Prijava

Daj brate kakav egal lolo.
Možda nas usere pa bude 15 razlike u proseku za vas. Naravno, sve ovo ako ne bude došlo nijedno pojačanje za nas. A ako dođe ta četvorka i ja se nadam jedan kombobek(ali od ovoga nema ništa 1000%, možemo da pričamo o nekom egalu. Gde bi opet izgubili sve utakmice.

Ја Цветка никад нисам гледао пре, нисам ни знао до кад је дошо у Партизан да је играо за ЦЗ. На основу две утакмице изгледа да нам је он најбољи играч, деље.

Brate mili, Batočinac četvorka...

Ckm u derbiju često kvalitet nije presudan

Pazi sa povratkom Murića i Andrića uz pojačanje na četvorci (mada bih i ja možda i radije kombobeka) to bude neka ok ekipica. Ne kažem da nas i sa pojačanjem i sa zdravim ovim dobili, ali biste bili među 8 vrv.

A možda nas dobijete 1 ko prošle sezone neku nebitnu tekmu nešto, nije da se to nije dešavalo.

Onaj ulaz Koste Perovića je bio do jaja, kad je sudija svirao faul, oplako sam. (1/4)

Kada je razlika u kvalitetu ovolika, jeste. Možda nas usere jedna utakmica (ako ostane ovakva ekipa).

Lol boh u kosarkaskom derbiju je presudan skoro uvek.

Dobro nesumnjivo je da bi pobedili MZT sa Muričem i Andrićem u ekipi, ali MZT je vrlo slab.

Šomika znaš da se ja slabo razumem u košarku ali derbi pa atmosfera, publika znaš. Ponese to i što bi rekli naši stari promeni tok utakmice

CKM MZT takav šugavi vam je sasuo 50 u poluvremenu, i to u Pioniru. Meni je to npr. ŠKK.

BOŽIĆ TEMPIRA FORMU MARK MAJ VRDS!
Jel igrao Magdevski ili glumi Žonpija? Skroz nevidljiv ako je igrao.

a što je brate nesumnjivo da bi pobedili mzt sa murićem i andrićem u ekipi :) Mislim, ok, odličan je Murić i bićete jači ali nije Lebron da se vraća pa da takve izjave daješ :) A Andrić je isti kurac kao par ovih što već igraju, možda nijansu bolji

Ljubav prema klubu se pokazuje tako sto uneses veliku kolicinu novca za pojacanja kao gospodin Covic, a ne tako sto istetoviras grb iznad lakta i satro se predstavljas kao najveci grobar.

Sreća pa me uhvatio neki proljev kad sam se spremao da krenem u Pionir, bezveze bih se cimao.

Bohore, mrka kapa od toga, možda baš ponekad. Drugačiji je basket od fudbala, ne možeš da pobediš ako si lošiji taj dan, a ako si lošiji generalno najverovatnije ćeš biti lošiji taj dan :)

Na sta je spao Partizan da im pretuzni Makedonci ubace 50 poena za poluvreme.

JEBA NAS EDI SINADINOVIĆ

Nemojte tako seljački arogantno da pričate o MZT-u, prosečna aba liga ekipa.

A jbg. Pazi nisam jajara po prirodi volim što Zvezda grmi i što će jebati Real fazon kad se uigraju ali bi volio da i Paća bude malo jači jbg. Nema čara vako