Prijava

Necu sad da pregledam ostale strane, ali ako ima neko muskog roda da je postovao na ovoj temi (osim mene), u mojim ocima je kao najgori furundzija posle Boska Jakovljevica.

ovoliko pederluka u sat i po ne videh do sad u životu.
al moram da priznam,zanimljiv film ipak,ko ima želudac da gleda:)

Mene je dobra ona sa Eštonom Kačerom.

Uuu, i ona sa Hjuom Grantom!

He's not just that into you.

Koja je poenta romantičnih komedija?

pa da i posle operacije tumora na debelom crevu, posle raznih komičnih situacija u koju spada i onaj blam u vegaskoj kockarnici, lika i dalje voli njegova anoreksična deojka, bez obizira na to što ga ja zatekla u negližeu sa svojom kumom, za koju se ispostavi da je lezbejka.

Da slatko nasmeje. :D Bolje je odgledati kvalitetnu romantičnu komediju nego neko horor sranje.

Хорори смарају, сваки је на исти фазон. Ил истеривају ђавола, ил их чудовиште неко нападне у шуми јер су се изгубили.

Jes Dučeli, a Romantične komedije su nepredvidljive do kraja odjavne špice, sve blenem da se neće još kakav obrt desit.
Uglavnom, kad gledam romantičnu komediju, uvijek, ali UVIJEK me iznova i iznova iznenadi kad na kraj se glavni glumac smuva i oženi i đecu izrode on i đevojka koju je slučajno upoznao na početku filma, pa pred sami kraj filma pobjegne sa svoje svadbe da bi oženio ljubav svog života, ili kad... ovaj... oću reć... odustajem.

Baš tako Dučeli. Nekada su horori bili super npr Hičkokovi a sada se sve svodi na šablon čudovišta, zombiji, vanzemaljci, vukodlaci, Majk, duhovi, samo se glumci menjaju. Ovako u komediji imaš nešto da vidiš a i dobro da se nasmeješ. Ima i to neki šablon ali u svakom filmu je radnja drugačija.

Мени само болесници гледају хорор филмове , који то нормалан ум може да сједне и гледа како се неком ваде очи и сецирају прсти на ногама ? Ај капирам у друштву , људи воле да су по страхом. Ал у самоћи упалити неки говнонлук од Хорора ? Не капирам. Иначе тај летл вепн са Дени Глувером и Гибсоном је много зајебан , посебно четврти дио.

Ko priča o hororima?
"I’ll always love you, even if it takes you months to lose this weight. Even if you’re enormous. You go ahead and write that in stone, on your heart."
HAHAHA, smijem se ka bleso šašavi!

Мени је Џек Николстон убедљиво најзајебанија фаца у хорорима , ај замислите њега у некој романтичној комедији ? У ствари у коју категорију спадају Вештице из Иствика ?

Valentines Day - Много добар, и глумци добри. Џулија Робертс, Ештон Кучер, Џесика Алба, Бредли Купер...
The Open Road - Може да прође.
Love Actually - Добар, такође добри глумци.

Дуче , брате да ти ниси запливао у ове хомосексуалне воде ? Ај још реци да волиш Одбеглу младу са Ричардом Гиром и Џулијом Робертс па да будеш фул хомић лолололо

A zamislite Dolpha Lungena kako glumi u romantičnoj komediji. To bi više ličilo na tragi komediju. :D

Ima li neka romanticna komedija da mi preporucite da gledam sa ribom? Moram da je udobrovoljim zarad visec cilja lololo.