Prijava

Немогуће, скоро сам реинсталирао. Сигурно сте то направили неки фонт након што сте се испалили. Које је друго објашњење за таква ретардирана слова? Само замисли да си на месту учитеља и видиш да неко дете пише тако.

Brate tim fontom se grafiti i parole pisu vec 10 godina

JANPI ŠTA STE RADILI U FUDBALU SAD ZADNJE KOLO? HA HA NEREŠENO

NISAM GLEDO PLAKO SAM NA FORUMU DA ODBANUJU DIREKTOROV DUPLI

Jebi mi teču ako te sad razumem al neće da spemujemo.

lol kapiram da si spor pa ne razumes sve prozivke. naime vi ste cry crew, vas 5,6 picaka sto je plakalo za odban rasnog, direktora, pseta... menjam malo prozivke, necu uvek za skolu da te napusavam

Janpi. Gledaj sad. Sramota me malo što razlažem na proste činioce al eto.
Ja sam završio Ekonomsku, u vreme kad se iole cenila. Šta si ti završio?
Kukanje za odban nije imalo veze sa navijačkim temama jbg, Remac se iživljavao nešto i to je rešeno. Stevanov ban može da bude sporan ako ćeš tako gledati. To je to za sada. Ako je nešto nejasno napisaću ti sad, pijem kafu imam vremena.

janpi siroče...siroma kad bude banovan niko ne traži da ga se odbanuje, pa udara kontru ostalim. Siroma s pamet.

jbg jarko sam zeleo da se prikljucim narikacama vukajlije al sam siroma.

glavni nzm sta se javljas kad si najgluplja glava na vukajliji lololo

axxaaxaxa janpi
lepo je kad me podsetiš na školske fore iz perioda osnovnog obrazovanja tipa glup si i slično. Nadam se ćeš proći razred poyyyyy

Gayimudo, ti si valjda napisao da je derbi pomeren za 2. mart?

Ja nisam video da je tako na sajtu ABA lige, možda oni to još nisu ažurirali. Mada nema ni jedne vesti koja kaže nešto na tu temu, mada da priznam, nisam baš mnogo tražio.

Ne se sekirate, ako kazem drugi mart, onda je drugi mart

Ma nemam sekiraciju, nego ono, zanima me samo.

Dogovorili su se klubovi, ne znam zasto jos nije zvanicno, mozda silja nije poslao fax

Partizan igra prijateljsku utakmicu 11. marta. Sadasnja postava Partizana protiv legendi (bivsih, sadasnjih) kluba, kao i nekih poznati(ji)h grobara. Znaci igra Troicki lololo
Utakmica se igra u cilju prikupljanja para za klub, cijena je 600-1100 dinara.

Повредио се Божо, скочни зглоб.