Prijava

Da, treba lock na ovo govno.

Aha kaži nekom moderatoru da je zaključa... :)

Ја бијем моју жену и тиме се дичим. Ја сам јунак и деца ме гледају као у Сунце. Зашто? Мајке вам га балаве, да видите моју жену знали би сте да не бијем слабијег од себе, нити мањег од себе. Моја жена је као мечка, као трокрилни орман, левом ошамућује, десном сахрањује. Не добијем је сваки пут, некад попијем тешке батине, али сутра је нови дан... увек имам прилику за реванш. И њој се то свиђа, иначе не би били у браку 10 година, зар не?

Aha kaži nekom moderatoru da je zaključa... :)

Evo, kažem-Džimi, ovo je jedno govno uvaljano u celofan od teme i zaključaj ga. Smrdi.

Da, treba lock na ovo govno.

Дечко, зашто си тако дрзак? А? А? А?

Zašto sam drzak, ne razumem?

Evo, kažem-Džimi, ovo je jedno govno uvaljano u celofan od teme i zaključaj ga. Smrdi.

nije govno ako tebi jeste nemoj da pises....prica je sasvim ok i ako si spreman da sejrujes svoje misljenje ok pisi i da to ima smisla....

da sejrujes svoje misljenje

Evo, sejrovacu. Koliko puta biješ ženu, svaki dan, hahaha, kako si smešan decxko. Oborim je šamarčinom, decxko, cvili i uvija se ko crv paćenica, nemaš pojma kako smešno, decxko. Šutnem je onda, odleti preko sobe kao lutka, buhaha, butt, koji si ti car, decxko.

Jel može tako, a?

Jedna moja otišla s mene za mog najboljeg ortaka do tada, a posle je on video kako se cmače sa trećim... ne, ne treba bit žene, samo kad baš mora. :-) realno, ako s ti u braku s nekom 15 dina, napiješ se a ona ti sere i sere, možda se i desi... jebiga, skakala ti po živcima... mada kad žena pusti da je lema, i ona je kriva. e sad, džimi ti ovde nećeš naći nasilnike, jer na vuki su mahom pametni i učeni ljudi kojima je nasilje poslednje rešenje. ženu će da bije onaj sa 2 razreda škole, jer za drugo čuo nije. :-)

Džimi, rispekt za Lemija na avataru.

Ako me sećanje dobro služi, Džimi mrzi Lemija...

Treba lock iz prostog razloga što je naslov pogrešno napisan.
Treba da piše: "Stvarno ne razumem zashto bijesh zhenu decho! Zashto bijesh zhenu preko pvt-a? olololoo pandanski prelol!"

Jel može tako, a?

moze ako si to uradiJo decxko

ja nisam, al vrati se na postove gore bilo koga od nas...

Ako me sećanje dobro služi, Džimi mrzi Lemija...

Минге, мислим да си помешал нешто. :) Кад ћемо на пиво, узгред?

e sad, džimi ti ovde nećeš naći nasilnike, jer na vuki su mahom pametni i učeni ljudi kojima je nasilje poslednje rešenje. ženu će da bije onaj sa 2 razreda škole, jer za drugo čuo nije. :-)

Ахаха! Убише се људи на сајту од памети. :)

ja nisam, al vrati se na postove gore bilo koga od nas...

Joj, izvini, promašio sam te postove u kojima ste pisali kako i pod kojim biste okolnostima tukli ženu. Ondak sasvim sve okej.

Ono, nastavite slobodno :)

Минге, мислим да си помешал нешто. :)

Zar nisi ti jedared izjavio da je on spodoba, pritom okačivši i njegovu sliku?

Кад ћемо на пиво, узгред?

'bem li ga... Bliži nam se BF, mogli bi da se nađemo tamo, pa da zalijemo susret... :)

naše društvo bolje nema, sve sam kreten do kretena. ovde su makar tolerantniji ljudi, inače bi davno bili banovani zbog vređanja nekog trola. glupo je reći da nikad nećeš tući ženu, jer se nikad ne zna. do jaja je ako udaš mazohistu, šta do jaja, do glave!

Kad bolje razmislim, i ja imam 2 razreda škole. HAHAHAHA

Kad bolje razmislim, i ja imam 2 razreda škole. HAHAHAHA

Ja ni toliko. Al kako snažnu ruku imam...Autoritet u kući neprikosnoven.

Ono, nastavite slobodno :)

decko pokusaj da vidis sta te ceka a ne da sutra udjes u brak, kao u njivu negde u Velikom Plandishtu...

lololo

Zar nisi ti jedared izjavio da je on spodoba, pritom okačivši i njegovu sliku?

Хм... Можда некад да је сподоба, али јебе. :) Мада, се не сећам тога. Написах му дефиницију одавно. Јесте да је шит, али ајде... Нису ни остале у то време биле богзнашта...

'bem li ga... Bliži nam se BF, mogli bi da se nađemo tamo, pa da zalijemo susret... :)

Aј, сврнућу вероватно.

Мене је једна риба имала обичај шамарати током секса. Ништа страшно, није било масница нити шта слично, ал' имала је тешку руку. Кад ме опали, све звезде пребројим. Е сад, да не испадне да се ја хвалим неким дивљим сексом који сам имао, да пређем на ствар. Хтела је и она да ја њу мало исплескам, чисто у контексту тог дивљег и лудог сношаја. Нисам ту баш бриљирао. Плеснем је мало, ма ни поштено СЛАП да одјекне. Нумем ја то. Кућни одгој. Нежан сам љубавник а и овако, к'о чојек. ;)