Prijava

a da, što se ostale šminke tiče.. imam sjebane oči. nemam pojma šta mi je, i kada stavim krejon i neke senke i maskare one počnu da suze i budu krvave k'o da sam snifala limuntus :D

Мислим да се то око очију ставља.

Мислим да се то око очију ставља.

Ne, ne, grešiš, definitivno u oči. :D

džimi, krejon se stavlja u.
ne znam kako se ni na srpskom kaže, ali primećivala sam da ribe iz make up tutorijala taj deo ona nazivaju "weatherline" ili tako nešto :D
http://www.123urdupoint.com/wp-content/uploads/2011/06/Eyeliner-Tips-for-Brown-Eyes-3.jpg
vidiiiiiš :)
edit: ne mislim na ovo crnilo oko, već samo ovo u :D

Slabo pazim, kosu pustim da preraste pa se obrijem na ćelavo, oni koje ređe viđaš tako ne znaju šta da očekuju što može da bude korisno. Bradu sam jednom u životu, za veliku maturu obrijao do kože, uglavnom samo skraćujem trimerom jer se bojim da mi lice ne uvati promaja. Kad smo već kod lica imam neki dermatitis jebemliga, dobijam neke crvene pečate kad sam nervozan i pogano raspoložen, nažalost neizlečivo je, mogu samo da se mažem nekom kremom da se privremeno povuče.
Ne pušim a kafu izbegavam, zna ponekad da je zameni čašica domaće ljute.
Zimi sam standardno u dobroj formi jer živim na šestom spratu, grejem se na drva a nemam lift. Gojenju inače nisam sklon niti sam osobit gurman pa mi je dovoljan neki minimum aktivnosti.
Dezodoranse i slično ne koristim, redovno se kupam :)

E ja ovo n'umem da napravim i zato se ne šminkam često. Smara.

Мислим да се то око очију ставља.

Pobedio:)

E ovako... Meni jeste jako bitno kako izgledam,bolje se osecam.Ne verujem u ljude koji nemaju vremena za sebe,osim ako nisu majke osmorki. Isto tako ne verujem da iko toliko moze biti "dobar u dusi" da sebi dozvoli zapustenost i da bude skot na oko.
Treniram 4-5X nedeljno, relativno zdravo se hranim, ali ne vodim preterano racuno o kalorijama jer ne moram.
Koristim dnevne i nocne kreme,kreme za podocnjake i razlicitu kozmetiku za telo.Idem jednom mesecno kod kozmeticara.Spavam u formalinu nekad :)
Iz stana nikad nisam izasla onakva kako vreme provodim u stanu i dok ucim. I da,odelo cini coveka. Bitan je prvi utisak,a njega saljes pojavom,ne duhom.

Izgled ljudi sa kojima se druzim mi nije bitan,ali i oni svi uglavnom vode racuna.Ne biram prijatelje na osnovu toga kako izgledaju,plitko je koliko i predrasude. A njih nemam ja, nego NN ljudi oko mene, sto smara vrlo i odavno.
Ocena 10/10....trudim se :)

Ja se sređujem periodično. Mesec dana se zapustim, mesec dana sređujem. Šminkam se uglavnom. Kupam se, perem zube, to je bitno, pošto to ljudi sve manje rade :D
Elem, sad razmišljam da li fizički izgled utiče na to sa kojim se ljudima družim. Naravno da ne. To je previše površno, mada znam ljude koji prijatelje biraju po tome da li su lepi ili ne, da li imaju para ili ne. Jadno.
A ocena 5/10.

au.
Ja prezirem zapustenost. O treniranju necu ni pricati tako da cu preci samo na sredjivanje.
perem zube cetri puta dnevno bez pogovora a od toga dva puta sa sredstvom za izbeljivanje a dva puta samo pasta. Konac za zube uvek.
Ujutru perem lice posebnom penom za lice zatim stavljam losion na te zonu a dnevnu kremu na obraze.
Uvece isti postupak samo sto koristim antirid, nocnu kremu za suvu kozu koju stavljam na obraze i nocnu kremu za masnu kozu koju stavljam na te zonu.
kremu za dekolte i sise naravno svako vece mazem.
Kod pedikira idem 1 nedeljno a stopala pored toga pilingujem jos jednom.
piling tela radim jednom nedeljno.
koristim kremu za stopala i laktove, koristim ono mleko za telo sa q10 enzimom.
Stavljam krastavce na lice i dekolte dva puta nedeljno a kvasac sa hidrogenom stavljam 4 puta nedeljno zbog podocnjaka.
Kosu perem svaki drugi dan i to sampon, baslam i posle caj od nane ladan poslednje ispiranje.
Jednom nedeljno sigurno stavim pakovanje ili masku za kosu.
drzim ruke u parafinskim rukavicama svakog petka po pola sata
a nokte drzim u limunu svakog utorka po 10 minuta.
labelo svako vece, trljam usne cetkicom za zube nekom mekanom jednom nedeljno, to mu dodje kao piling, zatim ih namazem medom
Realno prilicno dosta vremena posvecujem izgledu :) ne racunam tu treniranje jer to nije radi izgleda vec da bi smirila moju nezgodnu narav :)

То да ли је неко од људи са којима се дружим леп или ружан није ми битно као то да ли ми неко ментално одговара. Нећу ваљда избегавати некога само зато што је дебео или има ружно лице.
Користим основне хигијенске препарате, с' тим што понекад, када се деси да ми ,нагло у једном периоду, изађу бубуљице мажем неку крему. Одело не чини човека, али уме да доста говори о њему.
Волим да изгледам тако да се осећам удобно, а сад што то објективно, по неким модним критеријумима, може бити неукусно, не занима ме.

едит
Да тренирање, трчкарам помало, радим вежбе у кућној варијанти, мршав сам и нисам неки гурман. Једем д' опстанем!

Jano, bravo! Kad bre jedeš? :))))))

Jano, pobogu, pa kako?

Jano, svaka čas', to je duh!

hahah pa lako :)
sve je u organizaciji :D
nitnat! :) jedem ujutru zdrnevlje i to dok hodam ili radim. i posle toga perem zube. uzivana prva i druga,... obicno jedem voce. tako da tad ne perem zube i to je u trku nekom. rucam ko covek :) za to se uvek nadje vremena a veceram retko :)
kako bre dube kako? lako jbt :))))

Jano,ja sam teksta bez, svaka cast :)

iskrena da budem sakrila sam par stvari jos koje radim :))))

drzim ruke u parafinskim rukavicama svakog petka po pola sata

Bez sve šale? :)

Do podneva jedem samo voće, mnogo voća, pijem ceđene sokove, ništa gazirano (osim piva), ne jedem ništa suhomesnato, tamanim sveže povrće, vozim mnogo i redovno bajs, radim razne neke vežbice, više puta dnevno perem zube, tuširam dva puta, perem kosu svaki dan - što nije problem, ima je malo i brzo se osuši, volim da su mi nokti uredni i koža mekana, pa tome i posvećujem najviše pažnje. Našminkam se uglavnom za 2-3 minuta, malo rumenila, maskara i sjaj. Kosu sređujem penom i prstima i to je to.

Vi ljudi se hranite previše zdravo. Na primer, ja jedem samo meso, mlečne proizvode (sireve, jogurte itd, ali mleko ne), krompir, voće naravno, a od povrća samo šargarepu sirovu. Ne jedem paprike, krastavce, paradajz, nikakve salate. To mi je traćenje vremena na kojekakve travke i biljke. Zajebi to.

perem zube cetri puta dnevno bez pogovora a od toga dva puta sa sredstvom za izbeljivanje a dva puta samo pasta. Konac za zube uvek.

To ti uopste nije dobro jedna je prala 4-5 puta dnevno pa sve skinula gledj sa zuba.a ti mu jos udaras glanc

@crnugrujanu bez sve sale :)
@wach the sun.. znam da generalno nije dobro ali koristim neki izbeljivac arm and hamer koji u stvari jaca gledj kurac palac a opsednuta sam zubima inace, idem redovno kod cika zube a ako mi zubi propadnu turicu vestake nikakvi problem :)