Prijava

17 izgubljenih lopti obilježava još jednu pobjedu Partizana, koji je istu izvojevao ne zato što je bio bolji, nego zato što nije bio gori od protivničkog tima.

Baš nimalo šmeka vam nema ovaj tim... Kao da igraju za Sutjesku a ne za učesnika "krovnog" evropkskog klupksog takmičenja.

Kakva crna Evroliga ako na nju aludiraš ma mi smo tolko prsli (generalno) da bi vrv napravili neko sranje i odbili da igramo u istoj i da nam je ponude sad ahahahahahaa

Ti Đoto kao da nijesi u toku sa bombaševim "krovnim" meme-ovima

Aaaa da da praštaj, moja je greška, pratio sam uporedo na lajvskoru basket a na TV-u sam smenjivao Borusija-Bajern i Totenhem-Vest Hem

Eee da, prevencije radi da okačim na vrijeme:

http://i.imgur.com/WWxV34c.png

Pazl duvaj kurac do ove sezone nisam vido ni jedan tvoj post u vezi košarke i sporta uopšte sad svako malo jedeš govna
Eno ti pvt sa bombašem pa se tamo raspravljajte jebo te on

molim vas neka mu neko kaze da wikipedia nije relevantan izvor

Pa jebi ga Dušane, do prije godinu dvije je moglo i o pametnijim i interesantnijim stvarima da se raspravlja na forumu od sporta. Nakon ovih diktatura moderatorskih i nije ostalo mnogo toga zanimljivog da se raspravlja na forumu sem sporta tako da sam svoje rasprave o istom iz ril lajfa i imedžbordova prebačio ođe... nadam se da te ne boli guza mnogo.

Ali, ozb, nemam ti ništa apsolutno protiv Partizana... Gledao sam jebeno sa društvom svaku utakmicu kad je svojevremeno jebao u EL i bilo mi drago kao da Budućnost kara ljutito (dobro, ne baš toliko drago ali ono)
Ne moraš da imaš nešto protiv partizana da bi shvatio da je prejadan ovaj tim, i da su 10x kvalitetniji igrači po pitanju atleticizma i vještine košarkaške, opet bi bili prejadni jer nemaju kapi šmeka.

E sad je li to zato što su operisani od muda ili jer je neko sranje sa upravom ili van parketa to sami rijašvajte

Hahaha, što ne javi ranije, oborili su sad skroz sajt... :(

Ja vidim nema nesto bonbasa danas, kad ono on u akciji...

Ja nisam ovo zatekao, već je bio oboren sajt kad sam probao da uđem. Neko na MVP forum okačio ovaj print pa sam video.

Pozdravio te dachorsf xD

Sve vise debeli pada u mojim ocima. Jebote sve razumem i limitiranost i kvalitet, ali 9 izgubljenih lopti , 7 ofanzivnh skokova protivnika i dva puta 2 plus 1 za jednu cetvrtinu je previse. Pa sta radis na treninzima idi u picku materinu

bombas

Sve vise debeli pada u mojim ocima. Jebote sve razumem i limitiranost i kvalitet, ali 9 izgubljenih lopti , 7 ofanzivnh skokova protivnika i dva puta 2 plus 1 za jednu cetvrtinu je previse. Pa sta radis na treninzima idi u picku materinu

pre 3 dana

Pa ti onda idi navijaj za fmp

http://i.imgur.com/B485sW9.gif

хаварисани Убојица још увек може

hahaha kako je ispalio lukovića... ovaj bi šutao trojku 100%

tl;dw

Kako mu ide u Fra?