Prijava

Е овако, прво да кажем да и сам не блејим као и некада, јер нема људи на форуму са којима је бацан неки до јаја фазон и неко зезање као раније. "Новији" људи као што су буксна и компанија који су скапирали фазон, су кул, али од јебених дегенерика који су видели неки фазон (типа КУЛЕН) и понављају га као што се име Миле понавља код мајстора, ми је јебено мука. То је било смешно када Цара каже, и још пар људи. Када ви остали анонимуси кажете звучите као јајаре које не могу да смисле ништа оригинално и креативно.

Оно што је занимљиво је што људи никако да скапирају да ово није јебена демократија. Ево ми ћемо се сви сложити да ово прељева и да би требало променити нешто, али џаба. Да се сви на сајту сложимо, свих, типа, 2000 активних аутора нешто, ако Кајзен то не одобри, ЏА-БА.

Или фурајте свој фазон са људима које готивите, не обраћајући пажњу на болиде, или јеби га, искулирајте сајт неко време.

Нема везе што сам јанпи.

Едит: Не мислим јанпи аутор, него.. Није битно. Сељака за админа!

Crna Guja je najbolje objasnio uzroke & posledice.

Takodje, bitan faktor je tolerisanje retardiranih tema od strane moderatora, pretpostavljam po Kazanovoj direktivi, jer ranije nije bilo tako. I ranije je bilo po par tema za izdrkavanje, ali da u istom trenutku na forumu zivi 10 tema "Prd vs podrig", "Dal je Tihi spavao Mariju" i da ne nabrajam dalje - nikad.

Ono sto mene trenutno najvise nervira nisu brojne retardirane teme (na njih prosto ni ne idem), vec to sto SVAKU DOBRU TEMU NEKI DEGENERICI MORAJU DA UPROPASTE.
Transfer blama - check!
Print screen sa Vukajlije - check!
Znam lika koji je - check!
Da ne nabrajam dalje, videli ste i sami.

Ko je kriv? Moderatori. Cak se desavalo da se pojedine teme zakljucavaju zbog spema?!? Umesto da se spemeri banuju, zakljucavaju se teme.

Naravoucenije - trazite sebi polako druge sajtove za zajebanciju, Kazan je zbog para pustio govna da plivaju, postere da leprsaju, definicije ga ne interesuju, autori ga ne interesuju...posto je dosad neokaljani deo sajta, forum, takodje krenuo nizbrdicom, drugog izbora nema.

Nijedna tema nije glupa prvih pola sata,kasnije većina njih postane dosadna.

Naravoucenije - trazite sebi polako druge sajtove za zajebanciju, Kazan je zbog para pustio govna da plivaju, postere da leprsaju, definicije ga ne interesuju, autori ga ne interesuju...posto je dosad neokaljani deo sajta, forum, takodje krenuo nizbrdicom, drugog izbora nema.

Kakve on pare uopšte može dobiti od toga?I od koga?Ne znam šta je,moderatori bi trebali da brišu teme i banuju.

2009. кад сам се ја придружио сајту ово је била елита од сајта. Авангарда. Лош аутор 2009. (могу мислити како је било још раније) је данашњи просечан или чак добар аутор.

Људи су спемовали тему "Питање аутор - одговор модератор" чик погодите - и били су јако духовити (доказ може да се пронађе). Имао си да бираш: ред читања нових дефиниција, ред читања зајебавања на форуму. И било је до јаја.

Е онда је дошао цара. Онда је дошла клинчадија са Фејсбука. Остало је историја.

Nema na forumu mnogo fejsbukovaca,najviše na posterima,odnosno svi su na posterima.Ostavite postere njima,kladim se da ih ne zanima da po forumu ćaskaju sa starijim članovima.
EDIT:Kaizenu i moderatorima je očas posla da obrišu sve te spem teme,samo ne znam što to ne rade.Vjerovatno čekaju da svima dosade.Nije baš toliko loše kao što govorite.

Jeste lose. Evo npr. ova tema me je na vise mesta nasmejala do suza, a onda dodje njih nekoliko i na 2 strane se dogovaraju da se vide. KOGA BRE BOLI KURAC ZA VASE VIDJANJE, OTVORITE TEMU, SALJITE PVT!

Ova tema je strašno dosadna, toliko kenjate, a ništa ne kažete jer nemate pojma ni o ćemu. Monotoniju jedino razbijaju Elek i Buksna na ovoj njesra temi. Kao prvo, tema je otvorena u pogrešnom podforumu, kao drugo, otvaraš Reme ovu temu kada je otvarač debilnih tema već trajno banovan, što je malo pičkinski jer sad znaš da ti se on neće iskenjati na temi. Kao treće, pošto je trajno banovan, retardirane teme neće više biti otvarane, to je isto kao kad je Ripli otvorio temu protiv JEBAČA kada niko više ni ne piše da jebe po aktivnim temama već samo u jednoj koja je u igrama, dakle LEEJM! Kao četvrto, "Ne znam zashto to radish dechko" je rečenica koju smo Cara, Slob@ i ja koristili da prcamo Stefana. Dechko smo pisali na četu zbog Zokija koji stalno tamo visi. Pošto su njih dvojica banovana trajno (posredno ili neposredno zahvaljujući Kosteliću), a ja sam samo povremeno to koristio, Stefan je promenio nick u Decxko i prihvatio sprdnju na svoj račun. Onda je gomila klinara tipa Xela, Sedplas ali i starijih šatro trolova tipa Pjer koji nemaju pojma šta to znači počela da smara sa "Decxko"! Gde god vidite da to piše znajte da ti ljudi nemaju pojma šta to znači i da ga koriste bzv. Reći "decxko" je jebeno GEJ i ništa drugo! Još je Kulen napravio srpski zilj rečnik sa sve "x", "w" i ostalim. Znači dechko i decxko nemaju veze jedan sa drugim i ne koriste ih isti ljudi. Što se mene tiče neka svako piše šta hoće, ooopušteno! Nisam mrgud i smarač da kenjam po autorima, nek se zezaju ljudi kako žele. Ali nemojte pričati o nekim stvarima kad nemate pojma, mislim na vas "starije, ozbiljne autore". Najjače mi je što Sedplas tripuje da je on izmislio DEČKA jer ga je definisao, pa čoveče mi smo to koristili pre nego što si otkrio da postoji čet. Sedplas priča kako je on "izmislio" taj izraz dok je "zajebavao" Burzuma! Haha, moram da stavim navodnike, na ovu glupost. Čuj on zajebavao nekog, ajde možda jeste, ali Burzuma! Ajde nek jeste, ali on izmislio! Hhahaa! Ti si samo urnisao foru zajedno sa Pjerom i Xelom i preneo taj izraz kod drugih klinaca koji nemaju pojma o čemu se radi. Da naglasim, ja nemam ništa protiv mlađih autora, meni su oni skroz ok, to što se ne zaluđuju da dolaze na forum i kenjaju je što ih boli kurac da se nekome pravdaju koga nikad neće videti u životu. Ako neko hoće da se zeza, on ode u podforum Zezanje i tamo piše, to što je puno takvih tema u poslednje aktivnim, to znači da ima puno autora koji vole taj podforum. Vaš je problem ako volite podforum Politika i društvo ili IT kutak, a toliko ste lenji da kliknete! Pa majku mu, ne mora da u poslednje aktivnim temama bude samo ono što se vama sviđa. Imate dole Poslednje teme u kojima ste učestvovali, to je uvedeno da se ne bi žalili na forum, sami birate gde ćete biti aktivni. I samo ne znam o kakvim zajebancijama i zabavi pričaju Jericho i kompanija koji su ubedljivo najdosadniji ljudi na sajtu i koji slave kad god se banuje neko ko je zabavan. Mene mnogo više brinu teme koje se otvaraju u "ozbilnim" podforumima, a koje su čiste trol teme i koje otvaraju modovi, najčešće Džimi, a dolaze drugi modovi da troluju, najčešće Uroš... čekaj koji Uroš, Uroš...(?) :)
Što je najgore, u poslednje vreme je počela ozbiljna Aurora da troluje! Pa zar je dotle došlo!? Meni se lično sviđa kad vidim da Uroš troluje, jer sam mislio da je smarač, a pokazuje da ume da bude kul. Što se tiče Džimija, on je stari trol i volim da pišem po njegovim temama. Što se tiče Pjera i debiloznih tema, modovi su videli da je svaka tema koju je otvorio, kao i svaki post na Vuki, teška spemčina i on je to radio jer je video da mu se može. U poslednje vreme se smirio, postao ok, a oni odluče da ga banuju, nikako ne mogu da osete dobar tajming. Ne bojte se, doći će sa duplih da spemuje, ali sami ste krivi, ne banujete kad ima razloga već kad se isti smiri, da li je to neka odložena reakcija ili šta već, ne znam.
Nemojte biti toliko negativni, ovo ima i pozitivne strane, eto pošto je forum sranje, sad se više čitaju defke, a to je ono što smo svi želeli.

Vidi Zeki naucio sva slova, pa se raspisao.

Vidi Zeki naucio sva slova, pa se raspisao.

Evo da tebi pomognem.
ččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččč
Eto sad to kopiraj pa piši kao čovek. :*
Ima vremena Džeri, naučićeš i ti jednom sva slova.

Nemoj da me lozis, znam da nema nade za mene!

Svaki sajt koji kreiraju posetioci ima tendenciju prilagođavanja prosečnom korisniku. A prosek, kakav god da je, podrazumeva da postoje oni koji su iznad i oni koji su ispod tog proseka. U kojem delu ćemo se pronalaziti je pitanje našeg interesovanja i sposobnosti.

Zezatore, apsolutno me ne zanima ko je banovan. Totalno sam neupućen u to. Ne pričam o jednom čoveku. Pričam o njih 10 aktivnih na forumu koji guše svaku temu. Dechko i decxko su bili gotivni kad ih je koristilo par ljudi. Posle je preraslo u smaračinu. Pošto Caru spominjete, on jeste bio spemer, ali gotivan spemer. I uglavnom su se daveži davili pored njega. Dođe na forum, Cara i još par autora ga izjebu i ako je smarač sigurno će otići sa sajta.

Reme, tema ti se pretvorila u ono sto si napljuvao u prvom postu.

Znam Gambi i to me smara. Ionako ne znam ni sam koja je svrha ove teme. Ko ga jebe.

Razumem sta si hteo da kazes. Bas pricah sa Wojtekom pre jedno nedelju-dve o tome. Aktivne teme su ili sranje, ili ih upropaste sranje ljudi. Bas iz tog razloga sam ja i odobravao Pjer i Cara spem, jer pored dobrog procenta trenutno aktivnih koji su retardirani i ne mozes da vodis normalnu konverzaciju.

Kad mi se prica sa ljudima odavde zovem ih na pivo i jebe mi se.

pjer i cara su predvodnici tog srednjoskolskog humora sa upadicama i postapalicama i memeima.
bice promena na forumu ubrzo, eto cisto da vam kazem za toliko.

Много си ти озбиљан за неког коме је надимак Зезатор, где год видим твој пост ти га опалиш по расправљању с неким. А Реме, оваква тема буде сваких пар месеци- угледан члан отвори тему: ВУКАЈЛИЈА ПОСТАЛА ГОВНО!, остали угледни чланови се сложе, онда се мало прича о томе како је 2007. била мајка за ово сад, и готово. Тако ће бити и са овом темом... Дрвите празну сламу људи, не можете ви ту ништа ако има доста срања, можете само да плачете, ил' да се помирите с тиме.

Zezatore neces moderisati, ni ti ni Kostic! lolo