Prijava

Odlično mu ide. Priča čovek da je bolje socijalno. Inače mogu da razumem svakog ciganina mladjeg od 30 godina što ga mrze. Posrao im se Dulo na detinjstvo i mladost.

Pa koji je? Hoće li sad uspeti da upadne u gornju polovinu, za plejof?

Ne vidim ko ga mrzi, i zašto si odjednom rešio da sa nama podeliš svoje razumevanje za mladež frustriranu guruom.

ovo je moja tema, kome se ne sviđa ima zvezdinu ima da pišem šta oću

Pa nije baš.
Čak nije ni trunku više tvoja nego bilo koga koga "teraš na zvezdinu temu".

'ajde da te vidim da još jednom samo maltretiraš narod ovde, dionisio, još jednom samo ako smeš, garantujem ti da se nećeš lepo provesti. Slugo režima!

Zna se šta će biti sa takvima što proganjaju pošten narod po forumima i tribinama!

Pozdrav Zvezdini navijači, dobro došli, ne morate se izuvati.

Хечер малени као да жели да изгубимо, зашто шут за три у петој секунди напада из дриблинга

Jel moguce da je derbi kola krovnog evropskog takmicenja limited coverage na livescoru hahahahaha. Koji je rezultat mrzi me da prebacujem Andjusa?

ahahah jebeš nas što smo retardirani, a je l moguće da su i sudije ovoliko retardirane likovi DVAPUT u napadu gaze aut liniju i lopta je i dalje za njih.....

па не може црња да убоде кад треба па то ти је...

lol jebemti je l ladno promašio drugo, a onda ipak dao treće?

Јебииииииии ахахахајхајајај

ajoj al nam se ne da jebote

samo da obavestim zvezdaše koji sad dođu ovde da likuju da mi se kolektivno napoje znoja sa muda, oni koji nisu zlonamerni, sportski pozdrav za njih

Хаха јебиииии, мада искрено не знам ни ко игра ни шта се игра

koliko je zapravo ovo nesposoban tim, auuuuu

Jbt smejati se ovom timu i neuspesima istog isto je kao smejati se invalidu bez štaka ili kolica, ili se smejati retardiranoj osobi koja se muči da obavi neke osnovne fiziološke potrebe.

Југословенско спортско друштво инвалид