Prijava

kakvi su ovi nasi u ovim kratkim sorcicima

podsecamo se 60tih godina.

сва три центра имају минутажу, колки је Коста лебац му, заборавио сам кракоњу

Danas fali samo Vanja, dečko se silno ispromašivao, nadam se da će da proradi do kraja.

није лош Цветко, брз, уме са лоптом, има и шут, коначно плеј

Samo da ne pravi flopove na svaki kontakt u odbrani, zbog toga mi je oduvek išao na kurac.

Врапац дивљак

Au jebote, kako ih usralo...

Čuj usralo haha
pa niko nas ne dobija kod kuće na jednu loptu

ĐOKIĆ ZNA

Ja komičniju situaciju nisam video odavno, ono ide pod sranje.

Samo nek se Pera smeska , sve je to normalno, mladi su igraci ne znaju jos uvek da cuvaju igraca..

Stigao sam samo pred kraj da vidim ovaj koš što primiste hah. Koji vam je ovaj br 33? Lik pao na pod a on mu stoji iza leđa i uživa, još ga usmerava ka košu. Kakav debil nevera.

Peru Aranitovića ne bih uzeo u ekipu ni za basket ispred zgrade

cvetkovicu izlomiti noge na parkingu, prvenetive radi, onakvu ljigu ne zelim da vidim ni u ovakvoj sezoni u Partizanu.

ovi ostali ok.
Magdevski na ulaz krece glavom tj do kosa prvo stigne njegova glava pa 3 sekunde kasnije telo sa loptom.
dzivdzan moze da se oblikuje ima materijala.
kosta i djumic zbirno daju pola centra.

Dživdžan kamenjar netalentovani

brate šta ste kamenja bacili na tablu sve te jeblo

Ja sam zadovoljan jučerašnjom utakmicom, koliko je to moguće posle onakvog poraza, jer sam očekivao da će da nas operu žestoko, nekih 20 razlike, ali je Metalac na prvu loptu gledano slabiji nego prošle sezone.

Ima ovaj tim potencijala, fale nam 'pojačanja' Adnrić i Murić, i baš šteta što u situaciji kada smo nikada slabiji, 2 od 3 najbolja igrača su povređena. Dragičević je vlažni san.

Na pleju smo solidno popunjeni, Magdevski mi se više sviđa, ali mu fali fizičke snage itekako, odbija se od svih živih. Marinković je bio sinoć u kontraritmu, slabo je šutirao, vrv jer je odbrana bila na njega skoncentrisana, mislim da će biti bolji. Vrabac se istakao u svim segmentima igre juče, a promašaje je baš ispoštovao. lolo Sviđa mi se, ali ne može on onako da napada na obruč, treba da bude tu bolji protok lopte, da ostane 1 na 1 pa na prodor, ne 1 na 3, to ni Veseli svojevremeno nije relizovao.

Od visokih Čeda najbolji, Kosta totalno van forme(mislim na kondiciju) on nikada nije ni bio u neko dobroj formi da budem iskren. Ali je bolji od druge dvojice. Fali mu kondicija jer se juče jedva kretao po terenu.

Sve u svemu, ima tim prostora za napredak, da se Andrić i Murič što pre oporave, i ako dovedemo nekog na poziciji četiri bilo bi fenomenalno, a ako je istina da se traži i neki crnac za poziciju crnca, mogla bi sezona da bude bolja nego što sam očekivao.

+1

Ima ovaj tim potencijala.

ne lozite se preterano, mega nas spusta na zemlju sa laganih 20 razlike.
A iskreno, pobede cemo morati da rodimo i protiv sutjeske i tajfuna, mada ce nas i tajfun vrv oprati ipak su sampioni slovenije, a to ne moze da bude nubarska ekipa.

jos sad nakon ovakvog starta u prvom kolu ,racunajte da je i samopouzdanje palo.

Sve u svemu, nista neocekivano, borili se momci i floper al eto sta da se radi