Prijava

Гробари, свака част на пожртвованости у ове посљедње три утакмице, стварно сте играли из петних жила. Обзиром колико сте тешку сезону имали иза себе, резултати су више него добри. До неких нових дербија, уздравље!

Uzdravlje i tebi i napusis se kurca!

Што се узрујаваш дечко, мало спортског и фер понашања молим....

Grobari, sta je bilo bilo je. Krece pakovanje tima za Eurocup. Prva dva pojacanja ce biti Bircevic iz Estudijantesa i Tejic iz FMP-a. Dzouns odlazi, odbio je 25,000 dolara mesecno.

Одакле ти то?

Иначе, резиме, Дуло без цвоњка цвоњавог пробао да скрпи нешто, довео Коприву и ваљда Врапца? Видо да нема ништа, ошо. Дошо Пера доводи са коца и конопца играче, на тајмауту стигне да каже увод и крај. Није се знало ко пије ко плаћа. Он Џикара извуко из тима колко је мого и то је било довољно за 2 финала и 5. место у АБА.

Ако остане Џикара, и ако је тачно да долазе две четворке, онда кофер пакује вероватно и Чеда, можда и Вилијамс, Мурић. Врабац и Магдевски би морали да иду. Е сад, тајна је са овим млађим играчима шта ће бити, Ђумић, Копривица, Аранитовић. Није баш јасно ни са овима што нит смрде нит миришу, Милутиновић, Андрић, Вилсон. Испаде да је једино сигуран (по мени) Маринковић :v Убица...ко зна.

Da budem iskren, nisam odgledao 10ak celih utakmica ove sezone, ne samo Partizana, vec evropske kosarke generalno. Zato nisam bio aktivan ni na temi, koju sam, ironicno, ja i otvorio.
Tuzno je kad su losi jebote, znam da imamo sve one pesmice kao volimo vas non stop, i u dobru i u zlu, ali ne mogu da gledam jebote kad igraju protiv metalca i evrokupove protiv nekih kurac timova. I jos gore, gube te utakmice.

Valjda ce se klub stabilizovati, poceti opet da igra dobro, ili barem nekog prospekta tipa Bogdan sto je bio da izbace, da vrate nas prave navijace u pionir lolo

budi aktivan na el fantaziju sledeće sezone

како си га препознао

Davidovca hoćemo da dovedemo

Spremaju nesto cim coravi peni danas i navodi mozzart da otimaju ovog Glisica malog Partizanu. Nisam cuo za Davidovca, cuo sam za Tejica i Lazarevica.

Morate nam platiti obeštećenje xe xe. Može ovako, damo vam Teju, uzmemo Glišića, i doplatite fazon nešto simbolično, 100k evra.

Ili kolko već košta kesica kikirikija u vas.

Damo vam kurac, mi otimamo, a vi glumite gospodu.

Doveli ste Birču ludaka i niko ništa ne piše...eee moja avangardo

Predsednik KK Partizan Nikola Peković sumirao minulu sezonu. Zahvalio se svim igračima na požrtvovanju. "Prvo pogled ka domaćem tržištu, pa tek onda inostranstvo", kaže on. O finansijama: "Imamo pomoć države i premijera".

Аха, ту смо! Ко је сад државни пројекат? Играју вам црнци, бивши репстивци, штаје сљедеће, Загор, Мачван се враћа, а, а?

Pa moraju bivsi repstativci kad nemaju sadasnje xdd