Prijava

Заборавих и Парму, фала Манијаке што ме подсети. Баш су имали готиван тим.

Иначе, шиба ме носталгија за оним временом кад је лига била убедљиво најјача, у сваком клубу је био понеки легендарни играч.

Кад се сетим јбт Бађо нема за кога није играо :Д. Много је готивних играча играло тамо. Брутална лига и бруталан фудбал, јебо их калчополи шта им то требало.

Е да, због Бађа сам навиј'о за Брешу једно време. :Д

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sr/e/ed/Ss_lazio.gif

Навијам за њих. Јесте да је Рома прави римски тим, јесте да за Лацијо навијају углавном дошљаци, сиротиња, људи из околине града, па и ако ћемо тако, ко сам ја до неко са стране. Елем, Лацио је ипак озбиљан клуб са озбиљним навијачима, а онај тим из 98-2000 је био веома добар. Тада сам тачно око 98-99 почео да пратим фудбал и ето, стицајем околности тада су за њих играли Миха и Деки и уз ћалета сам почо да навијам за њих, до данас.

Перуци Панкаро Фавали Неста Недвед Михајловић Станковић Салас Негро Маркеђани Симеоне Лопез Манћини Верон Коуто Консеисао тим који је узео дуплу круну, многи од ових играча постаће касније важни играчи у осталим великим клубовима Италије.

E kad vidim ovog ogavnog Ektora Kupera digne mi se kosa na glavi, upropastio Inter usta ga nesposobna!
A Ronaldo legenda, čovek posle onakve povrede se vrati i bude najbolji strelac svetskog prvenstva.

Мој фаворит Рома као увек. И да се не заборави чувенa Сампа. И то је то. Јебеш Милан , Интер и та пругаста говна.

Fiorentina ima šansu za LŠ. trenutno vode 5:0 u gostima, imaju 2 boda manje od Milana koji gubi trenutno 1:0 od Sijene.
Ljajić muno het trik.
Ajmo Violooooooo!!!
Nije vas bilo 5 godina u LŠ.

E tačno sam znao. Jebo vam Berluskoni mater svima redom.

Lolo jebiga, meni je Viola postala drugi omiljeni tim Italije one 2007. ili 8. kad su sjebali Milan za LS, ali Milan je ipak prvi tako da mi je drago sto su prosli.

Ma jebi se ti lijepo, natakao te Silvio.

Mlad je tim Milan, voleo bih da ostanu na okupu, da budu neki Dortmund.

Jedno vreme, dok sam bio baš mali navijao sam za Romu, a sad mi je Napoli u srcu

Ciganski je klub milan, namjerno malim slovom, najciganskiji klub koji ce ikad da postoji. Ni par igraca kao sto su sevcenko i kaka ne mogu da im osvijetle obraz. kakav gadluk.

fiorentina je carska bila sa batistutom, rui kostom, hajnrihom koji je citav zivot nervozan bio u pm, stalno sam mislio da ce nervni slom da dozivi.

jebote oće li to kalčo nakon xy godina konačno biti opet jaka liga?

INTER DO TITULE!

Kalčo ponovo dominira Evropom!

ALL'ITALIA!

Kako neko može da navija za Italijane nije mi jasno, par gotivnih glava (del Pjero, di natale) sve ostalo govnurde

mislim da ce juve narednih vecno osvajati titule u italiji.ovi ostali se raspadaju.milan izbacili iz evrope.inter zeli da bude konkurencija juveu sa simetom vrsaljkom kao pojacanjem.