Prijava

Zvezdana održava ovu vezu živom. Te navlači haltere, te hoće rolplej, te prima u guzu, te hoće iz guze u usta, pa dovodi sestru iz Železnika. Svaka joj čast. Sve ove godine održava plamen.

http://www.novosti.rs/upload/thumbs/images/2014//08/01/sp-andreja_620x0.jpg

- Dobrodošao Adreja. Ajde jednu sliku samo sa novim dresom.
- Važi. Je l' ovde?
- Ne, u sali za trofeje.
- U sali za šta?
- Trofeje.
- Vama za to treba cela sala?
- Pa da ima ih mnogo.
- Ja navikao u Zvezdi i Efempeu, tamo stane sve u cipelarnik.

Остаје Гаги капитен!

Nije ULEB lud da izbaci CSKA, ali sve je moguće sad kad je Crna Gora uvela sankcije Rusiji.

normalno da nema šanse lolo
Krajnje je vreme da se uvede pandan fifi u košarci ovo postaje sve smešnije i smešnije iz godine u godinu

Ma naravno. Meni se sport današnji sve više gadi i sve manje pratim (košarku pogotovo, jer nas karate he he). Sve više je priče o budžetima, a sve manje o sportu. Nervira me i priliv crnčuga u evropsku košarku, smatram da većina nema kvalitet kakav im pripisuju i kakve im pare daju. Mnogo naših talenata propada zbog tog. Npr., da su Miciću dali platu kao Nelsonu, garantujem da bi profitirala i Zvezda i repka (nemoj da neko pođe sad srati o tome kako mi brinemo za repku, smorilo je).

(nemoj da neko pođe sad srati o tome kako mi brinemo za repku, smorilo je).

Ne boj se to "zbog reprezentacije" je rezervisano za tilma :)

osto milosav

Nego dokle on tačno mora d'odmara?

Taman do januara da se oporavi lepo.

Drago mi zbog Milosava. Saće ekspldira! :-)

Jao kad sam video da ostaje Milosav, pao mi kamen sa srca

Šta je sa Pavlovićem??

Nemam pojma. Nigde ništa ne piše. Odmara čovek. Mogao bi da ostane do kraja karijere i jebe ciganku svake godine. Ima para.

Drago mi zbog Milosava. Saće ekspldira! :-)

To već ne bi preživeo. I kidanje ligamenata mu je teško palo.

Šta je sa Pavlovićem??

Otišao je u Crnu Goru. Ugovor mu je istekao. Ali niko nije rekao ni da će ostati ni da ide.

Da, ne zna se. Mislim da je on već poodavno odlučio šta će, samo će prosto nakon što se odmori i iskulira reći šta je to odlučio. Naravno, mi se nadamo ostanku, a to je manje realna opcija.

Dzoni, ovaj mali Milutinovic je inace iz Batocine.
Znam mu caleta, i njega ono fazon zdravo zdravo... nisam sto posto siguran, al mislim da je mali oduvek navijao za Partizan :)
Ako mu Dule bude "usadio muda", siguran sam da ste dobili odlicno pojacanje.

Pa zovu ga Batočinac... :)
I Šarenac kad se narolja ga zove puss in boots, jer je prvi trening došao u BG u čizmama.
Sad da li navija za Partizan ili ne, to mi možemo "da mislimo". U Zvezdi je odigrao finu rolu, i u Partizanu će. Već sam rekao da je mnogo bolji igrač (trojkaš) nego što mislite.