Prijava

A Oli ima velik i visok je

Какву вест видох јутрос, Драган Јаковљевић нови тренер Партизана! ХАХАХАХА е па ако већ правиомо шоу нека га правимо до краја. Сумњам да ће га довести али било би баш интересантно. Анђус помоћни тренер, а Бард саветник.

Daj onda i ludovanu neku funkciju
a onaj iz biomelema valjda što je bio kod anđusa jednom može da nam bude generalni sponzor

De ste picke?

Isteko mi ovaj UPPR od 16 meseci (isplatio sam svih sesnes, nisam samo 2,5%) pa reko' da vam se javim.

Cak sam i produzio 20 dana jer mi jednom slucajno uleteo log in sa moba.

Groblje, razocarali ste me, nijedan cuvar vatre.

Gaz dozvoli da te pozdravim prijatelju

Jeri vidis ti sta ti je karakter... Covjek u dan ispostovao sta je obecao. A ne ko onaj Shalabajzer sto obeca da nece dolaziti, pa ga evo svako malo

#nismoisti

топли поздрави за газимуда, недостајао си нам на овој теми, друже!

Opaaa desi Gazi nema te ko KKP u finalu

ох какав празник

Deku
Opaaa desi Gazi nema te ko KKP u finalu

Kao ni cigana u top 8 uopaa

Nemojte mi zameriti musavci, ali veci hejt ide ka ovo malo groblja sto je ostalo na temi.

kakav ciganski mentaltiet smo pokazali, stevan karadzic da nam pozavidi

Kazu Dulo I dva velika sponzora. Pa Jakovljevic, pa danas Muta I Grba. Zbunjen sam.

VRATIO SE GAYIMUDO <3 <3 <3 <3

Eh druze, cast je bilo kladiti se s tobom xexe

Nemojte mi zameriti musavci, ali veci hejt ide ka ovo malo groblja sto je ostalo na temi.

Ne mogu da čuvam vatru tako žustro, kad i sam sve manje verujem u nju jbg

Ajd nadamo se da će ovaj odlazak Pekovića promeniti nešto na bolje, treba rasterati ovu sadašnju uvlakačku bandu i onda ispočetka, bez zahvalnica Vučiću i ostalih sranja
Sad kako izvesti to dok je ovaj na vlasti, to jeste problem, jer će nas uništiti načisto onda, možda je ipak bolje ovako kolaborirati dok ne pukne ovaj kad bolje razmislim, teško da će uleteti neki privatnik, košarka je potpuno neprofitabilna u Evropi, a FK sumnjam da će da pomaže išta, možda ako bi kojim slučajem u LŠ ušli

edit: ali da dodam, dok je ova "kolaboracija" na snazi, ja ne mogu pratiti partizan sa istim žarom kao pre, shvatam to samo kao nužni i privremeni izlaz, ako baš nema ništa drugo u opticaju, nadam se ne još dugo
bolje nego neke fuzije, promene imena, grbova i slično xd

Ja mislim da je yahvalnica vucicu najveci problem i sranje.

I ruckovi s legendom xD

Za cije babe zdravlje da FK pomaze KK? Msm odakle to pravilo?

Ma jeste skroz nelogično, što bi FK pomagao KK, pričao je i onaj Pantić o tome, šta treba FK sad da ispomaže celo sportsko društvo Partizan, nema logike.
Inače košarka u Evropi treba da se reformiše skroz, al ne može to tako lako, nije tržište jako kao u SAD, mnogo država u Evropi sa jakom privredom, sponzorima itd. uopšte ne razvija interesovanje za košarku, uglavnom se lože ove mediteranske siromašnije, zato i propada polako. Ugovori u NBA rastu svake godine, a u Evropi ne mogu to da isprate, svi timovi su u velikom gubitku, imaš primer Reala, čiji FK pomaže KK svake godine, i to je čist gubitak od nekih 20 miliona godišnje, možda i više

nolane smite majku ti jebem i dalje

Milenko Savovic novi precednik.

Je l to potvrđeno, šta?
ili samo neko nagađanje, tvoja želja