Prijava

Срећа па у Хобиту нема онај љубавни троугао Фродо-Сем-Голум. То ми је најгејскије у филму, гејскије чак и од Леголенда!

Мука ми је била од фановских трејлера, пре неки дан је и званични трејлер пуштен:

http://movies.uk.msn.com/future-movies/the-hobbit-an-unexpected-journey-movie-trailer

Ево трејлера окаченог јуче, не знам дал је од раније па ево:
http://www.youtube.com/watch?v=JTSoD4BBCJc

ЕДИТ: Да овај Гешихтеов сад тек видех.

Far over the misty mountains cold
To dungeons deep and caverns old

The pines were roaring on the height,
The winds were moaning in the night.
The fire was red, it flaming spread;
The trees like torches biased with light

:))

Дај качите сви сад те трејлере... ЈА САМ ПРВИ КАЧИО ХОБИТА ПРЕ НЕГО ШТО ЈЕ ПОСТАО ПОПУЛАРАН НАНОВО !

:-))
Ja sam samo knjigu čitao, jel' se to važi ili jok?

vazi se

jedva cekam film... drugacije je onoga sto sam zamisljao u glavi

Тришо хипстеру

а и ниси могао да окачиш овај трејлер офишл кад је изашо пре пар дана.

Ја сам и књигу читао и гледао цртани....
Бејах скептичан кад сам чуо да ће Питер Џексон бити само продуцент, ал' кад сам чуо да ће ипак и режирати, верујем да ће бити као Господари.... Ако су онакви ефекти били пре 10ак година, сад ће бити још бољи....

Ако ишта боље да остане један леп континуитет... кад су Ратови Звезда пробали да буду "нешто ново"...

Gotovo je snimanje. Premijera 14. decembra. Ja sam mislio da će biti malo ranije, bar oko septembra. Jebi ga, valja čekati i gledati Gospodara na be-devet-dva.

Hobbit je sniman tehnikom 48 frejmova u sekundi (standardno je 24 frejma u sekundi) da bi se "povećala realnost", kako objašnjavaju, i kvalitet slike i šta-ti-ja-znam.

Moja najveća briga je da li će ijedan bioskop u Srbiji imati projektor koji može da emituje 48 frejmova po sekundi.

Hobbit je sniman tehnikom 48 frejmova u sekundi (standardno je 24 frejma u sekundi) da bi se "povećala realnost"

Nadam se da ovo nije istina. Film jeste film zbog cinematic framerate-a. Ako su ga snimali u 48 FPS ima da izgleda kao spot iz 90-ih...

Uopšte nisi vizionar.

Moja najveća briga je da li će ijedan bioskop u Srbiji imati projektor koji može da emituje 48 frejmova po sekundi.

Super, znači za srpsko tržište film traje duplo duže.

Nema to veze sa vizionarstvom, to ce da izgleda kao dnevnik.

48 frejmova puta 3D, auuuu...

Howard Shore kobjašnjava. Videh negde da je za LotR 7 godina komponovao