Prijava

JEBAĆEMO MAJKU SUTJESCI

мене у принципу заболе за паћу кад год сте иза нас, толико од мене

сад нек неко лупа скеч "а то је било кад? хахахахаха" заболе ме

A jasno je to lepi al ne moraju 14 mesta iza

небитно ми је брт

ona ekipa petar i bojan popović bi pobedila ovakav partizan

mlatoni, jesi ti još u karaburmi?

Nisam buri, u st. gradu već dve godine.

Kapun Petar Popović je recimo umeo po 20 sa saspe onom Partizanu.

setimo se kako je proslavljao to pucanjem iz fiktivnih pištolja napravljenih od prstiju

jbt, izdao si 12 sprat ko pekmen partizane...

buri, jedna stvar je spemovati temu kk partizan sa igračima kk zvezde, ali sasvim druga sa pričom o studentskim domovima

Studenti su gowna.

Meni je stvarno krivo malo zbog ovoga što vam se dešava, stvarno ste Sutjeska jebena. ;o(

dio
mislio sam na tu ekipu celokupnu nemojmo se šaliti bili su invalidi lol

Gledajte Macvana protiv Bostona na SK 1

9 je razlike ima još mnogo da se igra, možda dobiju ovu tekmu a i ako je izgube imaju 0-3, nije smak sveta. kada im se vrate murić i andrić, oporavi kosta, tj proigra posle teške povrede bar donekle, i kada se uigra dosta novih igrača, i kada se skontaju sa novim trenerom, to može da bude dosta bolje. Liga je gowno, i bez zezanja, moguće je da partizan igra f4. Mislim realno, ko su kao sigurni putnici, Zvezda i Cedevita, i ko još, klošarska Budućnost aj kao donekle.

@Gvozzden

Ja nisam rekao da je Murič u rangu Lebrona, a Andrić, ne znam, Kajl Korver. Ali ono, obojica su bolji od Vrabca i Milutinovića. Pogotovo Murič, koji je za nivo ABA lige sasvim dobar igrač.

Zatim ne bi sve bilo na Marinkoviću, od kog se očekuje da bude na nivou Bogdana sa kraja sezone 13/14. Mislim to ne ide nikako, on još uvek nema kvalitet da bude prva opcija, ali da bude npr 3 igrač u ekipi svakako. Potencijala ima, ali još treba mnogo da radi. Evo do sada je uzeo 14 šuteva.

Dionysio
CKM MZT takav šugavi vam je sasuo 50 u poluvremenu, i to u Pioniru. Meni je to npr. ŠKK.

Gde sam ja rekao da je trenutni sastav KKPa dobra ekipa? Rekao sam ima potencijala, i toliko. Ovakav Partizan je u top tri ekipe odozdo ABA lige.

Ma nije toliko loš Partizan uopšte, drami se preterano. A ti CKM nisi rekao da je Murić Lebron, ali si rekao da biste sigurno dobili MZT sa njim, to nije realno reći.