Prijava

Налетех, па реко да поделим.

СРБИ ЗА СРБЕ – Звоне звона за узбуну!
Хуманитарна организација Срби за Србе позива на свеопшту мобилизацију свих својих пријатеља, чланова, донатора и добрих људи широм целог света да се у предстојећим данима окупе око само једног циља а то је опстанак српског народа на Косову и Метохији који је тренутно изложен невиђеном притиску војних формација да се преда и потчини окупаторима. Српском народу на Косову и Метохији тренутно прети тотална хуманитарна катастрофа јер су стране силе својим блокадама изазвали да у пекарама нема хлеба, на пијацама нема воћа и поврћа, у апотекама нема лекова, у болницама нема кисеоника и санитетског материјала, на трафикама нема новина, почеле су и рестрикције воде... А поврх свега, нема СЛОБОДЕ!

По први пут као организација јавно позивамо на свесрпску слогу и јединство широм света јер ћемо само на тај начин спасти и сачувати наш народ у јужној српској покрајни од новог погрома, Олује, нове кристалне ноћи и могућег окупатрског освајања. Наша хуманитарна организација Срби за Србе ће у својим могућностима урадити апсолутно све како би се потребна хуманитарна помоћ допремила Србима на северу Косова и Метохије. Времена за чекање више нема.

Од данас, Хуманитарна организација Срби за Србе започиње са прикупљањем финансијских средстава које ћемо искористити за допремање неопходне помоћи угроженом српском народу на северу Косова и Метохије. Планирамо да алармирамо све наше пријатеље широм света како би се укључили у акцију прикупљања неопходних финансијских средстава и тиме макар делимично покушали да ублажимо новонасталу хуманитарну катастрофу.

Овом приликом позивамо и све наше братске хуманитарне и друштвене организације да нам се прикључе, да нас подрже и да се у својим редовима организују и алармирају своје људе у окружењима у којима се крећу и раде. Од кукања, протеста и плакања нема много користи, као што смо имали прилике да видимо у последњих 20 година. Зато покрећемо ову свеопшту акцију за помоћ српском народу у којој се надамо да нећемо остати сами.

Такође, желимо да позовемо све електронске, писане, интернет, радио и друге медије да пренесу ово саопштење наше организације и тиме допринесу да се наше ''звоно за узбуну'' чује широм света што пре. Сви планови, акције и финансијски извештаји о достављеној хуманитарној помоћи Српском народу на Косову и Метохији биће доступни на званичном сајту наше организације: www.srbizasrbe.org као и на сајту наше организације у САД: www.serbsforserbs.org.

Отворене су следеће могућности за донацију:

- динарски рачун у Србији: 160-279491-71, Banca Intesa, Београд
- девизни рачун у Србији: IBAN:RS3516000508000238126​9, SWIFT: DBDBRSBG, Customer: Srbi za Srbe
- путем PayPal система за Европу – szsaustrija@gmail.com
- путем PayPal система за САД – szsamerika@gmail.com
- путем Moneybookers система: c3c.org@gmail.com
- рачун за Европску унију у Аустрији: Account: 10364339, BLZ: 32000
- рачун за Европску унију: IBAN:AT973200000010364339,​ SWIFT: RLNWATWW, Customer: Serben fur Serben, Raiffeisen Bank, Stadtpark 9, A-1030 Wien, Austria
- рачун у Швајцарској: Account: 85-419625-6, IBAN:CH4609000000854196256​, SWIFT:POFICHBEXXX, Customer: Serben fur Serben
- куповином мајици ''НЕМА ПРЕДАЈЕ''

Контакт са представницима организације можете остварити путем емаила: organizacija@srbizasrbe.or​g

Са вером у Бога,
Хуманитарна организација Срби за Србе
http://www.srbizasrbe.org/

Imam xbox 360 i na njemu najviše igram PES 2011 i GTA IV.

DEDER METNI I MOJ ŽIRO RAČUN DECXKO!

Da napune malo dzep..

Zašto samo za Srbe, ne razumem? Ima i drugih ugroženih nacija na Kosovu.

Шта, као да се већ довољно пара из буџета не слива на Косово?
У Србији се неколико хиљада радника отпушта из просвете да би на косову наставници у средњим школама имали дупло веће плате, плус бонусе неке силне.

Не дам паре.

Уосталом, да, ако се већ уплаћује помоћ за људе на Косову, нека се уплати нешто и за Шиптаре, чуо сам да живе много горе од Срба.

boli vas kurac vukajlijasi bitno da ste vi dobili plus na definiciju i da tripujete da ste zanimljivi na forumu, a ustvari ste ocajni koliko i ti ljudi dole.

Ај се мало распитајте шта су ови људи урадили и шта стално раде за Србе који су ван граница Србије, па онда почните да пљујете. Јеботе, који менталитет, не могу да вјерујем.

Пих.

Ово је ДОБРОТВОРНО, дај паре, немој да даш, твоја ствар, али ако неко заправо РАДИ нешто корисно и тим помаже нашим сународницима, макар се суздржите од пљувања. Вама ни из џепа ни у џеп.

И боље избришите тему, него да постујете свакакве небулозе.

Људима из организације желим све најбоље и да наставе са хуманитарним радом, а вјерујем да им је највеће задовољство захвалност коју добијају од породица којима су помогли.

Neke 2001/2/3 godine je bila OGROMNA humanitarna akcija da se nose stvari i hrana ljudima dole, dala je i moja porodica neku staru odeću. Jedno desetak šlepera je otišlo sa svim tim stvarima i ljudi ih nikada nisu ni dobili. Toliko o tome. Ne verujem ja više nikakvim tim organizacijama za pomoć Kosovu, nema boljeg načina da te kupe i izrade. Marš.

У Србији се неколико хиљада радника отпушта из просвете да би на косову наставници у средњим школама имали дупло веће плате, плус бонусе неке силне.

kolko debilno!
neka otpuste politicare mamu im jebem, ili nek im ukinu plate da bi dali bonuse! Kad su vec glupi da sacuvaju Kosovo, neka izdvoje pare iz budzeta i daju tim ljudim i podrze ih u poslednjoj sansi da ostane i malo Srba na toj teritoriji.

Predlog (za one koji ne veruju ovakvim akcijama): meni bi kulj bilo kada bi se Vukajlijaši organizovali i uradili nešto tipa paketići za decu sa kosova. Barem bismo bili sigurni da pomoć ide u prave ruke.

Ај се мало распитајте шта су ови људи урадили и шта стално раде за Србе који су ван граница Србије, па онда почните да пљујете.

Овом приликом се распитујем: Шта стално раде?
Реално, зашто би ми звиждала јаја за тамо неке Србе ван граница које ни не познајем? Је л' неком звижде јаја за мене? Ко су ти људи? Шта раде? Чиме се баве? Што су битни?

Типа, одем ја у Швабију и тамо пропаднем, па тражим помоћ од Срба из домовине, а за мене који сам Срб у дијаспори?

Kad su vec glupi da sacuvaju Kosovo, neka izdvoje pare iz budzeta i daju tim ljudim i podrze ih u poslednjoj sansi da ostane i malo Srba na toj teritoriji.

Оно. Глупи су што 'чувају' Косово. Уместо да се то лепо подели док се још може између независне државе Косово и Србије.

a u paketiće spakujemo prangije, pištolje i toke !

a u paketiće spakujemo prangije, pištolje i toke !

Decxko, je li ti uvo na mestu? Šta sereš, bre?

Predlog (za one koji ne veruju ovakvim akcijama): meni bi kulj bilo kada bi se Vukajlijaši organizovali i uradili nešto tipa paketići za decu sa kosova. Barem bismo bili sigurni da pomoć ide u prave ruke.

Da, ali bi morao neko lično to da odnese, ili tako nešto.

ae bre budalo sta da rade sa tvojim paketicima dole, da im posaljes noblice i grsine ? cokolade ce se otopiti, a grisine tamo niko ne jede zato što su splačine. Tači sprema svoju šiptariju naoružanu, samo čekkaju znak da pokolju sve ove naše što blokiraju dole.
Mačko, blagosloviće te poglavar svakog manastira dole ako bi im poslao prangiju!
ja ću metkove obezbedim, mojne ispališ !

Џими, имаш лијепо сајт, уђеш и гледаш које су акције, на који начин и од кога се скупљају паре, као и фото албуме као доказе гдје су акције спроведене, кад, шта је уручено и слично.

То што теби звижде јаја је твоја лична ствар. Али ако теби звижде, има људи којима не звижде. Ја нисам у материјалној ситуацији да помогнем превише било коме, али знам да сву стару робу, умјесто да бацим као што ради 90% готована, спакујем и дам некој хуманитарној организацији. Па макар се та роба дала Ромима, Етиопљанима, Ескимима, боли ме курац. Битно ми је да знам да ће НЕКОМЕ помоћи. А ако помогне мом сународнику, још боље.

Био сам и сам у ситуацији кад је мени и мојој породици требала помоћ, те самим тим знам то да цијеним.
И или закључајте/обришите тему, или се суздржите од ваших "провјерених" информација ко је ђе и колико украо.

Ако нећете да дијелите ништа, немојте, нико вас не тјера, рекох већ - све је добровољно и вама ни из џепа ни у џеп. Немојте да пљујете по туђем труду и крај приче. Ако не можете да се суздржите оваквих коментара бољ закључајте тему, а онај ко има вољу да помогне било коме, па макар то било и нашим сународницима (јао, је ли могуће да то неко ради?!) наћи ће и начина.

da im posaljes noblice i grsine ? cokolade ce se otopiti, a grisine tamo niko ne jede zato što su splačine. Tači sprema svoju šiptariju naoružanu, samo čekkaju znak da pokolju sve ove naše što blokiraju dole.
Mačko, blagosloviće te poglavar svakog manastira dole ako bi im poslao prangiju!
ja ću metkove obezbedim, mojne ispališ !

Ево га Срб.
Чоколаде ће се отопити, лоло. :))

ae bre budalo

Дечко, промени тон, није ти ово ратиште.

Da, ali bi morao neko lično to da odnese, ili tako nešto.

Mislim da bi se par nas moglo organizovati. Ja prvi volontiram, ne bi mi bio problem.

ae bre budalo sta da rade sa tvojim paketicima dole, da im posaljes noblice i grsine ? cokolade ce se otopiti, a grisine tamo niko ne jede zato što su splačine. Tači sprema svoju šiptariju naoružanu, samo čekkaju znak da pokolju sve ove naše što blokiraju dole.
Mačko, blagosloviće te poglavar svakog manastira dole ako bi im poslao prangiju!
ja ću metkove obezbedim, mojne ispališ !

Vrati Perici uvo, vrati Perici uvo.

Dobro, Gilipterčino, pošaljemo prangije, i šta onda? Naoružaš ono malo Srba što je tamo, nasprav miliona Šiptara?