Prijava

Pojesti, popiti, proputovati, nasaliti se na sorosev racun i malo na racun ovih uTriPovanih soRoSevaCa C'est la vie jednom se zivi

Postoji ona priča da je hićina keva radila u nekoj jevrejskoj kući kao služavka, što je ovog baš bolelo. Možda je ona tamo imala loš tretman, ne znam, uglavnom, tvrde neki da ih je tu omrznuo do srži. Postoji i ono groblje što je još u početku rata sravnio sa zemljom, bez ikakvog objašnjenja, gde su bili porodični grobovi tih ljudi. Ajd probaću da ti potražim to.

Та прича да је Марија Шиклгрубер имала ванбрачно дете стоји, али не можемо поуздано знати да ли је јеврејско. А и свакако не верујем да је то имало формативни утицај на Хитлеров антисемитизам, поготово не у атмосфери после 1918. Више је рекла-казала куриозитетна гласина.

Au pa ne znam Care baš za ovo, njima tek odgovara da ovaj konflikt traje što duže, idi pogl. izveštaj od pre par dana koliko milijardi su izmuzli od oružja prošle godine. Ekonomija im je baš ojačala, naravno, jer počiva na sukobima i ratnoj vojnoj industriji. Blinken je Jevrejin, masa drugih uticajnih političara i veleposednika tamošnjih takođe. Mada zagovaraju to rešenje dve države sad, to ne razumem nikako, no - iz mog ugla, a možda i grešim, čini mi se da ta grupa tamo gleda da dobije na neke mišiće izbore i odstrani Trampa iz politike, kako bi taj konflikt mogli posle na miru da razvlače što je duže moguće. Ne ginu oni tamo, a donosi lovu jbg.

Још један рат на Блиском истоку је оно што им не треба. Продаја оружја је џабе ако ћеш због ње у новембру изгубити изборе и ако ћеш гурати регион Ирану, Русији и Кини у загрљај. Што Блинкен рече, Блиски исток није био усијанији од 1973.

Care može li kratka istorija Vojvodine u relevantnim ratovima? Da vidimo da li su ravničari chadovi ili papci?

haha i modz iz novie istorije biografsko delo "kako sam postao estonska izbeglica" da se prokomentarise lolo

Та прича да је Марија Шиклгрубер имала ванбрачно дете стоји, али не можемо поуздано знати да ли је јеврејско. А и свакако не верујем да је то имало формативни утицај на Хитлеров антисемитизам, поготово не у атмосфери после 1918. Више је рекла-казала куриозитетна гласина

VerUjEm Ne VerUjEm

I za Sadama se verovalo da poseduje oruzje za mas destruction

evo ga, ako pusti srbi i ruje lazu nazzi italijani sigurno govore true spiku

https://www.youtube.com/watch?v=GJJ_RWUHg3I

Care može li kratka istorija Vojvodine u relevantnim ratovima? Da vidimo da li su ravničari chadovi ili papci?

Може али мораш ми рећи шта сматрамо релевантним ратовима?

VerUjEm Ne VerUjEm

Управо тако.

evo ga, ako pusti srbi i ruje lazu nazzi italijani sigurno govore true spiku

ВерУјЕм Не ВерУјЕм ЈуТјуБ иСтОрИоГрАфИјИ

I za Sadama se verovalo da poseduje oruzje za mas destruction

Успут, Садам је сам ширио гласине да има оружје за масовно уништење после 1991. како га не би урушили изнутра, сам је по обичају лоше проценио што је лоше за њега. Пригодан крај за човека који је уништио Пруску Блиског истока.

Zar ta pruska bliskog istoka nije fejlovala da dobije revolucijom razvaljeni Iran i onda potom bila izjebana u dezert stormu u rekordnom roku

nije ovo jucub vec neki dokumentarac od ranije moooj care istoricare, vi istoricari ne bi smeli da verujete, niste u crkvi jbg. Ne znam je pristojan odgovor.

evo imas i mr saxa nauci nesto a ne samo ko knjiski moljac

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2019&mm=08&dd=06&nav_id=1574403

Sto ti Care podcenjujes youtube istoricare nisu ni oni iz bulje izvlacili informacije i oni se bave istorijom.

jutjuberi koji žive od toga su šljam ovog sveta, naročito gejming jutjuberi.

Za cara je sve sto je ikad na jucubu false istoriografija bukv. Jbg ima svega, i sam deretic je izneo sig dobar deo istina a od svih istorija najdebilnija je vrv zvanicna, kao i nauka ili zdravstvo bukv

Car vrv veruje i da smo dosli u 7-8 veku a da su albanci autohtoni

@car

Kada je sve Vojvodina bila junačkom krvlju zalivena, ali da je neki kul rat bio, ne čarke čija je slaninica mrsnija. Ima li išta od Eugena Savojskog naovamo?

I jesu li laloši pizde?

I jesu li laloši pizde?

kae

"smezurana drugosrpska estonska pobegulja kurcofil"

Ovo je više puta dotaknuta tema i lale nažalost nikad nisu imale suvisao odgovor

nema tu sta puno da se pametue dovoljno ovu sliku pogledati dok su kikindjani turke boc drugosrbi davali turcima

G U Z E
U
Z
E

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/Reun-lXmOd-NDf4sPYEa14C19UM9ELjWrl3JKWIaAsCzvnqzW4y4Vf-2vRI5jrj5QIGiMosiptDVDoGvu08jA5N6-L4DyGpccNU

takodje ova mapa objasnjava dosta toga nadji broj 179 pogledaj sta je pod 263 419 395 415 i sl moja drugosrbadijo

https://ocdn.eu/images/pulscms/YTY7MDA_/4c4d065125fc6140a2727d1de8e0fa75.jpeg

Zar ta pruska bliskog istoka nije fejlovala da dobije revolucijom razvaljeni Iran i onda potom bila izjebana u dezert stormu u rekordnom roku

Погоди ко је водио Пруску Блиског истока у дотичном рату.

Kada je sve Vojvodina bila junačkom krvlju zalivena, ali da je neki kul rat bio, ne čarke čija je slaninica mrsnija. Ima li išta od Eugena Savojskog naovamo?

Па мислим технички "Војвођани" су учествовали у ратовима попут Рата за шпанско наслеђе и Рата за аустријско наслеђе (где су Срби чинили и до половине хабзбуршких трупа у одређеним фазама). Срби из данашње Војводине су учествовали у Кочиној крајини, а добровољци су ишли и у обе српске револуције (Делиградски шанац су направили Сремци), као и у касније буне (Невесињска пушка). О проглашењу Српске Војводине 1848. и ратовању са Мађарима (где су додуше фактички изгубили) да не говоримо.

Сад у Првом светском рату било је Срба на обе стране, док су у Другом светском рату имали партизанске одреде. Ту су рецимо сремски партизани одиграли веома незахвалну улогу јер су се нашли опкољени од стране Хрвата, Немаца (који су их гађали са Саве и Дунава и из ваздуха) и касније украјинских козака. Они су три године били у правом малом рату са централном командом око тога коме ће источни Срем припасти после рата, и придружени су Војводини (а не Хрватској) само зато што су успешно пробили Саву и касније изгинули по Мајевици.

Тако да бих рекао да је прилично ок биланс.

nije ovo jucub vec neki dokumentarac od ranije moooj care istoricare, vi istoricari ne bi smeli da verujete, niste u crkvi jbg. Ne znam je pristojan odgovor.

evo imas i mr saxa nauci nesto a ne samo ko knjiski moljac

https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2019&mm=08&dd=06&nav_id=1574403

Схватам да тролујеш (прилично досадно, морам додати), али ово је буквално рат рекла-казала доказима (да ли је било Јевреја негде "доказује" да ли је Хитлер био јеврејског порекла, дакле бесмислица). Веровање јесте део историјских истраживања јер истраживање историје ван историјских извора не постоји, историја није емпиријска наука.