Prijava

Podržavam predlog. Ta lista bi trebala da se definiše tako da ne može da se desi da se definicija napisana u odredjeno vreme zaglavi na prvom mestu ili da postoje fazoni da se dodje na početak liste. Osim toga, barem jedan moderator bi trebalo da pazi na definicije sa liste da neki plagijat ili vic ne stigne do prve strane.

wlex88
Iz 2011. ja sam zapatio samo Ox-a koji je jedva među prvih 100 a odlično piše.

Ne paziš dovoljno :)

Što se teme tiče, đubreta ima, ali zaista ne vidim kako se boriti protiv toga. Sajt je isuviše popularan da se to može prosto eliminisati. Elem, ja klikćem konstantno na kalendarčić, da se zna.

EDIT: Čak i kliktanje na kalendar nekada ne znači da ćeš čitati samo dobre defke. Provlačila su se razna Fb sranja, koja su bila fantastično ocenjena u odnosu na neki moj "dosadni sleng". Mora se imati u vidu da uz napisani đuber, idu isti ti autori i kao ocenjivači.

Realno, Agilni je ovde 5 meseci i već je 70.

Crna Guja

Na sajtu ima mnogo više đubreta, pre svega zato što ima mnogo više članova. Jebiga, to je loša strana popularizacije sajta, protiv toga se ne može.

Једино што може да се учини, јесте да се појача модерација, и то добро да се појача.

млато то је и тад био проблем биће и сад, ал за то се банује. Кад тад се све то сазна и онда ти педери који су се лајковали запале са сајта. Просто

Nidje veze! Reci mi jednog ko je napustio sajt kad je otkriveno da je lajkovao sebe. Ljude cak boli patka sto su na tom stubu. Nastavljaju da obitavaju na sajtu, pisu i dalje, skor im se povecava... Neki se cak skidaju sa stuba iako su tu zbog samolajkovanja, nekima ne pise ime vec jedan poznati autor(ne znam gde su navodnici na ovoj sugavoj tastaturi)...
Ali podrzavam da se vrati najpopularnija defka dana. Sto se tice pratilaca, ljudi sami biraju koga ce pratiti, ne moze niko da im odredjuje. Neki ljudi vole da prate nekog ko stancuje defke svaki dan, neki prate trajno banovane ljude, neki prate autorke sa izazovnim avatarom iako devojke ne definisu nista mesecima, nekiprate Gasttozza koji nema nijednu defku. To je njihovo pravo i Kaizen je to uveo kako bi svako kreirao svoju naslovnu i kako ne bi kenjao po odabranim defkama jer ne mora da ih gleda kad udje na sajt. Inace sajt je bio najbolji kad nije bilo rang liste i kad su ljudi opusteno pisali i citali bez malverzacija i ostalih sranja. Tako da takmicarski duh nije bitan. Definises nesto sto ti padne na pamet, ne pises za pare. Eto i kadpostanes prvi, sta onda? Nista! Nece te svi obozavati, mnogi ce i dalje misliti da nisi nikakav autor. Neces postati mod, neces se naci na nekom Hall of fame sranju. Taj rang samo dovodi do svadje. Da li neko zasluzuje da bude prvi ili ne? Zasluzuje jer ima najvise poena realno. Kome se ne svidja ne mora da mu cita defke.

nekima ne pise ime vec jedan poznati autor(ne znam gde su navodnici na ovoj sugavoj tastaturi)...

То је наш моралиста и исправљач свих могућих кривих Дрина - Талентовани.

Agilni
Ne paziš dovoljno :)

Izvinjavam se, bio sam slabo na sajtu u ovoj 2011., zapazio sam te, ali nisam video da li si u TOP100 :)

Podržavam, ali ne verujem da ima od toga išta. Tuga. :(

ЗА ЗА ЗА ЗА ЗА ЗА ЗА ЗА ЗА ЗА ЗА !!!

праћење је много срање.

ставка 1: Увести велико дугме које ће да се зове најпопуларније данас, као што је то некада било. Да стоји између "дефиниције" и "постери". Уместо да буде у календару који по мојим сазнањима једино Минг кликће :)

MOŽE: klikćem i ja na kalendar, ponekad, ali ovo dugme bi bilo lakša opcija.

ставка 2: Да овај пут за сврставање буде заслужан количник као што је то било у оном малом такмичењу које је организовао Пеки д Џем. Значи ако дефка има 0 минуса множи се са 1.5 и то је то, остало је ок.

NEBITNO: ako neko ima veći količnik od tebe dovoljno je da mu lupiš jedan minus i sjebeš mu skor, meni je Cara svojevremeno minusovao svaku defku samo da ne bude ni jedna bez minusa - čitao ih je i ostavljao komentar kad je neka dobra, ali je svejedno minusovao :)

: ставка 3: Да се укину пратиоци јер је то довело до тога да онај који је најбогатији буде најбогатији па чак и ако продаје говна. ТО НЕ ВАЉА. Укинимо пратиоце, будимо срећни

NEBITNO: iako imam preko 100 pratioca, retko koja defka mi dostigne 80 ocena ukupno (plus i minus), što se mene lično tiče, a lako možeš da proveriš čitajući komentare, ja pratim svoje omiljene autore ali ocenjujem i mnogo novih autora, često ih i savetujem kako bolje da pišu - to bi trebalo da radi svako od nas umesto komentara tipa "govno", "kobejnuj se" ili nešto gore...

ставка 4: Направимо сајт да гледамо мање гована и фејзбук срања јер та поменута срања никад неће бити на овој листи најпопуларнијих. Тиме ћемо моћи да изаберемо шта ћемо да гледамо и читамо ако нагрне нека велика нужда дефиниција.

NE RAZUMEM: šta si ovim hteo reći...

Ima mnogo, mnogo, dobrih autora koji su došli na sajt ove godine, neki pišu često, a neki retko (primer su familija Kurajber - on piše stalno, ona retko), neka mi ne zamere ostali (znate vi otprilike na koga mislim) koje ne pominjem, ali ogroman je broj tih koji su došli na sajt od početka godine i samo grabe napred.

Ja samo da vam kažem da je to takmičenje i dobro i loše ponekad. Znam iz iskustva, pošto sam bio najaktivniji mod valjda dve godine...dok se nisam izlečio.

To vuče za sobom hiljadu gluposti i zajebancija. Ovako je lepše...makar meni. :-)

не знам шта сам хтео да кежем... Прсо сам јебено, отишао у курац, само лупам глупости тако да не обазирите се на ово срање што сам написао. Ако оћете да остане овако нек остане, ал видим да већина хоће да се промени. Мада ко да је битно, опет кажем ја сам дао предлог а ви рајте са њим ша оћете

Kurde, u pravu si kad kažeš da će takmičenje da izazove veliku količinu zajebancija, fazon je što su definicije zatrpane gomilom gluposti i da je to jedan od najbržih načina da manje-više dobre definicije isplivaju tako da je rizik od mućkanja i prevara prihvatljiva cena.

Фејзбукманијак, ево ја сам уз тебе. 'оћу на прву страну :)

Не бих укинуо праћење, ово остало делује кул.

Иначе, поменуо си тај куп. Очекујте тамо почетком септембра нови куп. Једна од измена које за сад сигурно могу да потврдим да ћу да уведем је да ћу ја да зовем оне који ће да учествују, нема пријава.

Evo iskreno sada...
Zadnjih 10 dana sam na Vuki stalno, ali samo zato što se sve vreme dopisujem sa nekim. Probao sam da za to vreme nešto i pročitam van onih koje pratim, ali to je strašno, stvarno nije za čitanje. Nekoliko zadnjih dana, samo se logujem i dopisujem. Čak ne mogu ni postere da gledam.
Razumem vas potpuno...:-)

Imam i ja ideju - ovo je možda neko već predlagao, mrzi me da tražim... ali možda da se uvede dugme "predloži za brisanje". Tako označene definicije automatski idu na nekakvu stranu dostupnu modovima. Tu oni mogu da ih slože po broju predloga za brisanje, i udri... Tako bi očistili najnovije definicije... Znam da ima tema na forumu za predlaganje defki za brisanje, ali ovo bi ubrzalo proces. Autori koji budu primećeni da ovo zlouotrebljavaju (više puta predlažu dobre defke za brisanje i slično) da se upozore ili banuju. Eto, možda to...

Иначе, поменуо си тај куп. Очекујте тамо почетком септембра нови куп. Једна од измена које за сад сигурно могу да потврдим да ћу да уведем је да ћу ја да зовем оне који ће да учествују, нема пријава.

Што то? Тако ти позовеш Страју, Френкија, остале прве, нас који смо били добри прошли пут, а неко ко би можда добро прошао га издува. Боље к'о прошли пут, добро је било.

Што то? Тако ти позовеш Страју, Френкија, остале прве, нас који смо били добри прошли пут, а неко ко би можда добро прошао га издува. Боље к'о прошли пут, добро је било.

Зваћу многе који су учествовали прошли пут. Разлог зашто радим овако зато што имам основану сумњу да су одређени варали.

Ок, онда, шерифе :)