Prijava

Pa to je očigledno, što bi se inače Peković stalno zahvaljivao vlasti.

Jel zna neko svrhu ovog nazovi saopstenja, ko proziva i gde, kakve pare, kakav fmp sta prica ovaj kriminalac...

Kako je u Šapcu?

Bombaš, može jedno ozbiljno pitanje?

Je l' ti tvrdiš da su i žuti isto kao i ovi više davali para Zvezdi u košarci nego Partizanu?

ne tvrdim ja ništa

Dobro, a je l' misliš da je tako?

Moje mišljenje nije relevantno, bitno je mišljenje javnog mnjenja koje je očito uspešno formirano čim pudlica peni na svakoj konferenciji. Još bitnije je što je sada već aksiom da su Sd Zvezda i najomraženiji režim u istoriji neraskidivo povezani što će svakako debelo uticati kod svake buduće vlasti i genercija koje dolaze. To je smatram uspeh grobarske propagande.

Jebote, tebe kao da je Sloba školovao. Ja te lepo pitam jedno, ti pričaš drugo. Zanima me samo da li misliš da su DS I SNS bili više naklonjeni Zvdzdi nego Partizanu?

Nije važno šta on misli, nego šta uspe grobarska propaganda.

Tako sam ja razumeo velemajstora bonbasa.

Dakle, nećeš da odgovoriš?

бомбаш можда јесте ајкула и креће се у високим круговима, али тешко да то неко може да зна. али да су жути давали звезди, давали су. било је ту пар милиона по сезони.

Ja sam cuo da su stotine miliona maraka u pitanju

добро, то са косова не рачунамо.

Nemam šta da odgovorim kad ne znam. Nisam im ja davao pare ni jednima ni drugima. Mogu da znam samo šta čujem ili pročitam iz medija. Kao recimo ovaj Vesićev

Управа која је водила клуб обезбедила је невероватне приходе од спонзора када је кошарка у питању. У периоду од 2004 – 2008. године само од спонзора обезбедили смо 15.861.940 евра, а првих годину и по дана још око 4 милиона што износи скоро 20 милиона евра. Шта је требало још као управа да урадимо? Тренери су били Змаго Сагадин, Драган Шакота, Александар Трифуновић и Стеван Караџић. Довођени су Игор Ракочевић, Скуни Пен, Обина Екезие, Милан Гуровић, Омар Кук, Лоренс Робертс, Перо Антић, Петар Поповић – све сами играчи европског квалитета који су направили сјајне каријере. Да ли је управа требало да даје кошеве? Звезда је у Пиониру тукла Реал Мадрид, а у Тел Авиву Макаби. А и први смо од свих српских клубова добили Цибону у Загребу.

Ja sam čuo onih 20 miliona maraka što je Vučela ukrao DB-u, da je uložio u Zvezdu.

Pa šta se onda koje pičke materine promenilo pa Partizan više ne uzima trofeje?
Znači, nije frka ako je Zvezda "bogatija", već to što nema trofeja?
Nije izgleda problem kinta nego nema više Hemofarma i sličnih da se dovode igrači. Dakle, ili je laž da je tad Zvezda imala para kao što se priča ili je ipak istina o Partizanovoj dominaciji u tom periodu? Zbunjen sam, majke mi. Kako to da klub koji je puka sirotinja nije napravio igrača 20 godina, a imao je rezultate 13 godina za redom u istim uslovima kao i danas?