Prijava

pa da je potvrdjeno, cito bi u novinama a ne na vukajliji :D

Ma kazu okupila se neka Partizanova stara garda (Zoc, Stevanovic, Savovic itd..) i ovaj izrazio zelju da bude precednik ako ga podrze ostali, tj ako se ispostuju procedure..

Pa to bi super bilo, tako neka priča da se odradi, samo ne bih voleo da im ovi sa vlasti ukaljaju imena tako što će biti prinuđeni da se zahvaljuju, ispijaju kafe i slično, nek dođu, ali sa parama, sponzorima, onda nam ne mogu ništa

Pa koga to moje oci vide <3

ali sa parama

Ipak treba ostati realan.

A ne ko onaj Shalabajzer sto obeca da nece dolaziti, pa ga evo svako malo

Pa ja dobio opkladu, što ne bih dolazio, ccc...
Čak sam svoj dio kazne za Gazija oprostio jebatebog.
Poz za Gazimuda

Desi Gazi seronjo. Xd

L@ki
Деандре је можда и најбољи атлета на свету на петици, а онда ставиш масног Радуљу, дете Јокића и ...Штимета на њега. Ту је можда и највећа разлика.

pre 11 meseci

Laki skautuje xd

http://vukajlija.com/forum/teme/33814-kk-partizan?strana=1638#post_3775747

Ma to je bilo u revoltu, iznervirao sam se postavom i zato što nije zvao Bobija (hehe)

Ja sam čuo da Bobi nije igrao jer su mu prišivali glavu, sad ne znam koliko je to sigurna informacija..

Хех, Штиме против Деандреа где га Штиме угурава, а одбије се десет метара сваки пут....

Де си Гази, срдачни спортски поздрави....

Bacicu sutra neki post, malo rekapitulacija ovo ono, da ne ispadne da se pravim lud

што се мене тиче, док је шилобад у клубу, то је мој партизан!

Evo ga i truc! Gde ste bili kad.............ste igrali krovno takmicenje?

Haha kako su izmileli, nije ih bilo par godina dok su se oporavljali od šoka, al tortura još traje. Fino je da su tu da imamo nad kim da likujemo. Još Džoni fali i to je to.

I onaj jeriho, al cenim da je umro.

o cigani, teku li pripreme za top 9?