Prijava

Taktički čiča, taktički

Da i dobar vAm je Miletić, po meni igrač utakmice

treba da razmontiramo tim i sa omladincima od sledeće sezone

ko je odneo navijačku pobedu? a van stadiona hehe?

То Раснин мора да извести.

Солидан дерби, јбт. Нисам очекив'о, мис'ио сам да ће бити голо говно утакмица и да ће навијачи да се сморе и као "еј, мени је смор.. шта ћемо да радимо? - и мени, ај запалимо стадион", али срећом био је гледљив дерби. Ово је друга текма Партизана, коју сам глед'о ове сезоне (прва је била против Пољака кући, а ону против Пољака у гостима не рачунам, јер сам више од пола текме преспавао, био уморан к'о кер) и у обе текме је игра била добра. А природан проблем нам је, кад год имамо добру игру, имамо и лошу реализацију. Овај Леонардо би стварно могао да се покаже као одлично појачање, само мало да обузда машту, јбг. Некад се превише задрибла у времену и простору.

Partizan je bio malo manje jadan od Zvezde.I ne jedva je moglo da se gleda golo govno od tekme.

Браво, гробље, заслужено.

E samo sam gol vidio znači jer sam pratio Lacio, odličan je bio. Kapiram da je bila sranje utakmica ali vrijedilo zbog onog gola gledati

што не одговориш, како то да није сад намјештено?

ko si bre ti da ti ja bilo sta odgovaram govno nubovsko i glupavo. Mrs bre u picku materinu

хахахаха, ево не намјештамо више утакмице, можда будете чак и други на табели ако чукарички посрне

dražo zašto pričaš u 1. licu množine

Ko bio bolji? Nisam gledo.

dal ste realni da raspravljate o tome ko namešta a ko ne

Preloš fudbal što je srandard al Paća bio bolji. Mada onaj nepostojeći ofsajd.... Mehehehe
Čestitke Groblje. Dobar vam onaj mali jbt

ja ne bi mogao ciganiji da čestitam, ne bi to mogo preko jezika da prevalim, ne veruj ciganiji ni kad darove nose. Jebani ste prilično, razobličeni