Prijava

Враћање трке свакако. Пекијева тема је показала да то што неко има неку сатисфакцију у писању дефке, у том случају победу на турниру, доводи до тога да дефиниције буду квалитетне. Тад није било много лоших а свака је скоро била читљива и није се превртала желудац. Такмичење је потребно јер је то подстрек за боље сутра!

Postoji lista autora po popularnosti. Eto ti podsticaj.

Против.

,,Најомиљеније данас" би биле пандан одабраним дефиницијама, што би довело до нужне злоупотребе. Сетите се само шта су појединци радили само да доспеју на насловну. Фуј.

Овде бар нема тога. Што мод, одобри то се и нађе на насловној.

Postoji lista autora po popularnosti. Eto ti podsticaj.

To je tako jadno, da juriš poziciju!
Ja jurim prosek, prelazim 30 redovno, a onda napišem novu defku!

ko je pobedio na tom turniru?

Овај сајт мора да буде такмичарски да би изродијо бар 10 дефиниција које ваљају дневно. Просто сви желе да читају добре ствари или пак сварљиве.

Ово је тачно, јер је већа жеља за писањем и више се труда уложи пишући нешто итд.

Увести велико дугме које ће да се зове најпопуларније данас, као што је то некада било. Да стоји између "дефиниције" и "постери". Уместо да буде у календару који по мојим сазнањима једино Минг кликће :)

Кликћем и ја, јеб' се тамо :)

Да се укину пратиоци јер је то довело до тога да онај који је најбогатији буде најбогатији па чак и ако продаје говна. ТО НЕ ВАЉА. Укинимо пратиоце, будимо срећни

Ту и тамо, рецимо кад прате некога, људи више читају дефке, мислим да је праћење довело до тога да се више читају, нисам сигуран али мислим да је тако.
Али ово да а онај који је најбогатији продаје говна итд је стварно тачно :)

Пу, фејзе, ПУ :) :*

сти то мене пљун`о? =)

Postoji lista autora po popularnosti. Eto ti podsticaj.

Sa ovim sistemom novi autori nikada neće imati podsticaj. Zamislite nekog ko tek stiže na sajt i vidi da mora da napiše bar 200 definicija koje su u plusu bar 50 u proseku da bi se probio npr. u prvih 200. Ja danas viđam odlične defke odličnih autora koje imaju manje od 20 pluseva sa par minuseva.

Iz 2010. godine sada imamo 2 autora koji su među prvih 10 (1. i 4.). Iz 2011. ja sam zapatio samo Ox-a koji je jedva među prvih 100 a odlično piše. Tako da mesto na rang listi nije dovoljan podsticaj. A kalendar je nepraktičan. Ja iako mu znam funkciju ga ne koristim. Potrebno je dugme umesto kalendara.

Ja volim da pratim, bar čitam ljude koji kvalitetno pišu i čije mi se definicije sviđaju u 80% slučajeva. To što ih čitam ne znači da uvek dajem samo pluseve, padaju i minusi, ali neke ostavim i neocenjene, ako su mi ni tamo ni vamo. Povremeno kada mi neko dosadi prestanem da ga pratim, ali ispliva neko nov. Ne vidim šta je u tome loše.
Eto i ja kao i Ming klikćem na kalendar...

To što ih čitam ne znači da uvek dajem samo pluseve, padaju i minusi, ali neke ostavim i neocenjene, ako su mi ni tamo ni vamo. Povremeno kada mi neko dosadi prestanem da ga pratim, ali ispliva neko nov.

+1 To što pratim, ne znači da voršipujem i da plusiram bez čitanja.

Kada vidim koja sam po redu onda pišem defke da bih bila što bliže vrhu. To je za mene takmičenje. Cilj mi je da prestignem onog ispred mene.

Ja sam rekorder u praćenju, ololololo.
Ali pratim 300 prvih, a ovi novi, po sistemu ko ih jebe, i naravno ako tako svi mislimo, oni ne mogu da dođu do izražaja.
Podražavam, svako takmičenje na svoj način zanimljivo.

realno, previše je sranje definicija, i dobra defka kad izađe, odma nagrne još 50p loših i niko ne vidi tu dobru...

Kaizene uvodi više te polumoderatore za defke i postere udaviše nas fejzbukdefke i fejzbukposteri...

Kada se žalite na govnjive definicije ne zaboravite da obratite pažnju i na sopstvene. Njihov nekvalitet vam uvek nekako promakne majku mu njegovu.

Omae wa mo shindeiru !

сти то мене пљун`о? =)

Да, и то са велике удаљености, али не заборави да сам прецизан и лук је јако велик лололо

Francky Delevra
Kada se žalite na govnjive definicije ne zaboravite da obratite pažnju i na sopstvene. Njihov nekvalitet vam uvek nekako promakne majku mu njegovu.

+5645854

Na sajtu ima mnogo više đubreta, pre svega zato što ima mnogo više članova. Jebiga, to je loša strana popularizacije sajta, protiv toga se ne može. Prihvatite da imate defke sa skorom 10:0, i boli vas kurac...

Francky gaiden +1