Prijava

al sprdanje i ponižavanje kandidata je prejezivo

Meni je jezivo kako oni prave pentagrame i prizivaju zlo :((

i kako je jadan i glu ispao kad je počeo da se krsti poslije darkerke te.... ah šta ćeš, jadni ljudi

Pa i ja se krstim kad vidim darkere koji žive u neznanju i neveruju u boga :(
Možda je samo pogrešijo što nije reko "Oprosti joj oče ne zna šta čini" kad se prekrstio

ta devojka i nije nesto talentovana, vidi se da se jedino praksala dok je dozivala duhove

Malo bih je tukla i ispraznila bih joj sobu, pa bih je zaključala. A pre svega toga bih je obukla u šarenu odeću.

ЕДИТ: Ова готичарка из првог поста је јебено трагикомична, као и онај Пироћанац..Георгиев и треба да их зајебава..ваљда ће схватити једног дана да су дилеје

Džankaro, ne lupetaj. Što neko reče: "Ona je još dijete, proći će je to". Trebali su joj reći da ne zna pjevati i kraj priče, a ne da pokušavaju glumiti onog lika iz britanskog talenta, ne ide im jebemumater... Na silu se debili smiju i glume glumce. Seru ko foke.

A pre svega toga bih je obukla u šarenu odeću.

Hahahahahahahahahahah TO vučice

I našminkala bih je tako da liči na klovna. I morala bi da peva "Ringe ringe raja, došo čika Paja". :))

ma sve to ok.... ajde, možda oni nisu normalni, darkeri ti, ajde.... al ono ko je Vlado Georgijev da bilo koga sprda, pa cijelo njegovo postojanje na ovom svijetu je jedan veliki transfer blama

Vlado se razumije u muziku ko Kristić u fudbal.

Мени онај Геогријев иде на живце много.

Јесте ли видели ону РАСНУ Украјинку? Какву носину има, одма' сам пожелео да је женим!

ja iskreno o muzucu veze nemam. Al samo sam skontao da se ova prva neće leba najesti od toga. Jer realno ko će nju na svadbu zvati, sve bi goste rasterala. Ja bi nju krnuo u novi rimejk kralja Artura, da sjebe onog Merlina. I mislim da nema dečka, mnogo se braćo ucrnila, kanda su joj svi pomrli. Al opet ja o muzici veze nemam.

Žiri na kolac! VladoA na neomašćen!

Мени Владо има добре песме, баш волим да га слушам док на плажи пијем коктеле. А и пичке избијају на све стране кад чују мелодику његовог гласа.

Snake
Žiri na kolac! VladoA na neomašćen!

Ne diraj Lenu! :D Ovu dvojicu vodi...

A ko je uopšte ta treba? A i onaj lik koji nije Dovla?

A ko je uopšte ta treba? A i onaj lik koji nije Dovla?

Neki mnogo poznati likovi, da se prošetamo gradom pocrkali bi ljudi od znatiželje ko su ono dvoje pored Gruje.

Та треба је нека џез певачица, а лик збрадицом је композитор, аутор ''Дволитре''.

Дејс!

Ne diraj Lenu! :D Ovu dvojicu vodi...

Dobro, nju bi trebalo nabiti na nešto drugo.

selenijum:

Kucaj na youtube-u Lena Kovacevic videćeš kako peva...

A onaj treći je posebna priča! Kompozitor stvorio Šabana i Lukasa. Najveći uspeh Molitva!

ona Lena, oke je riba, mislim, lepa i to sve, ali NISAM zadovoljan njenim pevanjem! ništa naročito.

Prisralo mi se od vladovih izjava na klipu. Ova nit smrdi nit miriše, al' mnogo je govnarski podjebavaju.