Prijava

hahaha znam za Inter za ovog što su ga doveli iz Sasuola da je valjda prekinuo svoj medeni mesec kako bi došao i potpisao za klub.

Da l' uopšte postoji Juventus, kao Juventus sad bez Bufona pa ko god da im je došao i da se priča da će im doći?

Postoji, otišao je i Del Piero pa je ostao Juve jer Juve nikada nije i neće biti jedan čovek.

Stavite me na sirotinjsku spiku ali ja ovo govorim iz dubine duse

Mene zanimaju takođe i one priče kako će se Matia Perin sad snaći u klubu pošto ga već smatarju najboljom zamenom za i NOVIM Bufonom.

Ali Bufon je nešto drugo.. 20 godina je branio za reprezentaciju.. osvojio SP sa najlegendarnijom postavom Italije.. koja je to i zbog njega bila, naravno.. Branio za Juventus i u Seriji B, kad su mnogi otišli.. zbog para i prestiža, a on je ostao. Istina učestvovao je i on u štelovanju utakmica ali Bože moj, sve je to u rok službe.. Malo je takvih institucija i veličina kroz celu fudbalsku istoriju.. rasli smo uz njega jbg.. ko klinci ono, kad god odbraniš gol, razdereš se "I BRANI BUFON!".. No opstaće Juve.. što kaže Plidu, svi smo mi Juventus/Inter/Roma/Napoli/Lacio/Fiorentina

Pitam se samo hoće li im opet stasati neka takva šmekerska generacija kao ona iz 2006te

pepe rejna otisao u milan da bude izmena braci donaruma.mislim da je mogao jos sezonu dve da bude negde prvi golman.

Bojim se da nije. Ako ništa bar je na klupi Španije osvojio mnogo štošta.

Можда Донарума и оде сад, поготово ако не успе жалба на избацивање из Европе.... Де Лихт и Годин се помињу да долазе у Јувентус исто....

Juventus najitalijanskiji klub def.. svejedno zgrću ogromnu lovu na marketing, Ronaldo sad to duplira.. Ali ne otpisujmo Inter. Mislim da bi bio red da malo sidju s trona, volim Juve ali da bi kalčo prodisao po Evropi, mora malo od kolača i ostalima. Šteta što Milan ovako propao

Brate onda će u Interu iz Milana biti više hrvata nego u Interu iz Zaprešića

haha
steta sto je otisao jedan.
edit:zajebao sam se.nesto sam istripovao da su imali 3 hrvata prosle sezone

Večeras u 6 na Areni 4 Kjevo-Juve

treba igrati da ronaldo daje gol,a možda i dva

Moj decko ima devojku a mozda i dve

Igra, igra cela prva postava, kao da napadaju Ušatog lol izmasakriraće ih večeras