Prijava

Za sve si u pravu, nego sam jela bunike od jutros. :)

znam, vučka, da ti misliš da bi ti mnogo bolje moderisala od nas, ali vjeruj mi - ne bi.
ne mogu ni da zamislim u kakav bi se skup moralnih načela pretvorio sajt :)) tj. pokušao da pretvori, pošto to ne bi išlo, jokjok. :)

Misliš? A? :)) Videćemo. :)) Ma nemaš ti pojma. :P :)

Mislim da bi mi progledali kroz prste jer sam dugo na sajtu. Bila bih banovana na 1 dan ili 2 jer ranije nisam imala nikakve ispade.

znači sad nije okej to što gledamo i doprinos i ranije ponašanje? jbt, pa ne mož' da vam se ugodi.. a ako bi ti se osladilo nedolično ponašanje pa nastavila da potprckuješ novajlije, ne bi ni tebi više niko gledao kroz prste, vjeruj.

Pričam o potpaljivačima koji samo čekaju da neki novajlija pogreši pa da ga žestoko iskritikuju tako da izazovu vređanje od strane novajlije.

ok, možda nije lijepo, ali jebiga, prihvati kritiku kako znaš i umiješ.
svako ima pravo da kritikuje i svako ima pravo da kritiku prihvati onako kako njegovom mentalnom sklopu odgovara.
moderatori su tu da zaustave i jedne i druge kad PRETJERAJU.

Misliš? A? :)) Videćemo. :))

iskreno se nadam da nećemo :))

iskreno se nadam da nećemo :))

Najgore što se meni mota po glavi da kad bi ona postala mod, a postaće, da bi se vremenom toliko osilila i uživela u to moderisanje da bi banovala za svaku sitnicu. Tj, proseravala bi se.
Vukice izvini jbg, eo ide i smajli na kraju :)

brate pezose, ja se bojim da bi bile zabranjene defke i posteri o alkoholu, cigarama i drugom nedoličnom ponašanju! :)

Taj neki rad. Izdala bi i bonton za ponašanje na sajtu koji bi morao da kupi svaki autor inače mu sledi banana

pa tako treba s posterdžijama postupati: milosno i dolično, i da sreća i ljubav cvjetaju u edenu vukajlijaškom.

Hahahaha, dobri ste, dobri. :)
Seleniume, svaka čast. Mada mi nije jasno zašto mislite da se šalim kad pričam ozbiljno i obrnuto? Nije važno, bitno je da smo se zabavili. Najviše ja. :)

Šta mislite o tome da se ubace jos neke osnovne boje na Vukajliji, sad ima zelena,siva,braon,plava i ljubičasta,mogle bi da se ubace još neke ili ne?

Ubacite na profilu "Omiljene reakcije" kao sto ima isto to i za definicije i postere.

A da napravite zbir glasova za postere i reakcije i poseban rang samo za to.

Otvarajte posebne teme, sa naznačenim predlogom u naslovu teme.

Сосе, опет се дрогираш :)

Јеси сигуран да си хтио постовати у овој теми?

Чек, а можда се ја дрогирам, а овде је све у реду...