Prijava

Jel samo ja mislim da nece igrati crnjo u sredu na revijalnoj?
Prvo sto nema potrebe, trece sto nema koristi, a drugo sto on ne zna ni ko su oni ljudi, pomislice igramo obicnu tekmu dace otkaz momentalno

Zna valjda neko u klubu engleski da mi kaže this is a frendli gejm vit formar plejers :)

mada se slažem da nema potrebe zamisli malera povredi se na toj utakmici a kakve smo kurate sreće ne bi me čudilo lolo

rastao sam na onim igricama gde uzimam zetone i ciga stoji iza mene i jedva ceka da poginem

dzile razbija sa metaforama! :)

Mnogo bre hvale Ajfona. Meni sladje kad dodje anonimus pa ga Dule našteluje... Al sad nema vremena za to...

Podizemo transfere na potpuno novi nivo.
Oni njihovog Wilijamsa placaju cele godine, mi se sprdamo sa bedom 7 meseci, a onda dovedemo igraca, platimo ga 3 meseca, popisamo se po "sirotinji" i njihovim parama i ponovo uzmemo sve trojefe.

Sta Heslip pocini Ciboni LOOOL za 15 minuta 23 poena, jos Igokea nema centra, Igraju Jorovic i lokalni klinac Radukic centarsku liniju

Haha ovo bas mali crnja

Podizemo transfere na potpuno novi nivo.
Oni njihovog Wilijamsa placaju cele godine, mi se sprdamo sa bedom 7 meseci, a onda dovedemo igraca, platimo ga 3 meseca, popisamo se po "sirotinji" i njihovim parama i ponovo uzmemo sve trojefe.

Gazimudo, ja sam i dalje nekako skeptičan po pitanju ovog pojačanja. Mi samo da odemo u finale ABA lige, a onda će sve lakše da izgleda. Inače, kada su polufinalni mečevi? Inače videćemo na kraju sezone da li smo postali magovi transfera, ili smo samo pukli u prazno. :)

A jbt nije to nikakva filozofija, doveden je da malo ubrza prenos lopte, da opali koju trojku i da pomogne u napadu tako sto ce da odvlaci paznju i ostavlja vise prostora za unutrasnju igru i 1 na 1..
Ne ocekuje se, tj bar ja ne ocekujem, da ima 20 ppg i da ne znam kake partije pruza. Jednostavno da donese kvalitet da popuni one prazne minute u koje upadnemo ponekad, i da pomogne Tepicu da prezivi sezonu lol

Polufinalni mecevi krajem maja, od 20. valjda

Misliš aprila ? :d

I ja bih rekao da je april u pitanju.

Što se Ajfona tiče, skeptičan sam oko dve stvari, koliko će ga interesovati da igra odbranu, jer iz ovih tekstova ne važi za igrača koji je preterano zainteresovan za taj segment igre. I da se ne diže u trećoj sekundi napada da šutira trojke. Ako on ne bude carinio loptu i ne bude bio sebičan, to će nam puno značiti.

Mislim da će prisustvo Pavlovića u ovoj situaciji sa ovim igračem mnogo da znači, nadam se da će on moći na pravi način da utiče na njega ipak ima desetogodišnje NBA iskustvo, a ovom je cilj povratak u NBA, pa nek sluša iskusnije. Znam da kenjam sada, ali jbg, nisam teo. :D

Ajfona ko da je pravio Džej ! ;-)

Simpa ovaj Ajfon vidi se da je na esidima nekim