za takvu zajebavanciju. Ne lupetaj napamet

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/partizanovci-krivi-za-zvezdin-finansijski-kolaps-227174.html

''Crvena zvezda je pokazala svoju moć na terenu!

a na kom to terenu? na onom na kome izgube od nas ili na onom na kome nas ne pobede? ili da nam daju gol nekad mozda?

Najrealnija priča je nekoliko stranaca, gde kvalitetan košta minimum 150.000 evra.

a juce prosecan kostao 3 milki. pa ti vidi

ja: nastawniche zaborawio sam blok
nastawnik likownog: pa chemu ti sluzhi glawa, da ti prawi hlad nad stomakom?
ja: :D

Aj preskočite štrajk na FK Partizan. I onako je sve u kurcu još serite po temi. Draže mi cigane da čitam kad nas podjebavaju nego štrajkačka sranja... I kome je još u ovoj državi štrajk uspeo...

kenja onaj koroman.ne placaju dogovoreno,pa posle seru kada ih neko tuzi.

ma buraz koroman im vaspitava decu. mogli su i nekog osudjivanog pedofila, zasto da ne

to je stvarno blam. koroman i kalaba pedagogija jbt...

zamisli lolu smiljanica koji po splavovima deli novcanice od 500 jura sa svojim br fona kako radi taj posao lol.

Kako javljaju mediji, Zivkovic je potpisao za Valensiju. Sa srecom mali.

Usput, red je da se podsetimo nekih transfera avangarde i antidrzavnog elementa poslednjih par sezona. Pomenucu samo milionske transfere, a neke cu izostaviti (poput Klea) jer su ganjali pare nisu otisli u klub renomea Partizana:

Jovetic - Fiorentina
Rukavina - Borusija DOrtmund
Gulan - Fiorentina
Tosic - Mancester Junajted
Obradovic - Saragosa
Ljajic - Mancester Junajted/Fiorentina
Lomic - Dinamo Moskva
Savic - Mancester Siti
Nastasic - Fiorentina / Macester Siti
Fejsa - Olimpijakos
Petrovic - Blekburn
Aksentijevic - Vitese
Jojic - Borusija Dortmund
Zivkovic - Valensija

Red bi bilo pomenuti i neke transfere stuba srpstva, najveceg srpskog kluba, miljenika svih rezima i kluba sa vecinskom podrskom briljantnog srpskog puka:

Burzanovic - Buducnost Podgorica / Hunan Bilous (druga kineska liga)
Milijas - Manisa spor
Maksimovic - Domzale
Pecnik - Fukuoka (druga japanska liga)
Perovic - Alanja (druga turska liga)
Bogdanovic - Panaitolikos (druga grcka liga)
Markovic - Kajzar Kazahstan
Rakic - Ćingdao Haniju (druga kineska liga)
Gogic - Ćingdao Haniju (druga kineska liga)

Da ne nabrajam dalje, ako krenem nalazicete samo Kazahstane, druge lige istocne Evrope, Malte i slicno...

Асе усвињио Короман лоло

lici mi na onog pevaca kockaste glave.djanija.
slika je ok.na vreme su poceli da sljokaju.sta da se skrivaju kada se zna da vec uveliko locu.

Sad kad stignu pojačanja idemo na osvajanje LŠ.

HOĆEMO ŠĆEPOVIĆE NAZAD! SVE ŠĆEPOVIĆE!

opa vratio se shime.

ВАЛЕРИ БОЖИНОВ ЈЕБЕНИ ХАХХАХАХАХ

иначе сори због штрајка овде, промашио сам тему. хД

bozinov dolazi da smrce koks i jebe romkinje prostitutke.