Prijava

Гизмо, пре је била та опција, не може свако да брише већ се кликом на то дугме препоручује за брисање а модови даље одлучују. Да си пажљивије читао тему схватио би и сам.

Protiv sam za ono dugme "za brisanje". To je bilo sranje.

Мени баш супер, одрађивало је посао.

Ајд да не буде да само оптужујем Смарка да је геј, ја ћу да кажем да су предлогчићи супер-дупер. :)

Ахахахаххаха или супедидлир о.О Ка Фландерс :Д

Kako to misliš Smarko dugme za brisanje? Defku može da mi obriše bilo ko tj. kako se kome kurac digne? Na defku koja ima 150 pluseva kliknem na brisanje pa mi se jebe baš za ban od jednog dana! Protiv!

Сти крштен? На шта би то личило онда?
Дугме за брисање је некад служило умјесто теме, тј да се пријаве дефке за брисање,мод добије листу пријављених дефки, погледа, и брише што треба.

Aha, e to može... Naravno, uz obrazloženje...

Сти крштен?

некад служило

, nisam bio tu, pa ne znam kako je to izgledalo...

Даклем, ја сам за, поготово за ово треће. Није ми јасно што га је каизен укидао уопште.

Подржавам предлогчиће СМаркића лололо

nisam bio tu, pa ne znam kako je to izgledalo...

Онда не можеш да причаш да си против ако не знаш о чему причам, него једноставно прво питаш.

Podržavam sve šta će da utiče na smanjenje broja idiotskih definicija.

Podržavam sva tri predloga.

ovo su odlični predlozi...svak čast, smarko-ja sam za!

1. Да се врати разлог брисања дефке - Смањиће се смарање модова и дефки типа

Nepotrebno; sve piše prije objavljivanja defincije, i sada u pomoći.

2. Да се дода још који мод.

Treba; i biće.
Ali mora se shvatitit i da je sada raspust pa djeca slobodna, a modovi manje-više na godišnjem. Svi više moderišemo i uopšte visimo na netu kad reba spremati ispit ili raditi. Ovo će opasti od septembra, bar se nadam.

3. Дугме ЗА БРИСАЊЕ да се врати, олакшава се модовима поса'. Злоупотреба - бан од један дан.

Ne znam baš kako je to prije radilo. KAžu ovi modvi da nje funkcionisalo. A ako misliš da se napravi modovima posebna lista sa tim predloženimzabrisanje defkama, to i ne treba - dovoljno je otići na kalendar (da, da, kalendar) i krenuti s kraja. Za one plagijate koji se provuku i dobiju određen pozitivan skor - postoji tema za prijavu definicija, radije to nego vrijeđanje klinaca u komentarima. Takvi plagijatori se i banuju, možete to odavno da vdite.

---

E kud svi...

Предлогчићи

Bilo bi još sladže predloščići. Kao guščići. Ili uloščići. :)

Evo kad je već tema o predlozima da ne otvaram onda novu, jel može da se uvede neko sranje da kad skrolujem na forumu skroz do dna strane, pa da onda postoji opcija ''vrati na vrh'' ili tako nešto, pošto sveukupno na ponovno skrolovanje do gore skroz izgubim oko sat i po koje bi znao kako pametnije da protraćim umesto na skrolovanje.

Nepotrebno; sve piše prije objavljivanja defincije, i sada u pomoći.

То ме подсјети на ону дефку за библију да је као Лајсенс агримент, само скролујеш до краја и притиснеш ПРИХВАТАМ.

Џабе то пише, као да они то гледају.
Не кажем ја то ради нас, него ради вас јер џабе је то тамо написано кад нико не чита, само напише и после кука зашто и како.

A ako misliš da se napravi modovima posebna lista sa tim predloženimzabrisanje defkama, to i ne treba - dovoljno je otići na kalendar (da, da, kalendar) i krenuti s kraja. Za one plagijate koji se provuku i dobiju određen pozitivan skor - postoji tema za prijavu definicija, radije to nego vrijeđanje klinaca u komentarima. Takvi plagijatori se i banuju, možete to odavno da vdite.

А јесте то, али потребно је што брже дјеловати (како звучи глупо), кажем то због нових дефки које су вриједне пажње, затрпају се, а после два сата кад се обришу говна, ове су већ на седмој или осмој страни...

Bilo bi još sladže predloščići. Kao guščići. Ili uloščići. :)

Е видиш, то је стварно љепше било, али ај' сад :)

Џабе то пише, као да они то гледају.

Džaba će im pisati i razlog.
A i ne bune se više, bar ja nisam primijetila uopšte takvu količinu definicija, u odnosu na maaaaaasu obrisanih.
A zaboravih - piše im sad u razlogu bana. Mislim da je to najdjelotvornije.

Za ovo ostalo - ačno. Brisaćemo još više. Taj predloščić usvojen. :)

Видим управо да сте активни, то ми се свиђа, једва стигнем да лупим минус, већ је обрисана :)

Smarka za predlagatora.

Онда не можеш да причаш да си против ако не знаш о чему причам, него једноставно прво питаш.

Trebao si odmah u početku teme da u kratkoj crti objasniš funkciju dugmeta za brisanje, ovde ima jako puno novih članova koji tad nisu bili tu, a vidim i modova...
Na šta da pomislim prvo kad pročitam ,,dugme za brisanje˝?

Trebao si odmah u početku teme da u kratkoj crti objasniš funkciju dugmeta za brisanje, ovde ima jako puno novih članova koji tad nisu bili tu, a vidim i modova...
Na šta da pomislim prvo kad pročitam ,,dugme za brisanje˝?

Па ако би мало размислио, превише малоумно би било дозволити свима да бришу дефке, настао би хаос, дакле аутоматски то отпада. То ми ни на крај памети не би било.

Smarka za predlagatora.

+1
Za svaki sam predlogčić koji će uticati da modovi više rintaju :)