Prijava

Uprava dobro radi svoj posao

Kako slabo znate engleski avangardo. Izbačeni ste iz Evrope na jednu sezonu, prvu u kojoj se kvalifikujete.

Pa 3 godine, jer kontaju da će uspeti jednom u 3 godine da se kvalifikuju za kvalifikacije xD

zeko lopove, zeko lopove

A ako se kvalifikujete ove godine, onda odma sledeće koje se kvalifikujete ćete zapravo i igrati kvalifikacije!

Ali najsigurnije je da se ne cimate sledeće tri godine, nego da iskulirate i sačekate da prođe rok!

Problemi u kojima se našao Fudbalski klub „Partizan”, rešeni su uz svesrdnu i sveobuhvatnu pomoć državnih organa i Vlade Republike Srbije na čelu sa njenim predsednikom, gospodinom Aleksandrom Vučićem.

http://www.sr.partizan.rs/151331-partizan-ce-igrati-evropu/

FK VUČIĆZAN

Povodom informacija u vezi sa kaznom koja je izrečena Fudbalskom klubu „Partizan” od strane nadležnog organa UEFA za finansijsku kontrolu klubova, Upravni odbor Fudbalskog kluba „Partizan” obaveštava javnost da će, u toku sutrašnjeg dana, biti izmirene sve finansijske obaveze prema klubovima poveriocima u iznosu od 370. 000 evra, a po zahtevu UEFA.

Neizmirene poreske obaveze, koje se pominju u nekim medijima, su regulisane zvaničnim reprogramom koji je, u međuvremenu, već službeno dostavljen nadležnim organima UEFA.

Problemi u kojima se našao Fudbalski klub „Partizan”, rešeni su uz svesrdnu i sveobuhvatnu pomoć državnih organa i Vlade Republike Srbije na čelu sa njenim predsednikom, gospodinom Aleksandrom Vučićem.

Na tom opsežnom zalaganju su iskreno zahvalni uprava FK Partizan i crno-bela sportska javnost.

Ahaha pa jebote, dakle imaju li oni obraza. Da li je realno da sve prave kako bi govnar kao uleteo da spasava? Dzaba ti sve bolesniku, od grobara glasa neces dobiti. Uzgred, nadam se da ovo nije tacno i da smo zaista izbaceni.

bice propustene 4 tekme u kvalifikacijama.2 sa predstavnikom malte i 2 sa predstavnikom litvanije.tu bi bio neki kraj verovatno.tako da i nije neka steta.

Upravo, sa sns upravom i ne ocekujem bolje. Sto reko onaj covek na grobarskom forumu, sto zeleli i radili Partizanu, tako im deci bilo.

bombas

nadam se da ovo nije tacno i da smo zaista izbaceni.

Prestani sa ovim, u roku od odmah.
Jako si srećan povodom ove vijesti.
Licemjeru.

sto zeleli i radili Partizanu, tako im deci bilo.

Jer paćo je bonbasevo dete. (kapiraš bonbas je toliko star da može ćale JSD-u da bude xD)

Ajoj sta je sa ovim glupim bosnjama nakacili se na mene

COVICI VUCIC I FMP

FAĐO NA KURTZU MI SE PORAĐO

POLITIKA DA SE NE MEŠA U SPORT! Xexe

LUKIĆ MALI MU JE TUKIĆ.

Jbg, znam glupo je ali ne mogu sad ništa bolje.

Partizan je izbacen, tu nema dileme

http://www.uefa.org/disciplinary/index.html

Uefa je suvise ozbiljna da bi menjali odluku koja je preneta sirom sveta.

Ja vjerovati ne mogu šta je onaj mali Đurđević promašio upravo, pa ovo je tragično, ali tragično. Mance se u grobu prevrće ko ventilator.