Prijava

Боже сачувај, бебу довела међу руљу. Јел ти ово мама бомбас?

Pisam po sirotinji koja je dala pare da gleda ono govno od fudbala,zvezda ili partizan ko ce biti bolji u govno ligi pitanje je sad

dva brata rodjena na zidu smrti,da ne veujes rodjenim ocima

Kolko je jadna ta slika zlo. Prsla ruskinja totalno.

Трује бебу бакљама и димом. Страшно. Треба нас опе бомбардовати. Јери то Србија за коју се мој ђед борио у аустроугарској војсци????!!11

ipak bolji zenski cmarovi nego riba sto vucara dete na prazniku nogometa.
da joj partner bio normalan,samo bi je u cmar i jebo.ovako se kotila

Nije nikako, kao i uvek kad ofka ide kontra prelaz i sedam golova

ovo je jadno jer je fotošop. Neko mijenjao hue ali sjebao koncentraciju

Rek'o im ja i 1:0 i da mažu niveu da se opusti i sve, oni ne slušaju.

Ja sam namazo brt

Ja to preventivno uvek, ne moze vucic BAS SVE da sredi na vreme. Mislim moze on al nekad nema vremena

Ma bori se svaki dan, 25h radno vreme, onih preostalih 11 minuta mora da odspava i svaki treći dan da piša i ne stiže. Mora da se žrtvuje zarad svih nas.

Što žena da usere Nadja onoliko sinoć? :S

nek crkne kurva ciganska ko joj jebe mater, ne daj Alberte ni banke

Brate, ako je ono istina, onda je ruglo majke mi. Pa majku mu jebem, da l' sin jebenog Alberta Nadja mora na buvljaku da se oblači i pakuje koka-kolu? Nije mi ni ona naivna, ali ako je istina bar deo, onda je baš ljigavko.

Aj klineru zajebi skupile se zenetine da ga sto vise ocrne sta malo je 2 soma mesecno za alimentaciju pa trazi 3? Uostalom imao je i on neki intervju sa iznosenjem prljavog vesa al nesto ne vidim da se digla prasina ko za ovo...jebene izdrkane zene i njihova kuknjava