Prijava

А што толико сви потенцирају комуникацију са ''интелигентним'' особама?
Мош и са дебилима да причаш, тј да се зајебаваш.
Ко је уопште интелигентан?
Шта је свет?
Идем да спавам. И да сањам буксне.

Мош и са дебилима да причаш, тј да се зајебаваш.

Lololo taj rad.

http://vukajlija.com/forum/teme/31419-nasilje-u-vezi-preduslov-za-bogovski-seks-ili-samo-nasilje

Ова тема је нешто најбоље што се десило вукајлији у последње две године тролололо

Ја сам се навикао, већина тих тема је у зезању а теме се ту барем не приказују...

Prikazuju se u poslednjim aktivnim Trišo. :)

Prepisivačka duhovitost je oduvek prisutna na forumu, neko uvek izvali neku foru, pa je onda ostali nastavljaju. Primetila sam da se to bolje podnosi ukoliko se piše, nego što je prijatno za čitanje. Uopšte ne sumnjam da se taj običaj tako lako širi upravo da bi ljudi lakše pisali na forumu, a ne zato što im je dosadno pa vole da upropaste skoro svaku temu. Takođe ne sumnjam da pojedini više vole da razviju temu ka nekom veoma bitnom zaključku nego da budu duhoviti.

Takođe ne sumnjam da pojedini više vole da razviju temu ka nekom veoma bitnom zaključku

То на вукајлији наћи нећеш. :Д

То на вукајлији наћи нећеш. :Д

Ne, nikad se ne zna... :)

Evo vam moja dosadna analiza. Vukajlija je ranije bila ne toliko popularan sajt, tako da su tu dolazili (uglavnom) ljudi koji žele da iskažu svoju kreativnost (svako koliko može). A kasnije, zahvaljujući facebook dugmetu, sajt je postao ultra-popularan. I onda su počeli da pristižu novi članovi. Ljudi koji uglavnom nemaju želju da budu kreativni, već da budu kul (naravno, ima i dobrih novih autora, ali ja govorim o većini). Tako da je đubre po forumu i među defkama sasvim prirodna posledica toga. A šta može da se uradi povodom toga? Ništa. Možemo samo da se nadamo da će budalama dosaditi ovaj sajt, pa će otići negde drugde. Ali, opet će stizati nove budale, tako da sve što možemo je da nas bole kurac za to i da uživamo u sajtu koliko je moguće...

Ovakvu temu planiram da otvorim već neko vreme...
Jeste usrano, a neki "stariji" članovi koji misle da su neko mudo ovde počinju dosta da smaraju i seru po temama koje ih se ne tiču. Mogu da podele mišljenje, naravno, ali ne ovako npr. http://vukajlija.com/forum/teme/19810-dubstep-i-dnb?strana=3#post_1516256

Ах чекај, извини помешао сам са Играма на Форуму...

Eddie, ti misliš da je prikladnije da se mišljenje uopšte ne izražava ukoliko je negativno? Koja bi onda bila svrha postojanja foruma?

Eddie, ti misliš da je prikladnije da se mišljenje uopšte ne izražava ukoliko je negativno? Koja bi onda bila svrha postojanja foruma?

+1 Nekima ne vredi objašnjavati ovo, čim kažeš nešto loše, odma te teraju sa teme.

Ovakvu temu planiram da otvorim već neko vreme...
Jeste usrano, a neki "stariji" članovi koji misle da su neko mudo ovde počinju dosta da smaraju i seru po temama koje ih se ne tiču. Mogu da podele mišljenje, naravno, ali ne ovako npr. http://vukajlija.com/forum/teme/19810-dubstep-i-dnb?strana=3#post_1516256

Гамби је у праву.

Ja jedino ne razumem sta je cilj ove teme? Jel se nadate da ce nesto da se promeni? Da ce nakon ovoga da bude drugacije? Ovo je sajt za zabavu, i bilo je samo pitanje trenutka kad ce se komercijalizovati, sto se i desilo. Kaizen zeli vise ljudi na sajtu, sto znaci i vise para. A vise ljudi znaci vise glupih tema, postera i definicija. Deal with that.

Tom već odavno postavio pitanje, pa objasnio u ovoj temi...

Изгледа да је форум опет добијо смисао. Ај сад што би лего да спавам не могу због човека олололо

Eddie, ti misliš da je prikladnije da se mišljenje uopšte ne izražava ukoliko je negativno? Koja bi onda bila svrha postojanja foruma?

Ne ovoliko negativno, jebote.
Mož' lepo da kaže da mu se ne sviđa ta muzika, a ne da misli da je za kurve sa sela i za likove koji bi da ih jebu. Mislim, jadno je i nesmešno.

@cernogod Nije bitno da l' je u pravu ili nije (a nije). Samo hoću da kažem da je ovakvo ponašanje i izražavanje sve učestalije na forumu, što nikako ne valja.

I opet dolazi do rasprave oko muzike. Kako to smara...
Ja slušam svašta, i boli me baš kurčina šta drugi slušaju, i da l' se to meni sviđa ili ne.

Ови ладно расправљају лолооло