Prijava

Dve titule kralja u istom trenutku ali nazalost skroz neoficijelno i "bez krova" tako da ne nemoj poleteti mnogo

@Scouser
Zato su i uvedene reči u svakodnevni govor kao što su silovanje, okupacija, poniženje...

On hoce da kaze da su na nekoj skali legitimnosti fibina takmicenja Asadova vojska a trenutna EL nesto izmedju pobunjenika i ISISA, ili Ricard II nasprem nelegitimnog bogohulnog naslednika Henrija IV itd

Hmmmmm, ako je Evrokup Marinko Rokvić Kup, da li to znači da je "Liga Šampiona" Nikola Rokvić kup?

Onda je LŠ Radiša Urošević kup.

Sacekajte odgovor jos uvek sklapa mozaik od isecaka iz kurira

Jak je Radiša previše za takmičenje koje je u rangu intertoto kupa... Možda bi bolje pristajalo ime 'Doris Bizetić kup'?

Kvalitativno nema rasprave o tome koje takmicenje je trenutno igracki kvalitetnije. Legitimno, u pitanju je samo mali privatni zatvoreni turnir bez ikakve takmicarske komponente i satisfakcije, nepriznato od FIBA i mase nacionalnih saveza. To sto zivimo u vremenima Bosmana i otvorenih granica ne menja stvari. Svako ko ima pare moze ovo napraviti, pobeda u ovom turniru svakako ne donosi titulu prvaka Evrope. A vi penite do nove godine, nikakvo pisanije nece promeniti tu cinjenicu.

Oli je definitivno socioloski najzanimljiviji slucaj saljivog sajta. Ako je Oli nekad pipnuo loptu ili pogledao utakmicu u zivotu ja jedem dve kile govana, ali je bitno da kontrira meni. Kvota 1.05 da ga mogu nagovoriti na prihvatanje islama.

ma ti si previse retardiran...

Ko je onda koji kurac prvak Evrope? :O

e bombase kako se zove ona jako bitna stvar u kosarci a ti je bas i ne posedujes...mislim da pocinje sa v ili tako nesto ;)

Kvalitativno nema rasprave o tome koje takmicenje je trenutno igracki kvalitetnije. Legitimno, u pitanju je samo mali privatni zatvoreni turnir bez ikakve takmicarske komponente i satisfakcije, nepriznato od FIBA i mase nacionalnih saveza. To sto zivimo u vremenima Bosmana i otvorenih granica ne menja stvari. Svako ko ima pare moze ovo napraviti, pobeda u ovom turniru svakako ne donosi titulu prvaka Evrope. A vi penite do nove godine, nikakvo pisanije nece promeniti tu cinjenicu.

Khm, da ponovimo još jednom:

http://i.imgur.com/X7uIKKF.png

kako se usrao bombas ne zna sta da odgovori!

Ciro, mislio sam da se sprdas, ali ocigledno ne razumes pojam krovna. Naime to znaci vrhovna, maticna, legitimno najjaca i recimo osnovna organizacija. Kao Fss za fudbal u Srbiji. Recimo na plasticnom primeru ti mozes biti Srbin iz CG sa familijom, komsijama, gradom u kojem su svi protiv Nato, cak mozete organizovati paralelnu prosrpsku vladu u senci, ali krovna organizacija je Milo. Vase odluke mogu biti vase, mozete cak biti i lokalna vlast, ali vas niko nece priznavati kao takve. Milo mozda cuti odredjeno vreme dok ne preterate i to je sve.

bombase ovo mora biti na prvom postu