Prijava

To ti pricam. Evo video sam Tosu prodaje krofne na Adi. Skuplja za singl.

Prica se da je Partizanu obecan veliki novac od strane dva velika sponzora ukoliko Duletu ne produze ugovor.

E pa obozavaoci pickoustog, pogresili ste adresu. Obraz ima cenu u Stjepana Supanca, kod nas nikad niti ce. Danilovicu, ne igraj se.

Danilovicu, ne igraj se.

лол

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2015&mm=07&dd=21&nav_id=1018329

Mislim ono, ne bi bilo lose, u ovakvoj situaciji svaki igrac predstavlja pojacanje.

hehe deste grobari serem vam u usta

Pozz kapun što niste razbijali pehar ove godine loool

ove god smo ga osvojili jbg
il naš il ničiji loool

Тепара остани!1

Prov ne kasniš ni 10 dana sa ovim :)

Nisam se logovao dugo na YT, pošto pratim Lični stav, pa sam malo kasnije otkrio. Inače, Dule objasnio elokvenciju!

Која је говнарчина овај Михаиловић, преодвратна глава.

Milutinov ode u grčke cigane

E izgleda da ne ide. Sutra ujutru PSD placa Milutinovu dugove, a otkupna klauzula 500k.
Malo je to, s obzirom da ce dogodine biti mnogo skuplji.
A s obzirom na to sta radi govnar, sad bih vratio gagica a Milutinova ostavio da bude drugi centar

Neka, bolje sto je otisao. Hvala Bogu. Nego, da li je tacno da dolazi Sehovic kazu da je gotovo izvesno.

Ne znam. Znam da ga nasi hoce, al ja ta govna ne bih mogao da gledam u KKP

U ovom trenutku se vodi mnogo vaznija bitka od Milutinova. Raspomamljena naprednjacka bulumenta zeli da se otarasi Dula po svaku cenu. Prete, nude kule i gradove, svete se za kaljanje obraza raspalog fudbalskog stuba srpstva.

Ukoliko Danilovic i Todoric podlegnu i ne ponude Duletu nov ugovor, smatracu ih za najvece izdajnike Partizana u istoriji. Dule stoji kao poslednja brana malom coveku, velicina koja pisa usta izdajnickoj m6 bagri.

Ukoliko oteraju Duleta, za mene ovaj KK vise ne postoji. Mogu slobodno pod ruku sa FMP-om.

да вам нису мозгови испрани било би вас срамота његових изјава и понашања макар вам шеснес евролига освојио и сами бисте једва чекали да оде

али јок...