Prijava

Postali smo Radnički umjesto Radničkog

ahhhahah jebem ti boga i igrača pa šta se dešaje

Ал је спор Пера на тајмауту

Aj ti počuj naš tajmaut, pa šta je ovo?

Ovnovi jebemti, koliko glupo izgubiše.

Koliki majmun treba da budeš da praviš faul na Pulenu umesto da braniš, a onda da daš Anđušiču da rešava.

I pored svega imaju šut za produžetak, da vidimo sad.

Anđušić bog košarke, jebem im dan kad je prvi put uzeo loptu u ruke da mu jebem

Nisam pratio, ali po ovde pročitanom reko bi da je Anđušić igrao u rangu Tepare kad rešava utakmicu...

pa noobaro tepara je za ovog nerasta andjusica pistol pit jebeni

Šteta za ovo, još jedna gusta koju ste ispustili, treća ili četvrta, nisam siguran, i sve za malo, al' za ovu protiv cedevite baš šteta.

I šta je bilo s vilsonom, ja sam gledao samo poslednju četvrtinu, ne stigoh ranije, je l' igrao kol'ko?

Igrao al bolje da nije

E jbg? Baš sam se ponadao da ćete da nam skinete glavnog konkurenta sa vrata.

Ovaj Božić pojma nema, baš se gubi u odlukama.

Jebote najstariji igrač i ex reprezentativac(koliko god da mi je teško da priznam čovek je to bio) ti izgube utakmicu, kakav glup erbol i promašeno bacanje. A onaj degen izgubio četiri lopte u 3 prva tri minuta. Kad je flopi bolji igrač. Inače, Magdevski da nadogradi šut još malo i sasvim dobar ABA plej.

Božić je tačno zalutao tu, užasni tajmauti, baš užasni

Skočimiše, ovde je Božić najmanje kriv, čovek je sasvim dobro postavio utakmicu, taktički je sve ok izgledalo, ali Džabe kad ti prvi plej izgubi 8 (O-S-A-M) lopti. Šteta za flopijevu povredu, jes da bi carinio po 20 sekundi, ali ne bi izgubio ovoliko lopti.

EDIT: Za Božića, osim one Duletovske odluke da ne branimo poslednji napad. Tako smo izgubili od Cedevite i u sezoni 13/14.

Ne znam za početak ali ono što sam gledao je totalno bezidejni tim koji se vratio u igru sa one dvije trojke ispaljene iznebuha. Tu se kao malo ponadali ali mora se nešto i znati organizovati, neki napad smiriti pa da se dobije meč, ne može samo run'n'gun, ne ide tako.

Gde si ti večeras video ran&gun košarku večeras? To što je debil izgubio 8 lopti, to nije run&gun.