Prijava

Nemam sad volje da tražim izvore, biće možda ovih dana, ali i dalje... ponavljam da ta rotacija koju Car spominje nije bila dovoljno česta niti dovoljno puta u toku rata primenjivana da rastereti vojnike od "shell shock"-a, PTSD-a i bolesti. Rotirali su se naravno, ali sigurno ne na 3 dana u većini slučajeva, a dobar deo njih nije rotiran ni nedeljama, kao što sam rekao, u toku bitaka i kad je trebalo da se pritisne front.

Ja ne znam kako ovo nije obrisano. Vredi pola sata
https://youtu.be/L-89I7mjXus

Nije obrisano jer je novinar mutavi tutumlaz

Čače, ja ne znam je l' ti mene zajebavaš, drugi put pišeš ono što sam napisao u originalnom postu.

Napisao si da su bili maks. 3 dana u rovu, izuzev u ekstremnim okolnostima, šta god to značilo... Iako je nekad "ekstremna okolnost" trajala mesecima.

Da ste neki istoričari diskutovali bi na latinskom.

да си неки србин из Републике Српске причао би ијекавицом

све се једног дана дозна!

Ahhaahahahahah

kakva je sprdnja bila posle tog odogovora na temi!

ahahahh zar je uopste postojao 25. maj 330. godine

Jebem mu ja majku (ovom Filipu)

Наполеон није био низак - енглеска пропаганда. Наполеон је био просечне висине за то доба. Има додуше једна слика са грендирима где заиста делује мали. Али гренадири су били највиши и најјачи јер су морали највише да тегле, па та слика није меродавна. Насликана слика, не фотографија, хе хе.

Хитлер није имао једно јаје - опет енглеска пропаганда. За овако нешто никад није нађен ниједан доказ, сем ако се под доказом не смтрају подругљиве песмице.

kakva je bila dubravka stojanović u mladosti čini mi se jebozovna nekako. Ovo car da odgovori mada može i neko drugi

zašto misliš da ja znam odgovor na to pitanje? ja se bavim istorijom, istoričari me slabo zanimaju.

reko studiro si pa si u tim krugovima. a vidim sad ljušić nešto napada batakovića e pa ne može tako daj činjenice istorijske i to je ok al daj i neke tračeve, zanimljivosti

paparaco lov na filozofskom!

u opasne vode zalaziš brt