Prijava

Ako postoji tema, zaključajte.

Dakle, tema za narcise.
Da li i u kolikoj meri koristite preparate za lepotu? Radite li neke vežbe, teretana, itd.?
Koliko vam je bitan vaš izgled ili izgled ljudi sa kojima se družite?
Imate li neke predrasude u vezi sa tim?

Da li smatrate da ste lepi i kako biste ocinili svoju lepotu? 1-10

-----
Bez spema!

ne koristim nista osim obicnih stvari tipa pasta za zube i slicno
bitan mi je da se ne lazemo
barem 9ka
EDIT: Mrzim kad je covek ruzan, zao mi je jer nije on kriv, lakse se ide kroz zivot kad si lep, jebi ga. Pogotovo je zenama to problem.

Pa ništa posebno ne koristim. Izgled drugih mi je bitan onako, samo da ne izgledaju toliko ružno ili čudno da ne mogu da se suzdržim od smeha. A za sebe ne znam, to nek drugi kažu. Recimo 7-8.

10. И не само што сам веома леп, већ сам и врло паметан. Благо мајци мојој!

Вежбам сваки дан, то је све отприлике.
Не користим никакве препарате за улепшавање и тако то, реално, који ће то некоме курац. А и не социјализујем се превише с људима, да би ми било стало.

Своју лепоту? 6/10 рецимо. Може много боље.

Изглед других људи? Искрено, не волим да видим кад ми неко од пријатеља поружни, а за то је сам крив. Типа, најбољи друг ми је био спортски тип, тренирао рукомет, баш оно згодан лик био, па се запустио и сад има 125 кила. Обично то кажем људима, пошто ценим и кад мени неко скрене пажњу на нешто.

Ja mislim da već postoji par ovakvih tema...

ja treniram svaki dan prosto jer se osećam zdravije , zabole me kurac za lepotu. Lepota nije itna nju sad možeš da simuliraš !

ja sam ceger kostiju, a bih da sam bilder, pa da ne moram da pricam sa ribama jer ne umijem, nego samo da pulsiram bicepsom... osim toga sam lijep ko glumac.

Ја не гледам такве површне вредности, спољашња лепота је ништа наспрам праве, унутрашње лепоте. Највише волим када су плућа онако здраво розе, а аорта и срце у дивном складу.

Kolfilde,ti si vitak.:) nemoj tako

Ја не гледам такве површне вредности, спољашња лепота је ништа наспрам праве, унутрашње лепоте. Највише волим када су плућа онако здраво роза, а аорта и срце у дивном складу.

Јеси видео некад циротичну јетру?

http://i303.photobucket.com/albums/nn126/EmiEtsch/cirrhosis-liver.jpg

Види ову изнад како је лепа. Лепотица. Тачно би је појео.

Тај се одузимао од алкохола. Таква ће и деца да му буду.

Kolfilde,ti si vitak.:) nemoj tako

pomirio sam se sa cinjenicama, brojim rebra kad mi je dosadno

Види ову изнад како је лепа. Лепотица. Тачно би је појео.

Ma ide mi voda na usta..

Види ову изнад како је лепа. Лепотица. Тачно би је појео.

Душу дала за бифтек и боцу Хиантија, директ из Тосканије. Њам.

Jedina stvar o kojoj nenormalno brinem je kosa. Imam jedno milion preparata za kosu.
Juče su mi na kosu stavljali blanš i hidrogen i šta sve ne, dobijala sam nervne slomove. Ujebalo me je to što sam se jedno vreme ložila na Bela Lugosija pa sam mislila da bi crna kosa bila dobra ideja -.-...
Ne brinem oko izgleda, ali brine me što se nenormalno nezdravo hranim, pošto po ceo dan nisam kući, pa mi je doručak u pekari, a ručak u Meku. Da ne pominjem da pijem samo kafu i guaranu.

Ja sam lep seksi decko, visok 195 cm duzina 21 cm devojke javite se pa da vidite lepotana!

Не знам да ли сам ненормалан, али сам огладнео. Јебига, стварно личи на било коју другу џигерицу, а џигерицу обожавам.