Prijava

Mada lupio sam vest nisam ni otvorio

Jebote nisam pogledao ni jednu pripremnu utakmicu Partizana. Reko, aj dok traje ovo Evropsko da malo gledam fudbal. Ima vremena da gledam i Partizan cele godine...

Ja ni jedan basket nisam odgledao

Ma biće vremena za sve. Leto je, što bi kidao živce. Sačekam jesen za to.

pripremene utakmice nasih klubova su jedine gore utakmice od zvanicnih utakmica nasih klubova.

pripremene utakmice nasih klubova su jedine gore utakmice od zvanicnih utakmica nasih klubova.

Au jesu užasne stvarno.

nisam znao da je partizan doveo nekog leonarda.po statistickim podacima lik zna da igra.

inace,abubakar dobro igra u drugoj kineskoj.sa njim igra i bubakar gaj.piko lik po francuskoj.u toj drugoj kineskoj je i luis fabjano.on i žadson zajedni igraju.kinezi puni kesovine.jesu oni vec pred krak karijera i sve to,al ipak...
edit:a trener im kanavaro

Tačnije ekipi u kojoj igraju Abubakar i Bubakar, trener je Klarens Sedorf.

Ne znam ko je taj Leonardo. Davno sam naučio da ne čitam puno o tim Partizanovim inostranim pojačanjima, nego da sačekam početak prvenstva, pa vidim liče li na nešto. Videćemo.

eto,jos i sedorf bog tamo.kinezi prepuni.

bice bolji od nikolova leonard ;)

bice bolji od nikolova leonard ;)

Možda je Nikolov i bio dobar, nego je bio mnogo debeo i pijan pa nije pokazao sav svoj raskošni talenat koji mu je doneo nadimak "Ronaldinjo" :)

e aj odaberi mi neki poster

e,nije ronaldinjo,on je bugarski bebeto ;)
koliko se secam tako su ga prozvali novinari.
svaki nas klub je imao promasaja,al dovesti cigana koji ne zna da stoji,pa ga jos promovisati ko da si doveo rikelmea...rukuju se sa njim,predaju mu dres sa brojem 10,slikanje.ili je to bila neka kompenzacija,pa su morali da ga uzmu ili je taj koji ga je doveo umobolan.

e,nije ronaldinjo,on je bugarski bebeto

Da, da, u pravu si Bebeto ahahahaha

ili je to bila neka kompenzacija,pa su morali da ga uzmu ili je taj koji ga je doveo umobolan.

Verovatno neka kombinacija ta dva.

ili je to bila neka kompenzacija,pa su morali da ga uzmu ili je taj koji ga je doveo umobolan.

Gledam nešto, Ješić mu je bio trener 2 godina u Slaviji iz Sofije, pa ga posle i doveo u Partizan. Neki dil jeste bio sigurno. Verovatno kockarski.

http://pressrs.ba/sport/ostali-sportovi/asen-nikolov-jesic-je-pogresio-sto-nije-sacekao-da-smrsam-25-10-2011

- Bebeto su me prozvali navijači Marice. Ceo tim je tada dobio nadimke po brazilskim igračima, pa smo imali u ekipi i Romarija, Bebeta i ostale - zaključio je Nikolov.

Lol. Ako je bio neki debeli cigan, on je bio Donato itd.

kada smo kod bugara.jorgacevic brani u bugarskoj.mislio sam on batalio.nije igrao polusezonu,nije imao klub,pa se uvalio bugarima.nas nesudjeni najbolji golman ikada.za levski brani

Poljake jebemo snazno, dok Zvezda gubi na Malti sutra jedan kroz jedan.

Rts prenosi Partizan, sport klub zvezdu. Inace bi to bilo ljubazno, ali sad im se najebem majke, ne mogu da gledam Partizan kablovske blokiraju u inostranstvu. A cigane mogu na sport klubu i navijacemo svi za Maltu.

nadjes strimer i gledas.