Prijava

To sto bi svi to uradili ga ponovo ne cini nista manjim ciganom.

Супер, по тој логици смо сви Цигани. Значи да је то редовно стање и није ништа лоше.

Gledaj to ovako : "Cilj opravdava sredstva". To je Makijaveli rekao, dakle to je makijavelizam. A ako nisi znao makijavelizam spada u takozvano mracno trojstvo osobina zajedno sa narcisizmom i psihopatologijom. Dakle svi koji bi to uradili su cigani.

I ne, ako svi to rade ne mora da znaci da je to dobro i da treba da bude opsteprihvaceno. Glupi su ti argumenti previse.

Jebote, da je to pustio bio bi cigan i govno u ovima svog naroda.

Da je to pustio, to vrv niko ne bi primetio i niko ne bi imao pravo da ga za to osudi.

То што помињеш Макијавелија и изанђале фразетине из документарца са Хисторија који си случајно начуо док си кликтао лајк на фан страницу Бошка Јаковљевића те не чини ништа паметнијим нити даје неку тежину твојим речима. Чисто да знаш за убудуће.

А свакако те не чини ништа мањим лицемером, зато што би појео ону лопту ако треба да си био на његовом месту.

Ne, nego sam citao o tome. Znas, knjiga, casovi istorije, opste obrazovanje.

I ne cini me licemerom. Licemerno bi bilo kad bih ja njega osudjivao, a sebe za to isto ne bi.

Ali izgleda da se tebi ne moze utuviti u glavu da ono sto radi vecina ne mora pod obavezno da bude ispravno.

Ne, nego sam citao o tome. Znas, knjiga, casovi istorije, opste obrazovanje.

Јао извините докторе нисам вас препознао.

I ne cini me licemerom. Licemerno bi bilo kad bih ja njega osudjivao, a sebe za to isto ne bi.

Чини те. Свестан је сасвим сигурно и он да то није најпоштеније, али му пуца курчевина јер да му се понови опет та ситуација хиљаду пута, опет би исто урадио. И ти би наравно учинио све исто, што је потпуно разумљиво. Лицемерштина.

Ne, nego sam citao o tome. Znas, knjiga, casovi istorije, opste obrazovanje.

Јао извините докторе нисам вас препознао.

Hm, glupo bi bilo da ti kazem da si zatucan i glup, ali jbg.

али му пуца курчевина јер да му се понови опет та ситуација хиљаду пута, опет би то урадио. И ти би наравно учинио исто то, што је потпуно разумљиво.

I zato je cigan, jer bi jos 1000 puta ponovio istu nepravednu stvar. Da ne pominjem to sto je taj potez jedan od najnefudbalskijih poteza otkad gledam fudbal.

Једина ствар одвратнија од твоје упорне лицемерштине је твоја надменост и курчење "знањем и образовањем" које је сасвим очигледно врло оскудно(што само по себи наравно није катастрофа), у комбинацији са жељом да испаднеш што паметнији и начитанији. Заправо то је више тужно, али небино сад.

Одбијаш да схватиш јако просте ствари и тераш исту причу из личне заслепљености мржњом према Суарезу. Ја одустајем.

Dovodjenje u pitanje necije obrazovanje preko interneta je besmisleno, jer ta osoba nema nikakvu mogucnost da ga dokaze, dok ti uvek mozes da kazes :"Ti glumis da si pametan, a glup si".

A pre tog poteza nisam ni mrzeo Suareza. Al jbg, Gana uradi sve kako treba, lopta ide u gol i cigan odbrani rukom. To nije potez dobrog coveka.

Dovodjenje u pitanje necije obrazovanje preko interneta je besmisleno, jer ta osoba nema nikakvu mogucnost da ga dokaze.

Па просто је. Образовани и заиста начитани људи не просипају напамет научене дефиниције из средњошколских уџбеника и фразе за које је чула и моја баба која има 4 разреда основне да би испали паметнији од саговорника и дали својој причи тежину. Они то једноставно не раде.

A pre tog poteza nisam ni mrzeo Suareza.

Па наравно да ниси, а нешто не верујем да си тад почео. Пре бих рекао да је та мржна почела мало касније, рецимо у јануару, а?

Ti glumis da si pametan, a glup si

Лолчек. Прешалтај мало ову нашу дискусију и погледај колико пута сам ја теби рекао да си ти глуп, а колико ти мени. Управо.

Па просто је. Образовани и заиста начитани људи не просипају напамет научене дефиниције из средњошколских уџбеника и фразе за које је чула и моја баба која има 4 разреда основне да би испали паметнији од саговорника и дали својој причи тежину. Они то једноставно не раде.

Covek ne moze ni da kaze nesto korisno, a da ga ne proglase da je napamet naucio ceo udzbenik iz istorije i da glumi.

Па наравно да ниси, а нешто не верујем да си тад почео. Пре бих рекао да је та мржна почела мало касније, рецимо у јануару, а?

Uputi me sta je bilo u januaru kasnije. Ali svakako nije zbog toga.
Ne kazem da ja mozda ne bih to uradio, ali i kad bih ne bih rekao da je to bilo ispravno i da sam adekvatno kaznjen nego bih rekao da sam govno i da ne volim da gubim.

Iz istog razloga ne volim ni Maradonu jer je Englezima dao gol rukom na SP 1986. Unistavaju fudbal ljudi.

Лолчек. Прешалтај мало ову нашу дискусију и погледај колико пута сам ја теби рекао да си ти глуп, а колико ти мени. Управо.

2-1 za mene.

Uputi me sta je bilo u januaru kasnije. Ali svakako nije zbog toga.

Трансфер у Ливерпул, наравно.

i kad bih ne bih rekao da je to bilo ispravno i da sam adekvatno kaznjen nego bih rekao da sam govno i da ne volim da gubim.

Тешко ми је да поверујем у ово, али нека буде.. Пошто не видим поенту у даљој расправи "не би" - "бих".

2-1 za mene.

Не сећам се тог згодитка, али ако циљаш на оно "сви који не би тако поступили су потпуни морони", свакако не спадаш у ту групу јер ниси изричито рекао да би поступио супротно што значи да би ипак урадио исто што и он, само нећеш отворено да признаш. Нула за мене и даље. :)

Zasto bi pomislio da mrzim nekoga jer igra u protivnickom timu i jer je dao Mancesteru gol par puta.

Nijedan tim ne mrzim, samo me eto Liverpul nervira malo ali ne zbog tog rivalstva, cak su mi bili i kul tim nekada, nego mi kuma probija glavu sa njima poslednje 2 godine.

Зато што кад неко са ником МанУтдОњн18 толико мрзи Суареза не може да не делује као згодна коинциденција.

Zar ne bi onda bilo mnogo logicnije da mnogo vise mrzim Dzerarda i da sam njega krenuo da prozivam.

Inace gotivim Dzerarda.

I nik je tu zbog Skolsa ne zbog Mancestera.