Prijava

Jebi Marton Badere glupe clanove JSD-a!

Crvena konjeva mas'
Ako je provereno ko za ono Pavlović ostaje, crno nam se piše. :)

A ne, ono je bilo moje zakljucivanje na osnovu nekih cinjenica :D A mozda se ispostavi i da sam u pravu bio :D

Gazimudo sjebo si se

Jesam. my bad

Bar smo od KKP dobijali čuda kad se najmanje nadamo... Za razliku od ovih iz PFC koji i kad smo sigurni u cudo sjebu stvar.

Jebo mater, na šta smo mi spali kad nam je pobeda nad Solnokom čudo

Опуштено, шта вам је? Битно је да је Тепић регистрован.

A ne, ono je bilo moje zakljucivanje na osnovu nekih cinjenica :D A mozda se ispostavi i da sam u pravu bio :D

Ma ok, nego si dosta samouveren bio, pa zato. :) A opet on još nije potpisao ugovor, tj o tome nema zvanične informacija tako da... nada umire poslednja. :)

Evo ti CKM, vid da kad kazem da je provereno da je provereno :D

A bio sam samouveren, sad sam malo manje ali i dalje mislim da ce doci jer mi na trojci imamo samo jednog igraca. To se cuva za Saleta :)

YouCantHandleTheTruћ
Опуштено, шта вам је? Битно је да је Тепић регистрован.

De si Truce jbt, baci koju rec, da vidimo ima li sta od ove sezone :D

Daj dva crnca neka da dovedemo, Saša da se pojavi i da završavamo prelazni rok, pa dakrenemo u operaciju "Presovanje Limenki deo 14"

Odakle pare za dva crnca kad nema pas za šta da nas ujede.

Oće igrati Murić protiv SZOLONKI?

Ja koliko znam, nece igrati pojacanja u Madjarskoj, mada dosta kvazi novina pise da ce igrati. Rok za prijavu igraca je bio 2 dana pred kolo,a mi smo tek danas uplatili kintu (pa ovi iz BAT tek treba da obrade dokumenta i skinu zabranu).
Elem
http://www.youtube.com/watch?v=209-2PsUcFk

FAP FAP FAP

Mislim da je vreme da izgovorim jednu cuvenu

PUSIM KURAC ZA SALETA

Odlican klip za Saleta Gazi...kako je taj covek objasnjavao...a svi su ga potcenjivali..kad su svi imali los dan on je drzao Partizan u igri...grobarcina i igracina, bas bi bilo vrh kad bi ostao....mada male su sanse

PAVLOVIĆ SAŠA PAVLOVIĆ SAŠA PAVLOVIĆ SAŠA PAVLOVIĆ SAŠA PAVLOVIĆ SAŠA PAVLOVIĆ SAŠA PAVLOVIĆ SAŠA PAVLOVIĆ SAŠA PAVLOVIĆ SAŠA PAVLOVIĆ SAŠA PAVLOVIĆ SAŠA PAVLOVIĆ SAŠA PAVLOVIĆ SAŠA PAVLOVIĆ SAŠA PAVLOVIĆ SAŠA PAVLOVIĆ SAŠA PAVLOVIĆ SAŠA PAVLOVIĆ SAŠA PAVLOVIĆ SAŠA PAVLOVIĆ SAŠA

Run KK Partizan 2014/15.exe
Start new game > Choose difficulty:
-Easy
-Moderate
-Hard
-Very hard
-Madness
-Insane ✔

#nemapredaje #grobari #nedamotrofeje #kkpartrizan

#nedamotrofeje

Jednina. I to vam je dosta... :)

Pa ako mi treba da pricamo to u jednini, onda vama treba da bude zabranjeno da upotrebite reci KKCZT i TROFEJ u istoj recenici :D

E ovo je već loš pokušaj duhovitosti, jbg... :) Osvojili ste Superligu Srbije prošle godine - jedan trofej. Ili ste možda još nešto?

Dionizjo il je trol il je glup.
Koliko ste vi osvojili zadnjih godina?

Pre će biti da si ti ret, da ti i posle dva objašnjavanja nije jasno:
KAKO ĆE NEKO DA TI UZME TROFEJ OSVOJEN LUPAM 79-e GODINE? To što si osvojio pre dvaes godina si osvojio, trofej KLS što je Partizan osvojio ove godine može da izgubi, odnosno da "da", ako ga ne osvoji opet. KKP ima čini mi se 20 koju titulu državnog prvaka (možda sam i pogrešio), ako ne osvoji ove godine, njemu se brišu sve titule, ili samo predaje trofej pobedniku? Jebeni genije.

P.S. Ne postoje zadnje i prednje godine.

Jebo vas KRK u dupe da vas jebo. #DvogodišnjaDominacija