Prijava

momak ja bi bolje i kvalitetnije banjavao od onog na 51 mjestu, neam pojma ko je tamo al bi garant bijo bolji, najbolji, bolji od kostića!

Već vidim da će i Vučica uskoro da se okiti zvanjem ktitora...supre je to, al kontam da bi ona banovala doživotno kad bi neko napisao ''sranje ti je defka''.

Hahahaha! Mislim da preteruješ. Naprotiv, poštujem tuđe mišljenje, ali me nerviraju ljudi koji na takve izjave reaguju sa komentarom "Majka ti je sranje", te bih banovala na jedan dan čisto da zna da ne sme da spominje tuđu majku i da bi za sledeći takav prekršaj dobio ban od 20 dana. :)
Moj predlog je mala sitničica, kozmetički predlog. To bi moglo i na kraju da se uradi. Da se zacrni belo prozorče pored naziva teme kada je tema zaključana.
Pretraga foruma, bi bilo lepo.

Moj predlog je da u profilu tj. u informacijama piše broj ocenjenih postera i definicija. I takođe broj pluseva i broj minusa koje je autor dao.

Koja je poenta toga Redpro? To bi donijelo samo više štete nego koristi.

"E, eno ga onaj što je dao puno minusa na postere, ajmo da mu jebemo majku!"

U tome i jest poenta. Na Vukajliji ima puno Demotivacijinih fanatika koji naprave profil na Vuki samo da daju minuse na odabrane postere. Uopšte ne daju nijedan plus i pišu komentare "- sranje". Vidio sam jednog autora, napisao "uđem na vukajliju samo da dam minuse na odabrane postere". Ako im se sajt ne sviđa, ma nek idu u......

E ovako. Ja imam jedan, po meni dobar prijedlog, koji je racionalan, a to je da se izbaci pravilo od 50 bodova. Autori koji nemaju 50 bodova izbacuju svakojake definicije da bi skupili te bodove da bi mogli na čet, forum i šta ja znam gdje (davno sam to prešao, zaboravio sam šta mi je sve bilo zabranjeno), pa tako zatrpaju stranicu sa defkama, a one iole dobre defke se potisnu na drugu-treću stranicu, a puno autora ne čita dalje od prve stranice.
Mislim da kad bi se to njima dopustilo, bez tih ograničenja sa bodovima, da bi oni manje pisali viceve i fazone iz doba Kulina bana, a da bi one kvalitetne defke više došle do izražaja.

Hvala.

Hocu da dobijem notifikaciju svaki put kada mi udje u odabrane jer je glupo da me o tome obavestavaju ortaci u gimnaziji.

Evo predloga za ktitore: da ktitor može sam da bira šta će da mu piše onamo umjesto onoga "ktitor" što mu stoji na profil i da to može da mijenja po volji, ka nadimak što može. Već vidim sebe, "Delilac smrti"...

Eo i moj predlog:
Da se banuju svi oni autori, bar na jedan dan, koji na odabran poster postave pitanje tipa
'' ovo za odabrane'', ''kad prije'', ''nije los'' itd., i takodje ban za one koji se samoreklamiraju na odabranim! Mnogo se izvinjavamo ako je na pogresnom mjestu napisano al mi opasno pozderase nervne zavrsetke, a morao sam se zaliti. Hvala!

P.S.
Primjer:
Prvi napisani post na poster http://vukajlija.com/zabava/posteri/431559

Глупо је бановати људе зато што кажу да постер није за одабране. То је уствари ретардирано до максимума. Тиме забрањујеш да ико каже било шта против тог постера. А ово за рекламирање већ постоји, банује се аутор и обрише рекламирани постер.

pa dobro, dječko ima 13 godina, šta on zna šta je plata.

E ovako. Ja imam jedan, po meni dobar prijedlog, koji je racionalan, a to je da se izbaci pravilo od 50 bodova.

ne. to je jedna od najboljih stvari na sajtu.
a ako mislite da se defke ne čiste dovoljno, ima tema za prijavu. ionako zjapi prazna povazdan :)
http://vukajlija.com/forum/teme/25144-prijavite-tudje-definicije-za-brisanje-i-autore-plagijatore

Da se banuju svi oni autori, bar na jedan dan, koji na odabran poster postave pitanje tipa
'' ovo za odabrane'', ''kad prije'', ''nije los'' itd.,

hm, pa to se već radi iako sam ja žestoko protiv.
jer, ko što reče don brate:

Глупо је бановати људе зато што кажу да постер није за одабране. То је уствари ретардирано до максимума. Тиме забрањујеш да ико каже било шта против тог постера.

i takodje ban za one koji se samoreklamiraju na odabranim!

to se banja redovno. ako se šta propusti, i za to postoji tema.
http://vukajlija.com/forum/teme/13176-prijavite-autore-koji-vredjaju-i-spemuju

Banovati one koji ne umeju da iskritikuju autora nego postavljaju komentare ovog tipa
http://vukajlija.com/zabava/posteri/435691#comment_1928442 tačnije izazivaju autora na nedolično ponašanje i autor biva banovan.

izazivaju autora na nedolično ponašanje i autor biva banovan.

nedolično ponašanje, kakav izraz :)

ako se autor ne mož' da iskulira i odgovara kretenski, i treba da bude banovan.

Jao bre ljudi više....banovati svakog autora!!
Jel se to trudite da bude još sterilnije ovde ili.....ne sme više nikom ništa da kaže odma ko deca neka trčite kod modova da prijavljujete ''ovaj mu rekao da je majmun banujte ga trajno''!!!
Ako se ne buni autor koji je uvređen nema potrebe ni vi da glumite kvislinge

Evo predloga za ktitore: da ktitor može sam
da bira šta će da mu piše onamo umjesto
onoga "ktitor" što mu stoji na profil i da to
može da mijenja po volji, ka nadimak što
može. Već vidim sebe, "Delilac smrti"...

Како је ово до јаја е!

Luli, ako je izazivač loše postupio treba i njega banovati a ne da mu se progleda kroz prste. Sad kad bih ja nekome rekla da je kreten i idiot bez nekog posebnog razloga a taj neko mi odgovori da sam takva i takva i td. onda će on biti banovan a ja ne. Mislim da je vaše moderisanje neprofesionalno i da bi trebalo po tom pitanju da budete strožiji. Ako čovek ne ume da početnika uputi u definisanje i posterisanje onda bolje da i ne komentariše ništa umesto što mu upućuje kojekakve pogrdne reči na šta će onaj sa pravom da mu odgovori.

Stvarno misliš da te ne bi banovali ako kažeš nekome da je idiot ili tako nešto slično?
Pratiš li ti tamo listu banovanih, vidiš li razloge?

Luli, ako je izazivač loše postupio treba i njega banovati a ne da mu se progleda kroz prste.

ako je "izazivač" bio pristojan prilikom izazivanja paljevine, nema šta da ga banujemo.

Sad kad bih ja nekome rekla da je kreten i idiot bez nekog posebnog razloga a taj neko mi odgovori da sam takva i takva i td. onda će on biti banovan a ja ne.

koliko si fejlovala ovdje, ne vjerujem. kao, mi ne banujemo one koji kažu drugima da su kreteni i idioti?

Mislim da je vaše moderisanje neprofesionalno i da bi trebalo po tom pitanju da budete strožiji.

možda smo malko neprofesionalni, ali samo malko jer nam je licenca sa moderatorske akademije za visoko moderisanje istekla 31. decembra ali u martu je produžujemo pa ćemo opet biti pro.
da budemo stroži? da banujemo svakog ko se na sajtu "nedolično ponaša"? banujemo za vrijeđanje i spem, i to redovno, imaš listu banovanih pa prati, imaš temu za prijavu pa prijavljuj (ah, da, prijavljuješ već).

Ako čovek ne ume da početnika uputi u definisanje i posterisanje onda bolje da i ne komentariše ništa umesto što mu upućuje kojekakve pogrdne reči na šta će onaj sa pravom da mu odgovori.

opet fejl.
svako ko uputi pogrdne riječi je banovan.
svako ko se na to primi i isto tako odgovori je i glup i banovan.

i da, svako ima pravo na svoje mišljenje, kao što mi imamo pravo da uvredljivo mišljenje sankcionišemo.

znam, vučka, da ti misliš da bi ti mnogo bolje moderisala od nas, ali vjeruj mi - ne bi.
ne mogu ni da zamislim u kakav bi se skup moralnih načela pretvorio sajt :)) tj. pokušao da pretvori, pošto to ne bi išlo, jokjok. :)

Mislim da bi mi progledali kroz prste jer sam dugo na sajtu. Bila bih banovana na 1 dan ili 2 jer ranije nisam imala nikakve ispade. Pričam o potpaljivačima koji samo čekaju da neki novajlija pogreši pa da ga žestoko iskritikuju tako da izazovu vređanje od strane novajlije. Ako je novajlija pogrešio tako što je stavio golu žensku ili neki eksplicitan poster e onda ga sa razlogom vređaju. Ako je novajlija napravio ljubavni ili navijački poster ili napisao vic, uputi ga u pravila a ne da mu govoriš "sranje ti je, bolje da se nisi ni registrovao".