Prijava

Ljudi,

skoro sam išao kući na odmor u Bosnu, i video sam neke likove koji su sa mnom išli u osnovnu i srednju školu.
Zgrozio sam se, bogtenejebo! Ljudi ne nešto poškorali, stomake obesili, bacili u depresiju. Dosta njih se poženilo, a ti nekako brakovi ne cvetaju od sreće, smoreni su do bola. Niko se sportom ne bavi. Ja, možda neskromno, mogu reći da sa svojih 26 i po godina nemam ni jedne bore i da sam u životnoj formi, i čini mi se da sam sa godinama sve bolji, jedino ne mogu baš da popijem kao ranije što sam mogao. ;-)
Recimo, neke cure koje su žarile i palile (i to kerozinom, žestoko), i koje na mene i moje društvo gledali kao na neke jadnike, koji nemaju motore, ne tuku se po seoskim vašarima, sad su se udebljale, bobuljice na licu dobile, pihtije kipe na sve strane.
Koje ja vaše mišljenje o starenju, da li se plašite? Da li vas je točak vremena nagazio? Ili se odupirete?
EDIT: Kad sam spomenuo Bosnu, ima tu svakako materijalni aspekt da ljudi teško žive, ali jebiga, ja kad sam tamo bio, bio sam jako siromašan, ali me nije ništa sprečavalo da posudim od komšije malo cementa, zamolim ga da brusil'com iseče šipke i pokaže mi kako da izlijem beton. Napravio sam pod orahom mini teretanu, i tu sam vežbao.

Imam 16 godina i već imam malecne bore oko očiju.Mislim da je to od smijanja.:)
EDIT:Ne smetaju mi.
A to za te likove iz osnovne.Uvijek glavni likovi iz škole,kasnije postanu pijanice,taksisti...budale.

Kako starim sve te vise volim.

Imam 16 godina i već imam malecne bore oko očiju.Mislim da je to od smijanja.:)

Kako je to simpatično, svaka čast! +9999

au i ja se tripujem zbog tih bora.
a svi su mi rekli da ne serem i da umišljam..
ali ja zaista mislim da mi koža polako stari.. o.o

Ne plašim se - kako starim sve sam lepši i muževnije izgledam. :)
Sve je to do genetike i navika.
Neko je lep u OŠ, a ružan kasnije. Neko obratno.

Christine,Nivea Q10,garantujem ti.Ima i muška.

pijanice,taksisti...budale.

АХАХАХАХ јадни Таксисти :)

Uh, imao sam, imam još uvek ali u manjoj meri, trip o starenju.
Kao vreme prolazi pa je sve manje stvari društveno prihvatljivo, sve manje stvari mogu da naučim!
Tipa, želim da kupim pravi Yo-Yo i da naučim da radim one trikove sa njim, ali za to imam vremena dok ne napunim 18-19 godina, jer je posle toga lejm!
Za skejt bord isto, posle 21. je glupo!
Pravio sam takvu listu u glavi, misleći da je prebacim ujutro na papir, ali onda sam zaspao i zaboravio sve :D

vesnam, čih da nikako ne valja koristiti kreme protiv bora ako nemaš bore. meni ljudi kažu da nemam, al' ja ih vidim. m... krala sam majci jedno vreme te anti age kreme, a moj brat koristi mušku q10 jer je od 25-te u tripu u kome sam ja sam još od 16-te. ali je njemu lice više no glatko. hoću i jaaa!
ajme meni.

Što imamo zaluđenu braću.:) I moj isto ima neke tripove o borama i koristi kremu. :)

Kakva su vam to braća?!

U odnosu na sebe pre desetak godina samo sam dlakaviji i smoreniji.

Kakva su vam to braća?!

Lijepi bogami.

Не знам. Осим што сам почео да ћелавим, изгледам много боље него кад сам био клинац.

То што кажеш за вршњаке, то је скроз тачно. Имам само пар вршњака из школе и бившег друштва који су напредовали, овако физички. Остали су се сви оклембесили, душа им у носу кад се пењу уз степенице. Рибе да не помињем. 8/10 је, већ са 25 година, почело да се распада. Кожа им не изгледа младо, некако су посивеле, појављује им се нешто тамно око очију, тачно се види да су дигле руке од себе. До 35. године, већ ће бити бабе. И све су у фазону кад ме виде ''Јао, како си се ти пролепшао!'', тачно им видим сузицу у крајичку ока што се нису јебале са мном док су могле, те да жале што су сад са неким такође оклембешеним крмцима. Али џабе што жале, неће бити јебане, касно Марко на Косово стиже.

Јебига, треба човек да ради мало на себи. Ево, ја на пример, колико год да имам посла у току дана, узмем и одвојим макар пола сата за физичке активности.

То је што се тиче физичког старења. Али човека више јебе ментално старење. Неки људи постану старци са 15 година. Мени је зато драго што имам 25, а незрео сам, и даље више волим да клошарим у парку, него да се упристојим и да седнем у фићка. И планирам да тако остане.

Ne znam zašto se toliko žena boji toga, pa valjda što si stariji, to si mudriji. A lepota je ionako prolazna.

Topla braća.

Pazi, život u Bosni je sam po sebi depresivan, pogotovo u nekim manjim sredinama, gdje se svi znaju. Ljudi su napaćeni, psihički i fizički, takva je čitava zemlja. Naravno, nije ovo generalisanje i da ovo mora isključivo da bude ovako, ali činjenica je da je život u Bosni vrlo, vrlo poguban za psihu.

. И све су у фазону кад ме виде ''Јао, како си се ти пролепшао!'', тачно им видим сузицу у крајичку ока што се нису јебале са мном док су могле, те да жале што су сад са неким такође оклембешеним крмцима. Али џабе што жале, неће бити јебане

I pored toga što se ne slažem sa tobom u vezi nekih nacionalnih tema, mogu reći da ti skidam kapu za ovo, kao da sam i sam pisao.

Јебига, треба човек да ради мало на себи. Ево, ја на пример, колико год да имам посла у току дана, узмем и одвојим макар пола сата за физичке активности.

I za ovo.

Pazi, život u Bosni je sam po sebi depresivan, pogotovo u nekim manjim sredinama, gdje se svi znaju. Ljudi su napaćeni, psihički i fizički, takva je čitava zemlja. Naravno, nije ovo generalisanje i da ovo mora isključivo da bude ovako, ali činjenica je da je život u Bosni vrlo, vrlo poguban za psihu.

Skočko, znam da je teško, i kad sam to pisao, takođe sam mislio o tome. Ali jebiga, ja kad sam tamo bio, bio sam jako siromašan, ali me nije ništa sprečavalo da posudim od komšije malo cementa, zamolim ga da brusil'com iseče šipke i pokaže mi kako da izlijem beton. Napravio sam pod orahom mini teretanu, i tu sam vežbao. Pustim neku muziku na radio, i zamišljam kako ću neke pičoke da satirem kad postanem "mačak", i udri. Diži.