Prijava

Jebote, upravo radim ono što sam mislio da neću raditi, otvaram temu koja ima veze sa preljevanjem foruma.

Ubili ste forum. U poslednjim aktivnim je deset tema bez ikakvog smisla. Sve same spem teme. Pa čoveče, zašto? Nema nikakvih konstruktivnih rasprava, nema dobre zajebancije, svi su muda, svi su duhoviti. E pa jesu kurac. Masa koja koristi iste interne fazone, koja piše gotovo iste postove, koja se oduševljava svojom duhovitošću i inovativnošću, a svaki post je praktično isti prethodnom.

Pa čak ni spemovanje nema smisla, nema šta da se spemuje kad nema normalne teme. Fejsbuk generacija stigla na Vukajliju. Opsada je u toku. Gušite forum. Kvalitetni trolovi su se podavili u moru govana, nemaju šta da troluju. Jebene poslednje teme su "prd ili podrig", "zasxto to radisx decxko?", "da li biste olizali vulvu pepeljugi dok čisti wc šolju?", "prodajem haubicu, ispod tezge", "ne brišite mi postere decxko". Pa dokle više?

U trenutku kad interni fazon više nije interni, počne da smara. Koriste ga ljudi koji ga ni ne razumeju, koje boli kurac šta predstavlja i koji njim hoće da se izbore za svoje mesto pod Vukajlijinim Suncem.

Nema konkretne rasprave, nema kvalitetne pljuvačine, nema sukoba mišljenja. Pa čoveče, kvalitetna priča može da se započne u bilo kojoj temi koja ima iole smisla, ne mora da bude realni problem niti bilo šta tog tipa, nego su samo potrebni KREATIVNI ljudi, koji su izgleda digli ruke od sajta.

Vuka postaje gora od Fejsbuka, oaza klinčadije i samoprozvanih trolova i spemera. Ljudi koji ga bacaju na Kursadžije dave forum neviđenim glupostima. A dobro se zna, kako su pre par meseci takvi prolazili ovde.

Boli mene kurac da li će neko ovo da pročita ili ne i boli me ko će se osetiti prozvanim, mada će to verovatno biti pogrešni ljudi, ali ko ga jebe. Hteo sam nešto da kažem i rekao sam, iako verovatno ni ovo nema smisla. Verovatno će ovu ubrzo zatrpati gomila šugavih tema za jednokratnu upotrebu. Kurton tema.

Pozdrav.

sori na spemu i offu, ali znao sam da ćeš TI dotvoriš ovako nešto konačno...
preljeva,pošteno.

Па ово није ни тема, али се слажем да претерују и ужасно смарају са ''децхко'' фазоном. Али, за то постоји лек, одјава на неко време, док се не олади вуглица и онда назад. Тако сам ја.

Поздрав од мене олол

Jebiga Manijače, pljuvao sam po Amantinovoj i još nekim temama tog tipa, a na kraju i ja otvorih nešto slično. Jebeš ga, već sam dosta dugo na ovom sajtu, realno nikad nije bilo ovoliko govana na forumu i među defkama. Jednostavno sam morao. Šta ću?

Nabavite Buxni buxne lololo

Лакше наћи добру дефку на листи најновијих него добру тему на форуму.

A jes bogami, smara kad se u svaku rečenicu ubaci decxko. I to bez razloga. A o temama da ne govorim, nikad gluplje, nema teme na kojoj imam šta da napišem.

Nije problem u decxko fazonu. Decxko je ok, kad ga koristeneki ljudi, ali smara kad svaki post ima decxka, i gomilu sranja. Pa prelistaj poslednje aktivne teme. Šta god normalno da otvoriš, tone jebote. Jer geto vlada Vukajlijom, gomila zajebanih klinaca.

seča knezova je u toku...

pjer88 50000 dana
partizankamara 50000 dana

reme za kaizena!!! :D
sa postera, na defke, pa na forum, zar je cudno? samo mi je krivo sto je decxko moja defka

Pa znaš kako Sed, propada polako jedan po jedan segment sajta, nego sva sreća postoji praćenje pa zaobiđem gomilu bljuvotina. Postere ne gledam već duže vreme. :)

Nabavite Buxni buxne lololo

ФЛОПИ УМИРЕ!!!

seča knezova je u toku...

Aha, baš knezovi.

reme istice svoju kandidaturu za moda :)))

'ајде реме, не рисе, шта курац и дотвараш 'ваку тему, кад знаш да ништа нећеш да промениш?
океј, разумем да си морао да кажеш некоме, али зар смо морали да прекидамо певетеисање због тога? па мислим...
мани се ћорава посла, ДЕЦХКО!
лоолол

Preteralo se sa spemom i trolom, to je problem. To su inače ok stvari (mogu čak biti veoma smešne i gotivne), ali ako se koriste povremeno. A ovde se koriste previše. I onda gube smisao, i trolovanje više nije trolovanje, nego obično proseravanje. I kako onda misliš da neko otvori normalnu temu, kad 99% završe ispemovane, koga boli kurac da otvara bilo šta?

знао сам да је партизанкамара пјеров дупли, толико нрд мож само он да буде...